Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Tomek1712

Tomek1712

Wrocław

Twórca serwisu , właściciel .

Napisz wiadomość do Projektodawcy

110 PLN z 12000 PLN

3 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.03.2015.

Nowy Innowacyjny system prowadzenia aukcji internetowej

O projekcie

 

   

aukcje-wakacje.pl  to pierwszy i jedyny w Polsce już w części rozwijany projekt niezależnego serwisu internetowego prowadzącego prawdziwe aukcje wakacji - ofert wakacyjnych, wypoczynkowych i rekreacyjnych.
To jedyny serwis, w którym można będzie kupić ofertę wypoczynkową, urlopową czy rekreacyjną w prawdziwej aukcji. Bez kupowania bidów, bonów, groszy czy licytować sztucznie za pomocą automatów.

aukcje-wakacje.pl to jedynyny serwis, który ma oferować zakup wakacji poprzez swój autorski, nowatorski i unikalny system aukcji - oparty na własnym innowacyjnym pomyśle .

To jedyny serwis, w którym nie będzie automatów, cen minimalnych, ustalonych z góry cen czy ukrytych kosztów. Nie są to także zakupy grupowe.

Będzie za to wiele cennych niespodzianek! 

Każdy Użytkownik uczestniczyć ma  w aukcjach samodzielnie na czas   

                 

Każdy Użytkownik posiadać będzie jedynie tani miesięczny abonament na uczestnictwo tylko w aukcjach z oferty BOX. Poza tym cały serwis aukcje-wakacje.pl będzie darmowy (rejestracja, wstawianie ofert, sprzedaż ofert itp.)

 

W serwisie aukcje-wakacje.pl stosowane są: prawdziwe ,rzetelne, jasne i przejrzyste zasady - aukcje dla każdego w każdym wieku od młodzieży po osoby starsze. Jedyna zasada to: kto pierwszy ten lepszy.  
Kto pierwszy klika ten wygrywa.

Jest wiele serwisów internetowych oferujących wypoczynek, wakacje, urlopy, domy czy apartamenty poprzez rezerwacje czy zakupy grupowe lub jako ogłoszenie.

aukcje-wakacje.pl to serwis, który ma oferować zakup wakacji poprzez Swój autorski, nowatorski i unikalny system aukcji - bez ceny minimalnej jak i na kup teraz nawet za 1 zł.     

System uczestnictwa wymyślony został przez właściciela serwisu i stale jest wprowadzany w życie. Oparty jest na zasadzie:
1. promocja oferty przez ok. 5 dni (odliczanie czasu do otwarcia - oferty)

przed czasem otwarcia oferty rozsyłana jest informacja o ofercie - mailing, portale społecznościowe, sms, marketing wirusowy itp.)
2. po zakończeniu odliczania następuje otwarcie oferty: czas trwania do 24 h 

kto pierwszy kliknie KUP TERAZ - zostaje zwycięzcą!

Kupno wakacji nie musi wiązać się z zapłatą dużych pieniędzy - można ja kupić okazyjnie.
Każdy będzie mógł wziąć udział w aukcji (sekcja BOX) posiadając opłacony jedynie tani abonament miesięczny ok. 10 zł. Dzięki takiej konstrukcji każdy będzie miał prawo do udziału w licytacji ofert wakacyjnych za naprawdę niską cenę nawet za 1 zł.

Jedyna zasada to: kto pierwszy ten lepszy  

Wygrywa ta osoba, która kliknie pierwsza w KUP TERAZ po otwarciu oferty.

Serwis aukcje-wakacje.pl także posiadać ma funkcję informacyjną, recenzyjną, reklamową i opiniotwórczą, ale także posiadć ma rozległą bazę ofert wakacyjnych dostępnych dla każdego zupełnie za darmo. Zarówno dla osób szukających wakacji jak i oferujących wypoczynek.

Serwis korzystać będzie z interfejsu i pobierania bieżących informacji z serwisu wakacyjne-podroze.pl - obecnie w fazach testu.

