Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Joanna Królikiewicz

Joanna Królikiewicz

Poznań/ Pniewy

Nazywam się Joanna Królikiewicz, mam 35 lat.
Jestem fizjoterapeutą,instruktorem fitness i pilates.
Moją pasją jest praca z kobietami, a zwłaszcza z tymi po 30 i 40 rż.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

AdamKr

AdamKr

Pniewy

Agnieszka Szewczenko

Agnieszka Szewczenko

Bolesławiec, Jelenia Góra, Poland

rocznik 83....lubię czekoladę..;)


16055 PLN z 14000 PLN

175 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

114%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.09.2017.

Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

O projekcie

 Płyta treningowa " Nowy Metabolizm" wraz z książką , to pierwszy tego typu projekt w Polsce i być może poza nią . Bardzo proszę o poświęcenie 5 minut na przeczytanie i zapoznanie się z nim i jego ideą , pomoc i wsparcie. 

 

 

 "Człowiek z no­wymi po­mysłami jest wa­riatem, dopóki nie od­niesie sukcesu." - Mark Twain

 

 

 

 Patroni projektu

już dziś popierają ideę jego powstania i angażują się w jego promocję.

 

                                                                   

 

                                 

 

                 

 1. Dnia 28.07.2017 w Pniewach, woj wielkopolskie, odbędzie się profesjonalna sesja zdjęciowa z udziałem wszystkich ośmiu kobiet biorących w nim udział. Celem będzie promocja projektu i stworzenie pięknego, unikalnego plakatu promocyjnego . Wykona ją Robert Poczekaj.

 2. Już o nas się pisze ;)

http://szamotuly.naszemiasto.pl/artykul/nowy-metabolizm-aktywne-niezaleznie-od-wieku,4170476,art,t,id,tm.html

 

http://wirtualnepniewy.pl/sport/inne/7790-nowy-metabolizm-aktywne-niezalenie-od-wieku

 3. Z powodu pytań chciałabym tu nadmienić, iż dziewczyny, które zgodziły się na udział wraz ze mną w projekcie, nie pobierają z tego tytułu żadnego wynagrodzenia . Robią to z dobrego serca i przekonań co do słuszności projektu i zapotrzebowania na niego :)

4. "Dzień Szamotulski" 14 lipca 2017.

5. Dnia 28.07 odbyła się sesja zdjęciowa promująca Nowy Metablizm. Dziękujemy za pomoc fotografowi - Robert Poczekaj oraz Training Spot Pniewy.

      

 

 

 

                         

 

 

 

 

Jest to pierwszy taki projekt w Polsce i możliwe , że i poza nią ! Celem jest profesjonalne nagranie i wydanie płyty złożonej ze specjalnych programów treningowych stworzonych pod kątem kobiet po 30/40/50 rż, u których metabolizm niestety systematycznie zwalnia. Do projektu zaprosiłam grupę "Matek Polek" 30+/40+ z którymi nagram program wspólnie :).

Mój mały "manifest":

 • Żyjemy w dobie, w której bycie "fit" to już nie tylko frazes z tv.
 • Żyjemy w dobie, gdzie pojęcie zdrowia, to już nie tylko domena "mądrych książek".
 • Żyjemy w czasach, w których wiele kobiet jest wysportowanych bardziej niż niejeden męzczyzna.
 • Żyjemy w czasach, w których słychać zewsząd krzyk o kobiecej świadomości w pojęciu ogólnym.
 • Żyjemy w czasach, w których praktycznie każda wiedza jest ogólniedostępną, a na półkach sklepowych na wyciagnięcie ręki jest wszystko.
 • Jak świat światem, kobiety od zawsze żyły w czasach , w których chciały być atrakcyjnymi.

