Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Tomasz Dzida

Tomasz Dzida

Zielona Góra

Nazywam się Tomasz Dzida i jestem Prezesem Dragons Zielona Góra - klubu futbolu amerykańskiego z województwa lubuskiego. Od wielu lat zajmuję się organizacją życia naszej drużyny, pozyskiwaniem finansów i ogólnie wszystkim, co możliwe do zrobienia. Wspólnie z zespołem osób, dla których klub to coś więcej jesteśmy w stanie rozwijać się w bardzo szybkim tempie.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

9405 PLN z 8500 PLN

54 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

110%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.03.2017.

Nowe szaty Smoków

O projekcie

Witajcie :)

Nazywamy się Dragons Zielona Góra i jesteśmy pierwszą drużyną futbolu amerykańskiego założoną w województwie lubuskim. Powstaliśmy w 2009 roku z inicjatywy kilku przyjaciół, którzy postanowili zrobić coś nowego i spróbować swoich sił w sporcie bardzo wtedy egzotycznym.

Od 2009 roku minęło sporo czasu i dużo się u nas zmieniło, co doskonale przedstawia poniższy film pokazujący kilka ostatnich lat w naszej drużynie.

Krótka historia Dragons Zielona Góra

Naszym nadrzędnym celem jest wpojenie w umysły naszych zawodników zdrowej rywalizacji oraz tego, jak być lepszym człowiekiem. Te cele realizujemy od samego początku naszego istnienia. Jako drużynie zawsze zależało nam również na bezpieczeństwie osób trenujących w naszym klubie, co przyczyniło się do walki o ogromne środki na przebudowę stadionu i budowę zupełnie nowego obiektu do futbolu amerykańskiego w Zielonej Górze o czym możecie poczytać w naszym wydawanym corocznie Skarbie Kibica dostępnym w linku - Skarb Kibica AD. 2016 

 

NASZ ZESPÓŁ

TOMASZ DZIDA - Prezes :)

Związany z naszą drużyną od 2012 roku i od początku bardzo mocno zaangażowany w rozwój drużyny. Z sukcesami wspólnie z innymi członkami Zarządu Smoków aplikował najpierw po środki miejskie na szkolenie młodzieży, by później przekonać do słuszności szkolenia najmłodszych Unię Europejską, która również wsparła działania naszej drużyny. Bardzo doświadczony w prowadzeniu różnego rodzaju projektów, uwielbiający liczby i finanse, mający na swoich barkach wiele różnych spraw związanych z drużyną. Prywatnie nauczyciel języka angielskiego, dyplomowany menadżer sportu i już nieaktywny zawodnik. :) 

KRYSTIAN WÓJCIK - KOŁCZ :D

Człowiek orkiestra. :) To w jego głowie zrodziły się Smoki i to dzięki niemu wszystko dalej się trzyma. Zawodnik, trener, vice Prezes, ale przede wszystkim dobry przyjaciel każdej osoby zaangażowanej w życie Smoków. Wielokrotnie stawiający dobro drużyny ponad swoje wygody. Zawsze chętny do pomocy, z ogromną futbolową wiedzą. Jego zapał zdumiewa wszystkich. Jest sercem drużyny, bez którego wszystko by padło. Z nim na pokładzie nie ma rzeczy niemożliwych. :)

MATEUSZ ANDRZEJAK - Wiking :P

Mateusz zawodnikiem Dragons został po wielu namowach chłopaków z drużyny i niejednokrotnie mówił, że bardzo żałuje..... tak późnego dołączenia do Smoków. :) Człowiek, który odpowiada za życie naszej drużyny poza boiskiem i za nasze zaangażowanie w różnego rodzaju akcje charytatywne i społeczne. Łączy pracę, działanie w drużynie, treningi i życie rodzinne. Zawsze chłodno myślący i analizujący nasze ruchy. Bez niego na pokładzie żaden z naszych meczów nie byłby takim wydarzeniem, jakim jest. :) Prywatnie ojciec dwójki ziemniaków, które już rosną na cheerleaderkę i zawodnika Smoków. :)

