Dołącz do naszej społeczności!

Nowe Brzmienie Bieszczad - pomóż wydać płytę!

Kategoria - Muzyka

133%

Postęp

13249 zł

Mamy już

Udane!

Status

O projekcie

Kampania crowdfundingowa Nowe Brzmienie Bieszczad - pomóż wydać płytę!

Naszym celem jest wydanie płyty, na której znajdą się najciekawsze utwory bieszczadzkiej sceny muzycznej z pogranicza folku. Chcielibyśmy w tym albumie przedstawić artystów pochodzących i mieszkających w Bieszczadach, których łączy miłość do muzyki i tradycji. Którzy mają już na swoim koncie pewne sukcesy, ale jeszcze wielu nie miało szansy ich usłyszeć.

 

Nowe Brzmienie Bieszczad to kwintesencja bieszczadzkiej sceny muzycznej. Składają się na nią utwory doświadczonych i znanych na scenie folkowej zespołów muzycznych: Angela Gaber + Trio, Matragona, Tołhaje i Widymo. Każdy z tych zespołów od wielu lat reprezentuje muzycznie Bieszczady w Polsce i za granicą. Na swoim koncie mają wiele nagród. Każdy z tych zespołów w swoim dorobku ma co najmniej dwie płyty, które zdobyły uznanie i popularność w wielu kręgach muzycznych. Łączy ich miłość do Bieszczadzkich gór, a inspiracje czerpią z najdawniejszych tradycji muzycznych regionu.

 

Każdy z tych zespołów pomimo wspólnego mianownika jest zupełnie inny. Różnią się pod względem instrumentarium i interpretacją muzycznych źródeł. Od śpiewów wielogłosowych a capella, przez tajemnicze dźwięki z pogranicza etno, wydobywanych z archaicznych instrumentów typowych  dla muzyki karpackiej, ale także z całego świata, po współczesne instrumenty dodające do tej mozaiki szczyptę jazzu i rocka.

 

4 zespoły niczym 4 żywioły Bieszczad splatają się tu w różnorodną muzyczną podróż. Świat zaklinamy wielogłosem osobowości, kultur i obrządków. Po części pieśni zebrane ale także autorskie utwory gęste od barw. Nostalgiczne niczym ścieżka dźwiękowa do nieistniejącego filmu. Nowatorskie, czasem na granicy eksperymentu, odnoszącego się głównie do tradycji słowiańskiej. To muzyczna propozycja dla wszystkich miłośników Bieszczad, muzyki, etno klimatów, spokoju płynącego z dolin i mocy, która posiadają góry! Skierowana do każdego kto kocha Bieszczady lub chce je poznać, bo płyta przenosi nas w muzyczny świat tej przepięknej górskiej krainy. Pomysłodawcą projektu jest Janusz Demkowicz gospodarz miejsca „Zagroda Magija Twórcze Bieszczady”. Pomysł stanowi kwintesencję idei Twórczych Bieszczad, które zawsze poszukiwały nowych aktualnych kontekstów fascynacji kulturą tradycyjną.

 

Kim jesteśmy:

1. Angela Gaber + Trio

Kampania crowdfundingowa Nowe Brzmienie Bieszczad - pomóż wydać płytę!

Zespól działa nieprzerwanie od 2011 r. Na swoim koncie mają debiutancki album „Opowieści z Ziemi” zarejestrowany w kościele w Mrzygłodzie, który został zauważony i doceniony wśród jury konkursów takich jak: Festiwal Folkowy Polskiego Radia - Nowa Tradycji, Mikołajki Folkowe czy „Piosenkarnia” Anny Treter. To spotkanie niezwykle kolorowych i twórczych osobowości, które zaowocowało powstaniem drugiej, tym razem autorskiej płyty „Dobre Duchy”. Materiał ten został zarejestrowali w modrzewiowej chacie Zagrody Magija w maju 2015. Łączą brzmienia folkowe z muzyką alternatywną. Patronat nad płytą objęli m.in. Program 2 Polskiego Radia, Radio RDC, Radio Rzeszów. Naturalne, świeże, proste i komunikatywne.

Na swoim koncie mają także muzykę do spektakli m.in. „Ciemny Las”, „Czekając na Turka” Andrzeja Stasiuka czy „Ożenek” Mikołaja Gogola w reż. Macieja Patronika.