Pomimo to:

 •  Nadal żyjemy w czasach, w których jako "wzór fit i zdrowia"  media (i nie tylko )"prezentują nam" głównie uśmiechnietą wyrzeźbioną do granic możliwości dwudziestolatkę. Oczywiście jest piękna, uwielbiam dziewczyny z pasją, ciężko zapracowała na swój wygląd, ale praktycznie zawsze ma te dwadzieścia kilka lat. Czasem obserwując te wszystkie zdjęcia i obrazki można odnieść wrażenie, że kobiety w naszym wieku prezentują się już tylko gustownie z proszkiem do prania czy płynem do mycia naczyń w ręce ;).
 •   Nadal żyjemy w czasach , w których zdecydowana większość marek sportowych sprzedaje nam sprzęt i ubrania sportowe właśnie na owej. Piękna, zadowolona z życia , mknąca po bieżni, tudzież po lesie lat dwadzieścia kilka. Mnie również jest miło popatrzeć na takie obrazki, ale dla przeciwwagi miło by było popatrzeć czasem na w tej samej scenerii kobietę 15-20 lat starszą. My również w ogromnej części jesteśmy konsumentem, kupujemy ten towar, płacimy za niego, nie mamy wyjścia, nie mamy alternatywy, bierzemy co nam prezentuje "młodzież". Trochę to niesprawiedliwe wobec nas .
 • Nadal żyjemy w czasach, kiedy patrząc się na powyższe obrazki, niejedna z nas westchnie i stwierdzi " to nie dla mnie, nie mam już 20 lat, nie będę już wyglądać tak jakbym chciała".
 •   Nadal żyjemy w czasach, w których ogrom kobiet po urodzeniu dziecka już nigdy ne wraca do formy.
 •   Nadal żyjemy w czasach, w których kobiecie 30+, 40+,50+ według niestety wielu już nie przystoi ganiać z gołym brzuchem, w sportowym topie i obcisłych legginsach. ( No i w sumie się zgadza, wszak wg zdjęć, obrazków, reklam, ulotek, to towar zarezerwowany dla młodszych)
 •    Nadal żyjemy w czasach, w których macierzyństwo, wiek i praca zawodowa, są zbyt często przeszkodą , sztuczną barierą stworzoną w głowie, które uniemożliwiają "zawalczenie o siebie".
 •   Nadal żyjemy w czasach, w których nadwaga przez wiele kobiet postrzegana jest jako coś nieodwracalnego, ba ! ,czasem wręcz normalnego związanego z wiekiem i byciem mamą!
 •   Nadal żyjemy w czasach, w których pojawia się reakcja :"kurcze masz 35, 39, 44, 56  lata i jeszcze Ci się chce ?!".
 •   Nadal żyjemy w czasach, w których z niedowierzaniem słyszę/ czytam od 23/25 letnich trenerek- " jestem już stara! dużo już dla siebie nie zrobię" !!!
 •   Nadal żyjemy w czasach, w których wszystkie powyższe "nadal" razem wzięte często wpędzają nas w swego rodzaju matnię, z której nie widzimy wyjścia ani perspektyw na nie. Zamykamy się we własnym świecie i czekamy...ale na co? Na czarodziejski eliksir na całe zło? Na magiczne zaklęcie? Na to, że któregoś dnia wstaniemy i wszystko będzie jakbyśmy chciały?
 •   Nadal żyjemy w czasach, w których dzieląc się ze znajomymi pomysłem tego projektu- kilkukotnie zdarzyło mi się usłyszeć : "Poważnie? Żartujesz? Chcesz do niego wziąć takie zwykłe kobiety i to w takim wieku? Lepiej weź młodsze, zgrabniejsze. Myślisz, że będzie Was ktoś chciał oglądać? Młodość się sprzedaje lepiej. Średni pomysł. Głupi pomysł. Weź profesjonalistki." Hmm.. to już ode mnie- najlepiej nie rób nic ;)

 

 1. Niestety zdecydowanie widać, że "nadal" nadal istnieją.
 2. Eliksiru nie ma i przynajmniej długo jeszcze nie będzie.
 3. Metabolizm po 30 roku życia systematycznie zwalnia - to fakt.
 4. Jednak my same możemy więcej niż nam się wydaje.

 

                       

 Tworzę projekt " Nowy Metabolizm", płytę wraz z książką, ponieważ chcę udowodnić kobietom, iż wiek, ilość dzieci, praca zawodowa, obowiązki, to absolutnie nie są bariery, których nie da się pokonać. Nigdy nie jest zbyt późno by zrobić coś dla siebie, aby zawalczyć o "nowe ja", aby powalczyć o zdrowie, lepszą sylwetkę czy samopoczucie.