CEL PROJEKTU

Walczymy o to, by nasi zawodnicy nie musieli martwić się o stroje meczowe, te które posiadamy teraz nie nadają się już niestety do gry. Nasza drużyna to blisko 60 osób, z czego 40 to seniorzy, a pozostałą część stanowią juniorzy. Trenując, grając, wykorzystujemy jedne stroje, które najzwyklej się zużywają. Za cel postawiliśmy sobie zakup 40 nowych kompletów jeszcze przed startem sezonu. Chcemy Was serdecznie zaprosić do wsparcia naszej inicjatywy i stania się częścią klubu Dragons.

BUDŻET PROJEKTU

Do realizacji celu i zakupu 40 kompletów strojów, w skład których wchodzi koszulka meczowa oraz spodenki meczowe potrzebujemy 10 500 zł. Zabezpieczyliśmy już 2000 zł. :)  Przy Waszej pomocy pragniemy zrealizować nasze cele i zebrać 8500 zł brakujących do zakupu nowych strojów. Każda złotówka powyżej tej kwoty przeznaczona zostanie na odnowienie naszych meczowych kasków i zakup dodatkowych strojów. :)

Zebranie 10 000 zł, czyli 1 500 zł więcej, pozwoli nam na odmalowanie i odnowienie naszych meczowych kasków.

Jeśli otrzymamy od Was wsparcie w wysokości 17 000 zł możliwe będzie nie tylko odmalowanie kasków, ale również zakup alternatywnego kompletu meczowych koszulek.

Kwota 20 000 zł to nie tylko odnowione kaski, ale i całe nowe stroje! :)

PROPOZYCJE WZORÓW

Wierzymy, że fakt, iż posiadamy najlepszych kibiców na świecie, pomoże nam w zrealizowaniu naszego celu i że jeszcze w tym sezonie wybiegniemy w nowych szatach. J

 

DLACZEGO CROWDFUNIDNG?

Wybraliśmy taką formę wsparcia z wielu względów, jednak najważniejszym z nich jest fakt, iż chcemy dać naszym kibicom możliwość stania się częścią drużyny. Nie każdy może z nami trenować z wielu różnych względów, jednak teraz każdy będzie mógł być Smokiem. Wierzymy, że taka forma wsparcia jeszcze bardzie zwiąże nas z fanami, którzy pozostaną z nami na długie lata.

PYTAJCIE, O CO TYLKO CHCECIE

Piszcie do nas na naszym fanpage'u na Facebooku - https://www.facebook.com/DragonsZielonaGora/ 
Możecie też znaleźć do nas kontakt na naszej stronie internetowej - http://dragons.zgora.pl/kontakt

DLACZEGO WARTO WESPRZEĆ NASZ PROJEKT?
Futbol amerykański to nie tylko sport, to przede wszystkim niesienie pomocy innym, to promowanie zdrowego trybu życia, to wspieranie różnego rodzaju akcji charytatywnych, a także niesienie radości dzieciakom, którą można je zaangażować do ruchu i pomóc w ich rozwoju. 

WSZYSTKO TO ROBIMY OD SAMEGO POCZĄTKU I ROBIĆ DALEJ BĘDZIEMY :)

A W ZAMIAN WSPARCIE DLA WAS...

Największą nagrodą jest stanie się częścią czegoś większego i wstąpienie do wspaniałej społeczności pomagających. Aby jednak każdy miał pamiątkę tego wydarzenia, w zależności od Waszego wsparcia chcemy zaproponować Wam następujące nagrody, które na pewno przypomną Wam nie raz to, że zrobiliście coś dobrego. J

·         5 zł lub więcej – podziękowanie przesłane mailem.

·         10 zł lub więcej – podziękowanie na stronie internetowej Dragons Zielona Góra oraz na profilu na portalu Facebook.

·         20 zł lub więcej – podziękowanie podpisane przez Zarząd Dragons Zielona Góra wysłane pocztą i zestaw naklejek Dragons oraz podziękowanie na stronie internetowej Dragons Zielona Góra i na profilu Dragons na portalu Facebook.