Zespół koncertował na scenach takich festiwali jak: Wędrowny Festiwal Filharmonii Łódzkiej "Kolory Polski", Międzynarodowy Festiwal Teatralny „Wertep”, Międzynarodowy Festiwal „Jazz Bez..”, Festiwal Kultury Pogranicza „Folkowisko” oraz zagranicą.

Więcej na: www.facebook.com/AngelaGaberTrio

DOBRE DUCHY

Skład zespołu:

Angela Gaber: śpiew, dzwonki, melodyka, szejker, djabara, kij deszczowy

Ernest Drelich: conga, djembe, darabuka, didgeridoo, tank drum, kalimby, elektronika

Tomasz Dybała: gitara akustyczna, bouzouki

Robert Robson Onacko- gitary elektryczne

 ********************************************************************

2. Matragona - Orkiestra Jednej Góry

Zbiórka Nowe Brzmienie Bieszczad - pomóż wydać płytę!

 

 

To zespół multi-instrumentalistów podążający w swej twórczości śladami muzycznych tradycji różnych kultur. Sięgając chętnie po bogate etniczne instrumentarium, poszukuje własnych dźwięków oraz muzycznych wątków.

Inspirację i energię muzyczną czerpie z zapomnianej legendy dzikiej, bieszczadzkiej Matragony - góry będącej symbolem ich baśniowej krainy muzycznej.
Zespół (założony w 1992 roku) jest laureatem pierwszych miejsc m.in. na "Mikołajkach Folkowych" w Lublinie oraz w konkursie Polskiego Radia "Nowa Tradycja" w Warszawie. Na swym koncie ma 4 płyty.


Muzyka zespołu umyka prostej definicji, uogólnieniem będzie sklasyfikowanie jej
jako
world music. To propozycja dla wszystkich szukających muzyki akustycznej, refleksyjnej, wysublimowanej w środkach choć nie brak tu eksperymentów (looping, instalacje dźwiękowe). To podróż ku tradycyjnym kulturom, w nieznane pejzaże dźwiękowe; nostalgiczna, barwna, oniryczna. Przenosi słuchaczy w świat tworzony z zachwytu nad ginącym pięknem ziemi. Koncerty mają charakter spektaklu, teatru (kilkudziesięciu) instrumentów.


”ANARTI – muzyka zaginionego świata” - to najnowszy projekt koncertowy Matragony zrealizowany w ramach stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego(2015), inspirowany starożytnym światem plemienia Anartów - Celtów znad Sanu. Powstał epicki, barwny teledysk oraz program koncertowy, z którym zespół aktualnie koncertuje w Polsce.

Więcej na: www.matragona.pl  lub www.facebook.com/matragona

ANARTI 

Skład zespołu:
Malwina Zych-Oklejewicz
śpiew, psalterium, harfa gotycka
Ewa Wojtyńska-Kiczorowska
skrzypce, gusle , monochord,
Jacek Dusznik
tabla, cajon, daf, marimbula,angklungi, perkusjonalia
Ernest Drelich
kalimba, didjeridoo, djembe,darabuka, cymbały
Jakub Kowalewicz
gitara , gitara basowa, rawap
Konrad Oklejewicz
flet, flety podłużne, bansuri, drumla
Maciej Harna
oud, rawap, ukulele, lira korbowa, kier. art.

*******************************************************

3. Widymo – zespół pieśni karpackiej

Zbiórka Nowe Brzmienie Bieszczad - pomóż wydać płytę!

Zespół powstał w 2000 roku w Sanoku, narodził się z fascynacji odnalezionymi i odśpiewywanymi na nowo pieśniami Karpat. Widymo to kilkanaście kobiet obdarzonych głosami o różnorodnych barwach. Swym polifonicznym śpiewem a'cappella wprowadzają słuchaczy w wielokulturową przestrzeń Karpat.

To muzyka ludzi z Gór Słonych na głosy oraz historie o tym, co było i co się staje. Świat zaklinamy wielogłosem osobowości, kultur i obrządków. Widymo, bo wiemy, że sztuka rodzi się w spotkaniu.