 

Projekt " Nowy Metabolizm" cele ma jasne i klarowne :

 •  Walczymy z wymienonymi wyżej stereotypami - Jesteśmy tu ! 8 kobiet po trzydziestce i czterdziestce. Wszystkie jesteśmy mamusiami - pracującymi lub jeszcze wychowującymi malutkie dzieci. Razem mamy 323 lata !!! I 23 dzieci :)! Wszystkie jesteśmy aktywne. Nie wyobrażamy sobie życia bez sportu. Większość z nas swoją przygodę z aktywnością fizyczną zaczęła właśnie dopiero po przekroczeniu magicznej 3 z przodu ;). Część z nas przeszła metamorfozę zewnetrzną, pozbyła się balastu nadwagi. Natomiast wszystkie przeszłyśmy metamorfozę wewnętrzną (więcej o nas w zakładce niżej). To, że jesteśmy tu "tylko" w osiem, to kwestia organizacyjna - bo tak naprawdę są nas dziesiątki, setki, jeżeli nie tysiące.
 •  Uczymy kobiety samoakceptacji - każda z nas ma jakiś kompleks, a nawet kilka. Mimo to - JESTEŚMY TUTAJ ;).
 •  Chcemy pokazać, wykrzyczeć, na przekór całemu fit marketignowi, że my, kobiety bez "2" z przodu, też jesteśmy! Funkcjonujemy! Trenujemy! Chcemy być zdrowe, wysportowane, aktywne, pokazać że cyfry nie mają znaczenia! Wręcz pokuszę się o stwierdzenie, że to właśnie nas kobiet - średnich, zwykłych, zwyczajnych, średnio młodych ;) jest najwięcej.
 •  Sam program treningowy poprzez starannie i skrupulatnie dobrane ćwiczenia ma za zadanie pobudzić metabolizm, niezależnie od stopnia zaawansowania ćwiczących. Jednak o tym obszerniej zaraz :)).

 

 Skąd się wziął pomysł na taki specyficzny projekt?

 

 Pomysł zakiełkował w mojej głowie jakiś czas temu - z autopsji. Pomimo kierunkowego wykształcenia, śwadomości jak ważny jest ruch, ćwiczenia, treningi, osobiście wpadłam we wcześniej wspomnianą matnię i błędne koło zagubienia. Sporo nawarstwionych problemów, stres i jego zajadanie skutkowały i u mnie, osoby wysportowanej, bardzo sprawnej fizycznie sporą nadwagą w wieku lat 32. Wszystkie wcześniejsze "nadal' kołatały się i w mojej głowie. Dopiero kiedy stanęłam z tym problemem "oko w oko" osobiście, zdałam sobie sprawę i uświadomiłam jakim ciężkim zadaniem jest samodzielnie się od niego uwolnić. Udało się ! Traktuję całą tą walkę samej z sobą jako doświadczenie, które sprawiło ,że jestem silniejszą i bardziej świadomą.  Doskonale rozumiem kobiety, których problem dotyka, umiem się wczuć w ich rolę. Zdaję sobie sprawę jak zagubione mogą się czuć. Wiem jakim ciężkim jest to wszystko z perspektywy osoby otyłej. W końcu byłam jedną z nich. Traktuję to jako swój niepodważalny atut!  Nikt mi tego nie odbierze, a ja dzięki może niezbyt miłym doświadczeniom i wspomnieniom potrafię w klarowny i jasny sposób pomóc innym kobietom. Osoba, która nigdy nie doswiadczyła kilkunasto, czy kilkudziesięcio kilogramowej nadwagi, nigdy w pełni nie zrozumie jak to jest i z czym trzeba się zmierzyć na różnych etapch. Dostaję mnóstwo wiadomości, pytań, próśb - wyciągam jeden wniosek - mimo, że tak inne, wszystkie tak naprawdę jesteśmy bardzo podobne, siedzą nam w głowach te same mysli, mamy te same wątpliwości, boimy się tych samych kroków i decyzji. Czujemy się skołowane przez te same rzeczy, wszystkie potrzebujemy jednego - aby ktoś, przynajmniej na początku, "poprowadził nas za rękę".