·         50 zł lub więcej – Unikatowy kubek Dragons i zestaw naklejek Dragons Zielona Góra i wydanie Skarbu Kibica AD 2016 oraz podziękowanie podpisane przez Zarząd Dragons Zielona Góra wysłane pocztą, podziękowanie na stronie internetowej Dragons Zielona Góra i na profilu Dragons na portalu Facebook.

·         75 zł lub więcej – Unikatowy kubek Dragons, zestaw naklejek Dragons Zielona Góra, wydanie Skarbu Kibica AD 2016, podziękowanie podpisane przez Zarząd Dragons Zielona Góra wysłane pocztą, podziękowanie na stronie internetowej Dragons Zielona Góra i na profilu Dragons na portalu Facebook, wpisanie do specjalnej, zamkniętej grupy na portalu Facebook, na której publikowane będą unikatowe informacje o Dragonsach.

·        100zł lub więcej – Unikatowy kubek Dragons, zestaw naklejek Dragons Zielona Góra, wydanie Skarbu Kibica AD 2016, podziękowanie podpisane przez Zarząd Dragons Zielona Góra wysłane pocztą, podziękowanie na stronie internetowej Dragons Zielona Góra i na profilu Dragons na portalu Facebook, wpisanie do specjalnej, zamkniętej grupy na portalu Facebook, na której publikowane będą unikatowe informacje o Dragonsach oraz wpisanie na specjalnie przygotowaną tablicę z darczyńcami, która pojawi się na naszym stadionie.

·        150 zł lub więcej – Podpisany przez drużynę i imiennie dedykowany Skarb Kibica AD 2016, unikatowy kubek Dragons, podziękowanie podpisane przez Zarząd Dragons Zielona Góra wysłane pocztą, podziękowanie na stronie internetowej Dragons Zielona Góra i na profilu Dragons na portalu Facebook, wpisanie do specjalnej, zamkniętej grupy na portalu Facebook, na której publikowane będą unikatowe informacje o Dragonsach oraz wpisanie na specjalnie przygotowaną tablicę z darczyńcami, która pojawi się na naszym stadionie.

·         250 zł lub więcej – Piłka do futbolu amerykańskiego z podpisami zawodników Dragons Zielona Góra, podpisany przez drużynę i imiennie dedykowany Skarb Kibica AD 2016, podziękowanie podpisane przez Zarząd Dragons Zielona Góra wysłane pocztą, podziękowanie na stronie internetowej Dragons Zielona Góra i na profilu Dragons na portalu Facebook, wpisanie do specjalnej, zamkniętej grupy na portalu Facebook, na której publikowane będą unikatowe informacje o Dragonsach oraz wpisanie na specjalnie przygotowaną tablicę z darczyńcami, która pojawi się na naszym stadionie.

·        400 zł lub więcej – replika koszulki meczowej Dragons Zielona Góra podpisany przez drużynę i imiennie dedykowany Skarb Kibica AD 2016, podziękowanie podpisane przez Zarząd Dragons Zielona Góra wysłane pocztą, podziękowanie na stronie internetowej Dragons Zielona Góra i na profilu Dragons na portalu Facebook, wpisanie do specjalnej, zamkniętej grupy na portalu Facebook, na której publikowane będą unikatowe informacje o Dragonsach oraz wpisanie na specjalnie przygotowaną tablicę z darczyńcami, która pojawi się na naszym stadionie.

·         500 zł lub więcej - Imienne podziękowanie wygłaszane podczas meczów domowych w sezonie 2017, repilka koszulki meczowej Dragons, podpisany przez drużynę i imiennie dedykowany Skarb Kibica AD 2016, podziękowanie podpisane przez Zarząd Dragons Zielona Góra wysłane pocztą, podziękowanie na stronie internetowej Dragons Zielona Góra i na profilu Dragons na portalu Facebook, wpisanie do specjalnej, zamkniętej grupy na portalu Facebook, na której publikowane będą unikatowe informacje o Dragonsach oraz wpisanie na specjalnie przygotowaną tablicę z darczyńcami, która pojawi się na naszym stadionie.