W części -  tzw. strefie informacji - dostępna będzie aktualizowana treść i najnowsze informacje związane z tematyką turystyczną. Dla potrzeb tego powstaje obok serwisu strona informacyjna: wakacyjne-podroze.pl, która dostarczać będzie niezbędnych, aktualnych informacji ze Świata Turystyki.1. Szybki serwer dedykowany mogący obsłużyć bardzo duży ruch w jednym krótkim czasie 10 - 20 s. (serwer dedykowany kosztuje średnio ok. 400 zł netto /miesiąc)
2. Budowa bazy informacyjnej oraz Wysyłka informacji do Użytkowników o zbliżającym się terminie rozpoczęcia wyjątkowej oferty (600 zł)
3. Udoskonalenie i przebudowa bazy systemowej (1500 zł)
4. Wprowadzenie zmian w serwisie celem udostępnienia płatności online poprzez system płatności. Programista (koszt ok. 800 zł)
5. Wprowadzenie zmian celem umożliwienia szybkiego powiadamiania zajomych o zbliżającym sie czasie otwarcia oferty. (ok. 500 zł)
6. Wprowadzenie systemu szybkiego powiadamiania Użytkowników o nowej ofercie lub dodatkowych rundach extra. (ok. 200zł)
7. Promocja sieciowa - wpisy, linki, katalogi, kontekst (ok. 500 zł)
8. Budowa kanałów RSS oraz partnerów - pobieranie publikacji do strony www wakacyjne-podroze.pl oraz pobieranie ich na potrzeby naszego serwisu (ok. 500 zł)
9. Dokupienie "terrabajtowej" przestrzeni dyskowej potrzebnej do obsługi bogatej oferty dla Użytkowników oferujących swój wypoczynek, a także na potrzeby magazynowania dużej ilośći informacji ściągnietej za pomocą kanałow RSS (1000 zł)
10. Opłata list recenzyjnych (500 zł)

11. System powiadomień, poleceń i udostępnień znajomym oferty z poziomu serwisu (1000 zł)

razem ok. 12000 zł


Dużo rzeczy w serwisie do tej pory zostało juz zrobione -  takie jak:

1. logowanie do serwisu przez Facebook i NK  z poziomu serwsiu

2. system box z zegarami + przebudowa bazy danych do syst. sprawdzania ajax

3. budowa boksów części informacyjnej

4. możemy pochwalić się już zaawansowanymi przygotowaniami do otwarcia współpracującego i wspomagającego serwiu w informację wakacyjne-podroze.pl.

5. pozyskanie odbiorców informacji na Facebook (Fanpage)

6. zakup systemu mailingowego dla Użytkowników

7. Import ofert z systemu aukcji popularnego serwsiu aukcyjnego

           

 


aukcje-wakacje.pl ma być stroną - serwisem internetowym opartym na jasnych, przejrzystych i uczciwych zasadach.
Serwis ma posiadać swój unikalny, niepowtarzalny, autorski system udziału w aukcjach w Polsce.
To serwis, który jako jedyny w Polsce ma mieć możliwość kupna oferty wakacyjnej za nieprawdopobnie niską kwotę nawet za 1 zł, ale dać przede wszystkim dobrą zabawę poprzez uczestnictwo w aukcjach.

Ma to być serwis, w którym Użytkownicy oprócz dobrej zabawy i udziału w aukcjach będą mogli znaleźć dodatkowe potrzebne i aktualne informacje ze Świata Turystyki.

Użytkownicy będą mogli także podzielić się swoimi spostrzeżeniami i doświdczeniami na łamach serwisu.
Cały serwis - (oprócz udziału w aukcjach w sekcji BOX) - jest dla Użytkowników DARMOWY.

Wszelkie informacje dotyczące postępów i realizacji będziecie mogli śledzić na kanałach informacyjnych takich jak:  fanpage Facebook, koncie na NK.pl oraz Tweeter czy Wykop.pl oraz youtube.com także na polakpotrafi.pl

              Choć strona nie jest nowa to projekt który chcę  wdrożyć charakteryzuje się całkowitnowością, innowacyjnością i niepowtarzalnością w odniesieniu do innych stron o podobnej tematyce.