                                           

Płyta z książką "Nowy Metabilizm" od strony praktycznej.

Gotowy produkt składać się będzie z płyty oraz książki.

Natomiast w przypadku wsparcia w kwocie ponad podstawową, projekt się rozbuduje jeszcze bardziej(o czym w zakładce budżet).

1. Płyta :

 Płyta treningowa "Nowy Metabolizm" - będzie to trening złożony z kilku części.(które będzie można wykonywać wszystkie, lub niezależnie od siebie - w zalezności od celu, który chcemy osiągnąć oraz stopnia zaawansowania). Zostanie nagrana przez profesjonalistów ,w profesjonalnym studio!                   Znajdą się w niej, oprócz elementów typowo treningowych, elementny zainspirowane rehabilitacją i fizjoterapią. Będzie to perfekcyjnie złożona treningowa kompilacja kilku form treningu z elementami zaczerpniętymi z rehabilitacji. Ćwiczenia są dobrane w bardzo dokładny, przemyślany i skrupulatny sposób, tak ażeby nawet najbardziej "oporny metabolizm" się pod nimi ugiął.Treningi skonstruowane są w specjalny sposób tak aby pobudzić metabolizm Pań u których zwolnił lub zaczął zwalniać. Poza pobudzeniem metabolizmu, nacisk kładę również w treningu na wzmocnienie mięśni, a także na naukę pobudzania ich do jeszcze bardziej wzmożonego działania poprzez dotyk.  Trening ten nie jest stworzonym na szybko, w ciągu kilku godzin, lecz jest skutkiem długich i dogłębnych analiz nie tylko samych zestawów treningowych, ale także fizjologii i fizjonomii kobiecego ciała, wieku i różnych poziomów zaawansowania. Trening będzie skonstruowany tak, aby dla osób początkujących nie był celem nieosiągalnym, natomiast dla osób średnio i zaawansowanych stanowił wyzwanie. :)

 W nagraniu treningu weźmiemy udział wszystkie! W sposób rotacyjny dziewczyny będą się wymieniać w jego częściach dla uatrakcyjnienia treningu i dodania nutki tajemniczości ;). W każdej z części jedna z moich dziewczyn będzie robić trening ten sam, jednak w sposób alternatywny, skierowany do osób początkujących, lub mających problemy ze stawami, np. kolanowymi. Ja natomiast będę w całości treningu, oprócz ćwiczenia będę również wskazywać i korygować najczęściej popełniane błędy podczas treningów, które niestety bardzo często są przyczynami kontuzji. Także każda z części programu , będzie miała kilka alternatyw do wyboru.

Trening nagrany będzie wsposób przejrzysty i klarowny dla odbiorcy. Tak aby każda z kobiet "po drugiej stronie monitora" czuła się częścią naszej drużyny - bo taka też jest prawda :).

Będzie go można wykonać w całości, która znajdzie się na płycie ,lub wybrać interesujące nas w danym dniu części ,a także według planów 8 tygodniowych rozpisanych w dołączonej książce. Jeden projekt, a wyborów kilka :)

2. Książka :

 Do płyty załączona zostanie również książeczka, w której znajdą się :

 • Zdjęcia z profesjonalnej sesji, a także z życia codziennego każdej z dziewczyn. Każda z nas odpowie na kilka pytań. "Jak to się zaczęło ?", "Co było najtrudniejsze ?", "Co Cię zmotywowało do bycia aktywnym ?", "Jak godzisz aktywność z codziennymi obowiązkami ?", "Jakie masz rady dla innych kobiet ?" i inne.
 • Oparty na wszystkich częściach treningu z płyty , rozpisany plan treningowy na 8 tygodni! Z podziałem na osoby : początkujące, średniozaawansowane oraz zaawansowane! 
 • Kilka ciekawostek i sugestii.

 

3. Trening wraz z dodatkiem w postaci książki dostępny będzie zarówno w klasycznej formie płyty, jak i w formie do pobrania na urządzenia mobilne z mojej strony internetowej :).

