Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fundacja NUMINOSUM

Fundacja NUMINOSUM

Warszawa, Polska

Fundacja Ochrony Krajobrazu i Promocji Regionów "NUMINOSUM" powstała w 2011 roku z inicjatywy etnologów. Jest organizacją non-profit, której podstawowym celem statutowym jest ochrona krajobrazu kulturowego i dbanie o zrównoważony rozwój miejsc i regionów z poszanowaniem dziedzictwa kulturowego i lokalnych uwarunkowań społecznych.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

15810 PLN z 12000 PLN

148 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 16.06.2016 13:01

Razem tworzymy Chatę NUMINOSUM!

PODZIĘKOWANIA + Garść planów na przyszłość

Dodano 16.06.2016, godz. 20:11

Drodzy Wspieracze i Wspieraczki naszego projektu!

Dzięki Waszym staraniom akcja zakończyła się wielkim sukcesem: 148 wspierających, 15.810 zł, 132% zakładanej kwoty!
Dziękujemy Wam przeogromnie za Waszą pomoc i zaufanie! Za Wasze zaangażowanie w promocję akcji, za liczne wpłaty, deklaracje pomocy przy remoncie, miłe słowa i wiarę w projekt. Jak wiecie, bez Was nie udałoby się nam wyremontować domku 3/5 i stworzyć w nim oddolnego, alternatywnego domu kultury. Cieszymy się bardzo, że nasz pomysł na wykorzystanie tego miejsca spotkał się z takim entuzjazmem. Mamy nadzieję, że będzie to przestrzeń do realizacji także Waszych pomysłów i inicjatyw. Zapraszamy wszystkich ludzi z inwencją do współpracy i współtworzenia Chaty!

Remont zaczniemy najpewniej za około 2 tygodnie. Zebrane fundusze umożliwią nam m.in. położenie nowej podłogi, uszczelnienie dachu, impregnację domu, odmalowanie ścian, zburzenie ścianki działowej z podparciem stropu, wyposażenie kuchni i łazienki, rozprowadzenie instalacji wodno-kanalizacyjnej, udrożnienie przewodu kominowego. Dzięki wpłatom ponad zakładany próg jest szansa, że starczy także na izolację i ocieplenie domku! Otrzymaliśmy także deklarację profesjonalnej i kompleksowej pomocy od architekta i elektryka, co będzie dla nas OGROMNYM ułatwieniem. Jeżeli znacie uczynnych strażaków, kominiarzy, budowlańców - dajcie znać!

Natomiast ta robota, która nie będzie wymagała specjalistycznych uprawnień należy do NAS! Trzecie spotkanie naszego Kółka Remontowego odbędzie się najpewniej 2 lipca –zapraszamy już teraz, potwierdzimy jeszcze wydarzeniem na facebooku. Niebawem wyślemy wam więcej informacji o planowanych remontach.

Przed wszystkimi remontami, w czwartek 30 czerwca, organizujemy „Burzę Mózgów nad Chatą”- czyli otwarte spotkanie dyskusyjne nad PLANAMI WYREMONTOWANIA oraz UŻYTKOWANIA domku. Zapraszamy WSZYSTKICH chętnych do podzielenia się swoim pomysłem czy sugestią- to WY tworzycie naszą rosnącą społeczność i dla Was Chata Numinosum powstaje.

Będziemy Was informować na bieżąco o planowanych wydarzeniach, akcjach, flash mobach i innych cudach. Sledźcie nas na naszym funpage’u www.facebook.com/ChataNuminosum oraz na stronie internetowej Fundacji- www.numinosum.pl (niebawem będzie rozbudowana). Mamy nadzieję możliwie szybko przeprowadzić remont i cieszyć się domkiem już wczesną jesienią. Do tego czasu zapraszamy na imprezy i warsztaty do naszego ogródka! :)

Pozdrawiamy serdecznie,
Natalia i Wojtek z Chaty Numinosum

Dodano: 18.06.2016, 0:43
  Szanta
Szanta
Cudnie! A już się lękałam. Emocje lepsze niż w jakiejkolwiek grze hazardowej ;)
Dodano: 16.06.2016, 22:45
  CatRinceoir
CatRinceoir
Hurra!!!! :)