Sanocki zespół gościł na scenach polskich i zagranicznych. Jest zapraszany na międzynarodowe festiwale muzyki folkowej i etnicznej oraz na kameralne śpiewy w muzeach, galeriach i klubach. Występował m. in. w Polsce podczas festiwalów: „Kultura Rytmu” w Bielsku-Białej, „Jeden Bóg – wiele kultur” w Sanoku, na „Watrze Łemkowskiej” w Żdyni, podczas „Nocy Bieszczadzkich” w Szczecinie, „Muzyki w Muzeum” w Warszawie, na Międzynarodowym Festiwalu Kolęd Wschodniosłowiańskich (Terespol-Warszawa), jak również na ukraińskiej „EtnoEwolucji” w Kosmaczu, „Slovakiatour” w Bratysławie w klubie „Dzyga” we Lwowie czy podczas tournée po Niemczech. Widymo śpiewało dla Radiowej Trójki w Mucznem oraz Radia Rzeszów

Zespół angażuje się w inicjatywy artystyczne mające na celu ochronę dziedzictwa kulturowego. Stale współpracuje z Uniwersytetem Ludowym Rzemiosła Artystycznego w Woli Sękowej.

Zespół Widymo wydał dwie płyty: "A naszi dwory wysoki hory" (2004) oraz "Chmielne" (2013).

CHMIELNE

Skład zespołu: Daria Kosiek, Monika Wolańska, Katarzyna Glinianowicz, Iwona Kotowicz, Zofia Affanasowicz, Ksenia Długosz, Maria Antonowicz, Lubomyra Mielnik, Natala Małecka-Nowak, Kinga Szewczyk, Justyna Krasulak, Marta Grzybowska, Marianna Jara - gościnnie: Susanna Jara-Małecka, Sołomija Ścibailo-Jara, Paulina Ciuryk, Anna Jurczyszyn, Ewa Pacławska

*************************************************************

4.Tołhaje

Zbiórka Nowe Brzmienie Bieszczad - pomóż wydać płytę!

To węgierska nazwa zbójników grasujących w Beskidach. Zespół tak jak niegdysiejsi tołhaje, beskidnicy, grasują̨ po scenie muzycznej, mieszając style muzyczne, tworząc zaskakujące aranżacje ludowych i autorskich utworów. Główna inspiracją do ich twórczości to tradycyjna muzyka grup etnicznych zamieszkujących Bieszczady.

 

Ich debiutancki album A w niedziela rano powstał w 2002 r. Płyta zdobyła tytuł Folkowego Fonogramu Roku w Polskim Radiu i nominację do nagrody muzycznej Fryderyki 2002 w kategorii etno/folk. Muzycznie płyta łączy takie style jak folk, rock, jazz i etno. W 2011 r. ukazała się ich kolejna płyta Stereokarpaty - (stereos z gr. to m. in. przestrzeń, ale też solidny, stały, trwały), nawiązuje do odwiecznych tradycji ludności zamieszkujących Bieszczady i pogranicze polsko-ukraińskie. W związku z nawiązaną̨ współpracą̨ z HBO nad produkcją muzyki do serialu „WATAHA”, 28 listopada 2014 r. ukazała się̨ najnowsza płyta zespołu Czereda, na której oprócz utworów wykorzystanych w serialu pojawiły się̨ nagrania z koncertu na żywo, z towarzyszeniem orkiestry smyczkowej oraz cztery nowe, energetyczne kompozycje, z których jedna trafiła na Listę Przebojów „Trójki” Polskiego Radia. 

 

Zespół koncertował na scenach całego kraju i Europy (np. Sziget Festival- Budapeszt, Pohoda Festival - Trencin czy Pulse Festival - Londyn). W czerwcu 2002 r. grupa reprezentowała Polskę na XXIII Festiwalu Europejskiej Unii Radiowej (EBU) w Mölln (Niemcy). Odwiedzili także Afrykę reprezentując Polskę na Festiwalu Europejskiej Muzyki w Algierze. Od jesieni 2013 r. zespół współpracował przy tworzeniu ścieżki dźwiękowej do serialu WATAHA produkcji HBO. Większość członków zespołu współpracowało z artystami światowej sceny muzycznej (Gordon Haskel, John Lord - Deep Purple, Nigel Kennedy, Michael Bolton), a także ze znakomitymi artystami polskiej sceny - Katarzyna Nosowska, Kayah, Hey, Maria Peszek, Smolik, Pink Freud, Kora, Ewa Bem, Stanisław Soyka, Gaba Kulka, Justyna Steczkowska, Zakopower, Piotr Rubik, Michał Bajor, Ania Dąbrowska, i wiele innych. 