4. Całość projektu "Nowy Metabolizm"- czyli płyta i książka mają przekaz : " NIE ZASTANAWIAJ SIĘ! NIE SZUKAJ WYMÓWEK! GOTOWY PRZEPIS MASZ PODANY JAK NA TACY, WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE. JEDYNE CO MUSISZ DAĆ OD SIEBIE TO WŁĄCZYĆ PLAY I PRZYŁĄCZYĆ SIĘ DO NAS. NA TYM ETAPIE TO MY MYŚLIMY ZA CIEBIE, TYLKO BĄDŹ Z NAMI. JESTEŚMY TAKIE JAK TY, MY TEŻ KIEDYŚ ZACZYNAŁYŚMY".

 

Projekt " Nowy Metabolizm" skierowany jest do :

 • Głównie kobiet po 30 ,40, 50 rż - ponieważ to przede wszystkim nasz metabolizm staje się z roku na rok coraz to bardziej "opieszały", a program jest skonstruowany tak, aby temu przeciwdziałać, a ćwiczenia móc wykonywać niezależnie od wieku.
 • Kobiet 25- 29 letnich - ponieważ ledwo się obrócicie, a będziecie w następnym przedziale wiekowym ;), a nie tajemnicą jest, że lepiej zapobiegać aniżeli leczyć :).
 • Kobiet do 25 rż- wykażcie się dziewczyny, czy jesteście w stanie nam, "starszym paniom", dorównać w tym treningu ;).
 •  Kobiet, które po ciąży nie potrafią wrócić do "swojej " wagi.
 • Kobiet zagubionych, które uważają, że nie ma już dla nich "szansy" na lepszą wersję siebie.
 • Dla Panów- hmmm ,żeby nie czuli się pominięci i mieli szansę się wykazać :).
 • Wszystkich, którzy potrzebują nowego bodźca treningowego, a i świetnej zabawy!

   

 

 

 

 

 

 O mnie szczerze.

Nazywam sie Joanna Królikiewicz. Mam 35 lat.

 

Jestem absolwentką Msz w Poznaniu, WSEIT w Poznaniu, fizjoterapeutą, instruktorem fitness (wkrótce specj .pilates), trenerem.

                       

 

 Prywatnie mamą dwojga dzieci. Natalii (13 lat) i Sebastiana (6 lat).

                         

Kocham sport i aktywność fizyczną.

Z całkowitą świadomością i odpowiedzialnością za te słowa mogę powiedzieć, że jest to jedna z miłości mojego życia.

                                                                                                                         fot. Hanna Zalewska

Pomimo że mam kilka lat doświadczeń w prowadzeniu zajęć z osobami zdrowymi, chorymi, czy kobietami w ciąży i połogu - wszystko to co wcześniej było obowiązkiem i tak naprawdę nie dawało poczucia satysfakcji i spełnienia -zamieniło się w prawdziwe powołanie i pasję dopiero po moich osobistych doświadczeniach i przejściach.

Będąc osobą kiedyś aktywną fizycznie, bez problemów z nadwagą, wysportowaną, po przekroczeniu 30 r.ż wraz z problemami, emocjami pojawiła się nadwaga. Kilka lat zajęło mi ponowne zapracowanie na to gdzie jestem dzisiaj, a przede wszystkim na zrozumienie i naprawienie problemu, który zagnieździł się tak naprawdę w psychice.

Wszystkie moje "przejścia" osobiste, emocje, praca nad ciałem, wysiłek psychiczny i fizyczny z tym związany w połączeniu z wykształceniem i dotychczasowym doświadczeniem zawodowym przełożyły się na to, że potrafię wczuć się doskonale w rolę każdej z moich podopiecznych. Jestem taka jak one. Wszystkie jesteśmy pomimo różnic bardzo do siebie podobne.

Krok po kroku uczymy się wspólnie jak to wszystko "ugryźć" w sposób taki, żeby było przyjemnością, a nie karą. 

                

Moją największą pasją jest praca z kobietami, które przeskoczyły już próg magicznej 2 z przodu ( kobietami 30+, 40+, 50 +). Bardzo lubię też pracę z matkami. Nie jest to reguła, natomiast fascynują mnie te grupy.