Działania jakie przeprowadzone zostały do tej pory przybliżają do osiągnięcia zamierzonego celu jednak bez Waszego wsparcia nie uda się zrealizować zamierzonego projektu.

Jest to Jedyny w Polsce serwis oferujący taka formę uczestnictwa w zakupach ofert wakacyjnych oraz jedyny w swojej formie i funkcjonalności.

Wasze wsparcie w każdej formie będzie bezcenne! - dzięki Wam serwis aukcje-wakcje.pl może odnieść sukces.

Poprzez okazane wsparcie będziecie mogli czuć się współtwórcami tego serwisu.

Jeśli chciałbyć dołączyć do mnie jako: napisz na

biuro@aukcje-wakcje.pl z dopiskiem wolontariat.

ZAKOŃCZENIE PROJEKTU

Projekt chiałbym zakończyć w ok. 30 dni od zakończenia zbierania funduszy - czyli dość szybko - TAK! Szybko szkoda tracić czas jest on w ońcu bardzo ważny.


 

Nagrody jakimi chcemy obdarować każdego darczyńcę  prezentujemy poniżej:

                

 

         

                                                                          pobyt w SPA lub Hotelu

  

                                                                    banner - reklama w serwisie

  

reklama: baner lub film wideo reklamowy lub opis tekstowy.

     

podziękowania na portalach spolecznościowych w naszych kanałach

wpis na liste darczyńców publikową na stronie aukcje-wakacje.pl

 

Jeśli osiągniemy udany wynik Waszego wsparcia powyżej 100% to nadwyżka, która zostanie osiągnięta zostanie przeznaczona na uruchomienie budowy aplikacji do szybkiej aukcji na telefony komórkowe i smartfony. Taka prosta aplikacja na początek, pozwoli aby strona aukcje-wakacje.pl stała się popularna oraz szeroko dostępna dla każdego Użytownika i każdego kto zechce wziąc udział w aukcji KUP TERAZ oraz "aukcji w ciemno".

 

aukcje-wakacje.pl to wyjątkowy i niepowtarzalny juz rozwijany projekt na skalę Polski. Jedyny i niepowtarzalny w swojej formie, oparty na autorskim pomyśle serwis, który w zamyśle ma dać Użytkownikom wiele radości.

Crowdfunding to także wyjątkowy i niepowtarzalny system i sposób na pozyskanie funduszy na rozwój projektu. To charakterystyczny system pozyskania funduszy i  zarazem zaproszenie do uczestnictwa w tworzeniu projektu przez szeroką  grupę osób.

Połączenie tych dwóch funkcji stwarza możliwość wykorzystania pomysłu, siły i funduszy w jedną całość co skutkować może jedynie sukcesem.

Pozyskanie środków w ten sposób, w przypadku pozytywnego zakończenia projektu daje razość każdej ze stron.

Rozpoczęcie lub kontynuacja każdego projektu to wielkie wyzwanie. Poprzez stronę polakpotrafi.pl chcę dotrzeć do Was i prosić o wspóludział w rozwijaniu projektu. Chicałbym aby każdy darczyńca uczestniczący w projekcie miał świadomość, że tworzy go razem ze mną. Staje się twórcą czegoś wyjątkowego, czegoś nowego.

Poprzez stronę polakpotrafi.pl proszę Was o uczestnictwie w tym wyjątkowym projekcie i wsparcie.  

 

Proszę  Was o każdy rodzaj wsparcia -

nawet ten najmniejszy wkład przybliży serwis

aukcje-wakacje.pl do osiągnięcia sukcesu

będę bardzo wdzięczny.

Jeśli chciałbyć dołączyć do mnie jako : napisz na

biuro@aukcje-wakcje.pl z dopiskiem wolontariat.

możesz także kontaktować się z Nami poprzez Facebook, NK.pl oraz Twitter.

             

 

      Dziękuję wszystkim  za okazane wsparcie Tomasz Koksztys

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.03.2015 18:06