CZEREDA

Skład zespołu:

Damian Kurasz – gitary

Janusz Demkowicz – gitara basowa


Piotr „Falko” Rychlec – klawisze, akordeon

Marysia Jurczyszyn – śpiew


Tomasz Duda – saksofony

Łukasz Moskal – perkusja


Maciek Cierliński – lira korbowa

**************************************************

Kampania finansowania społecznościowego Nowe Brzmienie Bieszczad - pomóż wydać płytę!

Czyli jaki jest nasz cel, na co pójdzie zbiórka i nadwyżka?

Własnymi siłami także finansowymi przygotowaliśmy repertuar. Nagrane utwory, które składają się na całość składanki czekają na współny mastering i tłoczenie. Kwota o którą walczymy to minimum, które pozwoli nam wydać ok 3000 płyt i opłacić projekt graficzny.

 

Jeśli stanie się cud, tzn uda nam się nazbierać założoną kwotę i okaże się, że pieniędzy na naszym koncie PolakPotrafi będzie więcej, przeznaczymy je oczywiście na zwiększenie nakładu!

 

Kochani jeśli tylko macie chęć zostać częścią tego projektu...każde nawet najmniejsze wsparcie przybliży nas do spełnienia tego marzenia, które jest tak blisko.

To ostatni etap produkcji płyty. Wytłoczenie składanki "Nowe Brzmienie Bieszczad". Jakolwiek to brzmi jest możliwe teraz tylko dzięki Wam!

Projekt Nowe Brzmienie Bieszczad - pomóż wydać płytę!

Wiemy, nie ma nic za darmo. A ta idea pozwala, odwdzięczyć się za każdy najmniejszy gest. Dlatego przygotowaliśy nagrody od tych małych, symbolicznych, po naprawdę fajne, duże sprawy.

Ta płyta może być Twoja:

Projekt Nowe Brzmienie Bieszczad - pomóż wydać płytę!

 

Przygotowaliśy wiele ciekawych nagród, które widnieja po prawej stronie. Niektóre z nich są limitowane jak np. dotychczasowe płyty zespołów.

To co mogliśmy to zrobiliśmy. Dzisiaj Was prosimy o wsparcie. Nie przestajemy jednak wierzyć w muzykę i staramy się pamiętać, że "Potrafisz tyle, ile zamarzysz". Nie stoi za nami żadna wytwórnia, agensja PR, managment. Jeśli popierasz nasze działania, podoba Ci się to co robimy. Jeśli chcesz znaleźć się na okładce tej płyty, stać się jej częścią, zapraszamy do zabawy! Nawet najmniejsze wsparcie przybliża nas do wspólnej wygranej! Ukłony:

Angela Gaber + Trio & Matagona & Tołhaje & Widymo

Zapraszamy na koncerty, zapraszamy w Bieszczady, zapraszamy do słuchania, bądźcie z nami.

Kampania finansowania społecznościowego Nowe Brzmienie Bieszczad - pomóż wydać płytę!
Jeśli chcecie pogadać, upewnić się, masz jakieś wątpliwości, śmiało piszcie, śmiało dzwońcie lub zerniknijcie tutaj Nowe Brzmienie Bieszczad

Zbiórka Nowe Brzmienie Bieszczad - pomóż wydać płytę!

 

 

Media o Twoim projekcie:

Idzie moc z gór

www.folk24.pl | 2016-05-07


Nowy projekt muzyczny, którego efektem będzie płyta zrodził się w Bieszczadach. Kilka tamtejszych zespołów, znanych doskonale fanom muzyki etno-folkowej, zdecydowało się połączyć siły, by promować region, jego tradycje i siebie nawzajem.

Zbierają na Nowe Brzmienie Bieszczad

www.radio.rzeszow.pl | 2016-03-29


Nowe Brzmienie Bieszczad - taki tytuł nosi projekt, którego celem jest wydanie albumu z utworami bieszczadzkiej sceny muzycznej z pogranicza folku. Jej wydanie jest zależne od publicznej zbiórki pieniędzy, która odbywa się na portalu plakpotrafi.pl. Do tej pory udało się zebrać 2190 złotych, a potrzeba 9 900 złotych. Do końca zbiórki pozostały 32 dni, Dla osób które wesprą projekt czekają nagrody m.in. płyty bieszczadzkich artystów, warsztaty z muzykami, gadżety.