Moją największą misją natomiast jest uświadomienie kobietom, że nie ma czegoś takiego jak bariery sztucznie tworzone przez wiek, obowiązki czy macierzyństwo. Każda z nas ma prawo być piękną i świadomą siebie.

Moje treningi opieram przede wszystkim na :

- treningu funkcjonalnym (zwiększającym siłę i poprawiającym koordynację, opierającym się na imitowaniu ruchów wykonywanych na co dzień, angażujących kilka partii mm jednocześnie)

- treningu interwałowym (który jest doskonałym treningiem spalającym tkankę tłuszczową i podnoszącym wydolność, opiera się na wykonywaniu ćwiczeń o zmiennych intensywnościach)

- tabata (krótki trening metaboliczny, który doskonale wpływa na "podkręcenie" metabolizmu i spalanie tkanki tłuszczowej)

- pilates

 

W moich treningach można dostrzec również elementy z fizjoterapii i ćwiczeń rehabilitacyjnych:

Między innymi trening izometryczny (zarówno bez obciążenia, z obciążeniem własnego ciała, jak i dodatkowym obciążeniem), który doskonale wzmacnia mięśnie i zwiększa ich siłę. Często wplatam również w trening elementy propriocepcji.

Ćwiczenia na zdrowy kręgosłup.

Jestem aktywna w mediach społecznościowych, a przede wszystkim na instagramie (@joannowska), na którym jest naprawdę ogromna rzesza kobiet, takich jak ja i moje dziewczyny. Fantastycznych, walczących, robiących coś dla siebie w wieku " średniej młodości " :). To jak jest nas dużo, to ile pytań i próśb dostaję również przyczyniło się do tego, iż odważyłam się przestać rozpatrywać projekt "Nowy Metabolizm" tylko w sferze marzeń. Jako ciekawostkę napiszę, że wszystkie dziewczyny, które biorą udział wtym projekcie, poznałam właśnie dzięki Instagramowi :).  

 

Jestem również ogromnym przeciwnikiem restrykcyjnych diet, diet 1000-1300 kcal, wszelkiego podliczania tam gdzie nie jest ono niezbędnym. Propaguję zdroworozsądkowe podejście do sprawy. Na grupie fb, którą założyłam można szukać inspiracji związanych ze zdrowym, racjonalny odżywianiem.

 https://www.facebook.com/groups/297950120658640/?multi_permalinks=322554834864835&notif_t=group_highlights&notif_id=1498631497743062

 

 

 

Media :

 •   "Be active" nr 7/2016 (dziewczyna z okładki)
 •   ofeminin.pl
 •   "Be active" nr 8/2016
 •   "Shape De" nr kwiecień 2017
 •   "Shape PL" nr 12/2016/ nr 3/2017/ nr 4/2017 -wzmianki z akcji "jestemshape"
 •  "Top treningi be active dietetyka i fitness" trening z Ewą Chodakowską
 •  "Dzień Szamotulski" 21 kwiecień 2017
 •  Konkurs " LadyAsics Polska " 3 finalistka- kwiecień 2017
 •  "Shape PL" 7/2017
 •  "Gazeta.Kobieta.pl" czerwiec 2017

                            

Shape PL
fotograf Marcin Klaban
                                                                     makijaż Eryka Sokólska/Max Factor
asystentki makijażystki Żaneta Miller i Anna Huńkowska
                                                              fryzury Sebastian Kobielski / Metaluna
produkcja Jagoda Komenda

                

              

       

                   

   

                         

 

 

 

Moje  cudowne "zwykłe - niezwykłe" dziewczyny : 

