Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

OSP Poznachowice

OSP Poznachowice

Poznachowice Dolne

Jesteśmy jednostką Ochotniczej Straży Pożarnej z Poznachowic Dolnych założoną w 1953r. Obecnie należymy do Krajowego Systemu Ratowniczo Gaśniczego.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

856 PLN z 35000 PLN

17 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.05.2013.

Wóz na ratunek innym

O projekcie

Darmowy hosting zdjęć

Jesteśmy jednostką Ochotniczej Straży Pożarnej z Poznachowic Dolnych. Nasza straż planuje zakup „nowego” wozu, ponieważ obecny jest już bardzo wysłużony, a kolejne remonty nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Wszyscy wiemy jak ważną funkcje pełnią straże pożarne, to one pierwsze przyjeżdżają do pożarów i ratują ludzkie życie. 

Darmowy hosting zdjęć

 Od 2 lat na własną rękę zbieramy pieniądze organizując różne spotkania, turnieje oraz imprezy okolicznościowe, jednak zakup nowego samochodu jest dla nas zbyt dużym wydatkiem.

Darmowy hosting zdjęć

OSP jest jedynym miejscem, gdzie zarówno starsi, jak i młodzi ludzie mogą się integrować, współpracować i przede wszystkim pomagać innym.

 Darmowy hosting zdjęć

Dzieci w naszej miejscowości od najmłodszych lat wdrażane są w tajniki funkcjonowania straży pożarnej poprzez organizowane przez nas zawody i pokazy pożarnicze.

Darmowy hosting zdjęć

Sprawny samochód to podstawa podczas akcji ratowniczej. W tym roku nasza jednostka będzie obchodzić 60- lecie istnienia, nowy wóz strażacki mógłby być pięknym prezentem dla nas. 

 Darmowy hosting zdjęć

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.05.2013 00:12