Nowe Brzmienie Bieszczad. Możesz stać się częścią tego projektu.

www.radio.rzeszow.pl | 2016-03-27


Nowe Brzmienie Bieszczad to składanka utworów czterech bieszczadzkich zespołów: Angela Gaber + Trio, Matragona, Tołhaje i Widymo. Łączy ich miłość do Bieszczadzkich gór, a inspiracje czerpią z najdawniejszych tradycji muzycznych tego regionu. Każdy z tych zespołów pomimo wspólnego mianownika jest zupełnie inny, różnią się pod względem instrumentarium i interpretacją muzycznych źródeł.

Nowe Brzmienie Bieszczad, pomóż wydać płytę

rzeszow.wyborcza.pl | 2016-03-26


Bieszczadzka scena muzyczna istnieje i ma się wspaniale! Artyści pochodzący i mieszkający w Bieszczadach, których łączy miłość do muzyki i tradycji, połączyli się też w projekcie wydania wspólnej płyty. Zbierają pieniądze na PolakPotrafi.pl.

181

Wspierający

13249 zł

Z całkowitej kwoty 9900 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt udany! Zakończenie: 30.04.2016

Wesprzyj projekt

Nielimitowana

Nagroda za 1 zł lub więcej!

Wsparcie bez nagrody

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 5 zł lub więcej!

Mocny, ciepły, wirtualny uścisk.

3 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 10 zł lub więcej!

Dwa utwory w formacie mp3 wysłane na adres wspierającego.

3 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 15 zł lub więcej!

Cztery utwory w formacie mp3 (po jednym utworze każdego zespołu)
+ mail z podziękowaniami dla wspierającego
+ okładka płyty (jpg) Nowe Brzmienie Bieszczad

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 18 zł lub więcej!

Kartka pocztowa z okładką płyty Nowe Brzmienie Bieszczad wysłana na adres wspierającego. Idealna do oprawienia.

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 20 zł lub więcej!

Cała płyta w formacie mp3
+ okładka (jpg) przesłana na adres wspierającego.

12 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 25 zł lub więcej!

Cała płyta w formacie mp3
+ okładka (jpg) przesłana na adres wspierającego
+ magnes na lodówkę z okładką płyty.

11 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 27 zł lub więcej!

Wejściówka na koncert wybranego zespołu
+ cała płyta w formacie mp3
+ okładka (jpg) przesłana na adres wspierającego

1 Wspierający
Pozostało: 7 z 10

Nagroda za 28 zł lub więcej!

Pierwsza płyta zespołu WIDYMO "A naszi dwory wysoki hory" (2004) wysłana na adres wspierającego.

3 Wspierających
Pozostało: 16 z 20

Nagroda za 32 zł lub więcej!

Płyta zespołu MATRAGONA "Balnicki księżyc" (2012) wysłana na adres wspierającego.

4 Wspierających
Pozostało: 6 z 10

Nagroda za 33 zł lub więcej!

Druga płyta zespołu WIDYMO "Chmielne" (2013) wysłana na adres wspierającego.

4 Wspierających
Pozostało: 8 z 10

Nagroda za 34 zł lub więcej!

Pierwsza płyta zespołu Angela Gaber Trio "Opowieści z Ziemi" (2013) wysłana na adres wspierającego. Płyta wyróżniona w plebiscycie Wirtualne Gęśle 2013.

2 Wspierających
Pozostało: 5 z 10

Nagroda za 35 zł lub więcej!

Druga płyta zespołu Angela Gaber + Trio "Dobre Duchy" (2015) wysłana na adres wspierającego.

5 Wspierających
Pozostało: 4 z 10

Nagroda za 36 zł lub więcej!

Pierwsza płyta zespołu TOŁHAJE "A w niedzielę rano (2002) wysłana na adres wspierającego. Płyta zdobyła tytuł Folkowego Fonogramu Roku na Festiwalu Nowa Tradycja, nominowana również do Fryderyków 2003 w kategorii etno/folk

6 Wspierających
Pozostało: 9 z 10

Nagroda za 37 zł lub więcej!

Druga płyta zespołu TOŁHAJE "Stereokarpaty" (2011) wysłana na adres wspierającego.

1 Wspierający
Pozostało: 0 z 10

Nagroda za 38 zł lub więcej!