 •  Agnieszka :                                                                                                 Aga, 34 , mama trójki dzieci - Kacper 14, Alan 12 i Maja 2.            
  Na co dzień prowadzę rodzinna firmę razem z mamą i siostrą. Czas pracy nienormowany. Dzięki regularnym treningom nie tylko zmieniłam swoje ciało, ale również sposób myślenia. Ćwiczę bo kocham przekraczać swoje możliwości. Bo gdy już je pokonam, to mam wrażenie, że mogę wszystko, a to uczucie jest bezcenne (instagram : @fiksum )❤️                           
 •                                                                                                                          
 •                 
 •                                                                                                                          
 • Sylwia :  lat42. Mama Karoliny (19 lat), Pauliny (18 lat), Jakuba (17 lat), Laury ( 16 lat), Kacpra (13 lat), Maksymiliana (10 lat). Od 10 lat wychowuje dzieci sama.  Czym jest dla mnie aktywność fizyczna- chyba ostatnio wszystkim , poza dziećmi :). Dzięki niej zaczęłam nad sobą pracować i zwiększyłam swoją samoocenę. Chcę również zmotywować do działania moje starsze córki :)

 

 

 •  Asia W. : lat.39. Mama Marysi 12 lat i Gabrysi 9 lat.                                   Na co dzień jestem biurowa :D Pracuję od rana do 14 w biurze jako pracownik administracyjno-kadrowy w Stowarzyszeniu Osób Niepełnosprawnych. Wieczorami instruktor zumby. Instagram @zumbainstruktorasia  fb: Asia Wolniewicz (Zumba instruktor Asia)

             

 

 

 

 •  Monika : 32 lata. Mama Oskara -13 lat.                                                      Prowadzę rodzinną firmę. Pracuję w godzinach porannych. Zdecydowanie praca siedząca. Codzienne treningi i zdrowy tryb odżywiania gości u mnie od niedawna i tak naprawdę ciągle jeszcze się go uczę. Dzięki zmianie nawyków żywieniowych i regularnych treningów, mój zarówno umysł jak i ciało bardzo się zmienia. Jestem teraz szczęśliwą i bardziej pewną siebie kobietą. Do ideału wiele mi jeszcze brakuje, ale z dnia na dzień jestem go bliżej.(Instagram @mo_nika_)

 

 •  Asia H: Asia. 33 lata. Dwójka dzieci - Julia 12 lat, Adam 9 lat.                        Do południa mama, sprzątaczka, praczka, kucharka 🙈 Od 13 na 200% zaangażowana w prowadzenie razem z mężem własnej działaności. Wieczorami biuro i papierowa robota 🙈 Trening zawsze gdzieś pomiędzy, przeważnie do południa 🤦🏼‍♀️, albo późnym wieczorem 🤣 Lecz wiemy wszystkie, że dla chcącego nic trudnego 😝👌🏼" (Instagram : @jo_27_pl)

                       

 

                      

  

 

 

 

 •  Gosia : Gosia. 43 lata. Mama Dawida 17 lat, Dominika 15 lat i Florka 2 latka.                                                                                                          Pracuję w firmie ogrodniczej i opiece społecznej. Wybiegałam sobie zdrowie i szczupłą sylwetkę. Mam niedoczynność tarczycy, której się nie daję! (Instagram @vegerunerka)

                

                 

                  

 

 •   Paulina : Paulina. Lat 32. Dzieci - Alexander 5 lat i Hubert 1 rok.            Manager i księgowa w firmie męża. Dodatkowo zajmuję się wynajmem nieruchomości. Jestem aktywna fizycznie i zdrowo się odżywiam, żeby być zdrową i silną, mieć energię na każdy dzień i, co dla mnie bardzo ważne, żeby dawać przykład moim synom.( Instagram @zmyslowska.paulina)

 •   Ania : Ania. Lat 33. Pełnoetatowa mama Tymka 3 lata i Zuzi 1.5 roku. Właścicielka firmy wspomagającej nauczanie (pot. korepetycje). Ćwiczę, bo to dodaje mi energii i sił do ogarniania moich dwóch małych diabłów i całego domu.( Instagram @siemiona)

 

 

 

 

 

 Podstawowy budżet projektu zawiera

- Nagrany przez profesjonalistów trening w studio nagraniowym (m.in. studio, kamery z osprzętem, podgląd, światło i jego obsuga, dźwięk, montaż, reżyserię, zdjęcia, itp). Jednakże przekroczenie podstawowego progu zbiórki, pozwoli mi przenieść projekt w zupełnie inny wymiar :). Wyruszyć w Polskę i nagrywać filmiki treningowe ze zwykłymi kobietami w "wieku średniej młodości' takimi jak my :). Dlatego moim wielkim marzeniem jest osiągnąć i próg finansowy, który mi to umożliwi.  