·        1000 zł lub więcej – Imienne podziękowanie (reklama) pokazywane podczas meczów domowych Dragons Zielona Góra w sezonie 2017 na telebimie zamieszczonym na Stadionie Dragons , repilka koszulki meczowej Dragons, podpisany przez drużynę i imiennie dedykowany Skarb Kibica AD 2016, podziękowanie podpisane przez Zarząd Dragons Zielona Góra wysłane pocztą, podziękowanie na stronie internetowej Dragons Zielona Góra i na profilu Dragons na portalu Facebook, wpisanie do specjalnej, zamkniętej grupy na portalu Facebook, na której publikowane będą unikatowe informacje o Dragonsach oraz wpisanie na specjalnie przygotowaną tablicę z darczyńcami, która pojawi się na naszym stadionie. 

·        2500 zł lub więcej – miejsce na logo darczyńcy na zakupionych strojach umiejscowione na ramieniu koszulki meczowej, imienne podziękowanie (reklama) pokazywane podczas meczów domowych Dragons Zielona Góra w sezonie 2017 na telebimie zamieszczonym na Stadionie Dragons , repilka koszulki meczowej Dragons, podpisany przez drużynę i imiennie dedykowany Skarb Kibica AD 2016, podziękowanie podpisane przez Zarząd Dragons Zielona Góra wysłane pocztą, podziękowanie na stronie internetowej Dragons Zielona Góra i na profilu Dragons na portalu Facebook, wpisanie do specjalnej, zamkniętej grupy na portalu Facebook, na której publikowane będą unikatowe informacje o Dragonsach oraz wpisanie na specjalnie przygotowaną tablicę z darczyńcami, która pojawi się na naszym stadionie. 

·        5000 zł lub więcej – miejsce na logo darczyńcy na zakupionych strojach umiejscowione na ramieniu koszulki meczowej i na spodenkach meczowych, imienne podziękowanie (reklama) pokazywane podczas meczów domowych Dragons Zielona Góra w sezonie 2017 na telebimie zamieszczonym na Stadionie Dragons , repilka koszulki meczowej Dragons, podpisany przez drużynę i imiennie dedykowany Skarb Kibica AD 2016, podziękowanie podpisane przez Zarząd Dragons Zielona Góra wysłane pocztą, podziękowanie na stronie internetowej Dragons Zielona Góra i na profilu Dragons na portalu Facebook, wpisanie do specjalnej, zamkniętej grupy na portalu Facebook, na której publikowane będą unikatowe informacje o Dragonsach oraz wpisanie na specjalnie przygotowaną tablicę z darczyńcami, która pojawi się na naszym stadionie. 

·        8500 zł lub więcej – miejsce na logo darczyńcy w dowolnie wybranym punkcie koszulki meczowej (z wyłączeniem miejsc zarezerwowanych na numery i nazwę drużyny) i na spodenkach meczowych, imienne podziękowanie (reklama) pokazywane podczas meczów domowych Dragons Zielona Góra w sezonie 2017 na telebimie zamieszczonym na Stadionie Dragons , repilka koszulki meczowej Dragons, podpisany przez drużynę i imiennie dedykowany Skarb Kibica AD 2016, podziękowanie podpisane przez Zarząd Dragons Zielona Góra wysłane pocztą, podziękowanie na stronie internetowej Dragons Zielona Góra i na profilu Dragons na portalu Facebook, wpisanie do specjalnej, zamkniętej grupy na portalu Facebook, na której publikowane będą unikatowe informacje o Dragonsach oraz wpisanie na specjalnie przygotowaną tablicę z darczyńcami, która pojawi się na naszym stadionie. 

Realizacja nagród rzeczowych nastąpi w ciągu miesiąca od pozytywnego zakończenia zbiórki. :)

Nie jesteś pewien, którą nagrodę wybrać? :) Zobacz wizualizacje niektórych z nich :)
     

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.03.2017 22:10