 1. 14.000 - jest to kwota, która pozwoli zrealizować projekt na poziomie podstawowym, plus kwota wliczonej prowizji dla Polakpotrafi.pl.
 2. 16.000 - kwota, która pozwoli udoskonalić projekt do poziomu "master".
 3. 19.000 - pozwoli mi na rozbudowę projektu "Nowy Metabolizm"- na zakup kamery - i na pracę ze zwykłymi kobietami "w terenie". Chciałabym co trzy tygodnie odwiedzić jedną z takich kobiet i wspólnie z nią nagrać filmik treningowy - który umieszczony zostanie na kanale Youtube "NOWYMETABOLIZM Joannowska"
 4. 23.000 - pozwoli mi na wydanie płyty i książeczki do niej dołączonej w bardzo ekskluzywnej formie i oprawie, bez zapożyczania się.
 5. 26.000 - pozwoliłoby mi na dodatkowe efektowne intro, którego nie ma jescze nikt na polskim rynku :).
 6. 31.000 - projekt "Nowy Metabolizm" z lotu ptaka - czyli zakup drona z użyciem którego nagrywane byłyby treningi w kilkuosobowych grupach, właśnie "zwyłych kobiet" i udostępniane na kanale Youtube.
 7. 40.000 - szalej kobieto! Na pewno wymyślę coś związanego z projektem, wszak pomysłów mam głowę pęłną ;). Może chociażby jakieś ciuszki, które tym razem będą skierowane do naszej grupy wiekowej :). 

W każdym razie marzy mi się aby ten projekt się rozrósł i zaczął żyć własnym życiem :)

Projekt zaczniemy realizować, natychmiast po zakończeniu zbiórki i zebraniu niezbędnej kwoty .

 

 Dlaczego crowdfunding :

"Człowiek z no­wymi po­mysłami jest wa­riatem, dopóki nie od­niesie sukcesu." - Mark Twain

 Projekt " Nowy Metabolizm" zagnieździł się w mej głowie już dawno, niestety nie stać mnie na jego realizację z domowego budżetu :(.

 Nie chcę już dłużej trzymać go tylko w sferze swoich marzeń, dlatego zdecydowałam się wreszcie poprosić o pomoc. 

 Wszak wiadomo, iż Polak Potrafi. Może i tym razem bezinteresowność weźmie górę nad innymi przeslankami.

 Ja, My, prosimy o wsparcie. Bez Was nie będę mogła zrealizować projektu, który uważam jest bardzo potrzebnym. 

Prośbę o wsparcie kieruję zarówno do prywatnych osób, jak i do firm. 

 W zamian za wsparcie , w wypadku zebrania potrzebnej kwoty, odwdzięczę się szeroką gamą nagród , zarówno jednym jak i drugim :).

Nagrody będą realizowane po zebraniu odpowiedniej kwoty, a płyty wysyłane po jej nagraniu :)

Wszystkie nagrody, wraz z pułapami, rozpisane są w zakładkach po prawej stronie monitora :).

     

               

                                                              fot. Hanna Zalewska

 

 

 

 

 Strona internetowa :

www.joannowska.com

 

joannowskacollab@gmail.com  

joannowska@onet.pl

instagram : @joannows.k

 

https://www.instagram.com/joannows.k/

 

fb: joannowska

https://www.facebook.com/Joannowska-1145920945429127/

 

lub grupa wsparcia :

https://www.facebook.com/groups/297950120658640/

 Youtube : 

NOWYMETABOLIZM Joannowska

  https://www.youtube.com/channel/UCY7IaXUAgx-_q1RycU7RPfw

 

 

 

                            

Media o Twoim projekcie:

Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

wirtualnepniewy.pl | 2017-07-01

Objęliśmy patronat nad niebanalnym projektem adresowanym do Pań.

Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

szamotuly.naszemiasto.pl | 2017-07-01

Dzień Szamotulski objął patronatem niezwykle ciekawy pomysł mieszkanki naszego regionu. Joanny Królikiewicz.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.09.2017 22:10