Trzecia płyta zespołu TOŁHAJE "Czereda" (2015) wysłana na adres wspierającego. To ścieżka dźwiękowa do serialu Wataha HBO.

10 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 40 zł lub więcej!

Płyta CD "NOWE BRZMIENIE BIESZCZAD: Angela Gaber+Trio & Matragona & Tołhaje & Widymo" wysłana na adres wspierającego.

21 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 45 zł lub więcej!

Płyta CD "NOWE BRZMIENIE BIESZCZAD: Angela Gaber+Trio & Matragona & Tołhaje & Widymo" wysłana na adres wspierającego
+ zawieszka czterolistna koniczynka na szczęście

11 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Płyta CD "NOWE BRZMIENIE BIESZCZAD: Angela Gaber+Trio & Matragona & Tołhaje & Widymo" wysłana na adres wspierającego
+ imienne podziękowanie na płycie !!!
+ imienne podziękowanie na facebookowej stronie

31 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 55 zł lub więcej!

Płyta CD "NOWE BRZMIENIE BIESZCZAD: Angela Gaber+Trio & Matragona & Tołhaje & Widymo" wysłana na adres wspierającego
+ imienne podziękowanie na płycie !!!
+ imienne podziękowanie na facebookowej stronie
+ bilet do sanockiego Skansenu - największego i najpiękniejszego muzeum na wolnym powietrzu w Polsce.

2 Wspierających
Pozostało: 0 z 3

Nagroda za 57 zł lub więcej!

Naleśnik Gigant z Jagodami- certyfikowany Bieszczadzki Produkt Lokalny - do zrealizowania w Chacie Wędrowca, którego jest specjalnością !
+ Płyta CD "NOWE BRZMIENIE BIESZCZAD: Angela Gaber+Trio & Matragona & Tołhaje & Widymo" do odebrania w Chacie Wędrowca
+ imienne podziękowanie na płycie !!!
+ imienne podziękowanie na facebookowej stronie

3 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 65 zł lub więcej!

Płyta CD "NOWE BRZMIENIE BIESZCZAD: Angela Gaber+Trio & Matragona & Tołhaje & Widymo" wysłana na adres wspierającego
+ imienne podziękowanie na płycie !!!
+ imienne podziękowanie na facebookowej stronie
+ tradycyjny naszyjnik karpacki tzw. "drabynka"

21 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 80 zł lub więcej!

Zestaw 3 płyt CD "NOWE BRZMIENIE BIESZCZAD: Angela Gaber+Trio & Matragona & Tołhaje & Widymo" wysłanych na adres wspierającego
+ imienne podziękowanie na płycie !!!
+ imienne podziękowanie na facebookowej stronie

12 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 85 zł lub więcej!

Lekcja indywidualna gry na bębnach z Jackiem Dusznikie, członkiem zespołu Matragona (ustalenia indywidualne)
+Płyta CD "NOWE BRZMIENIE BIESZCZAD: Angela Gaber+Trio & Matragona & Tołhaje & Widymo" wysłana na adres wspierającego
+ imienne podziękowanie na płycie !!!
+ imienne podziękowanie na facebookowej stronie

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 90 zł lub więcej!

Lekcja indywidualna gry na didgoridoo z Ernestem Drelichem, członkiem zespołu Angela Gaber + Trio oraz Matragona (ustalenia indywidualne)
+Płyta CD "NOWE BRZMIENIE BIESZCZAD: Angela Gaber+Trio & Matragona & Tołhaje & Widymo" wysłana na adres wspierającego
+ imienne podziękowanie na płycie !!!
+ imienne podziękowanie na facebookowej stronie

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 95 zł lub więcej!

Lekcja indywidualna gry na flecie poprzecznym lub podłużnym z Konradem Oklejewiczem, członkiem zespołu MATRAGONA (ustalenia indywidualne)
+Płyta CD "NOWE BRZMIENIE BIESZCZAD: Angela Gaber+Trio & Matragona & Tołhaje & Widymo" wysłana na adres wspierającego
+ imienne podziękowanie na płycie !!!
+ imienne podziękowanie na facebookowej stronie

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 100 zł lub więcej!

Lekcja indywidualna gry na skrzypach z Ewą Wotyńską-Kiczorowską, członkiem zespołu MATRAGONA (ustalenia indywidualne)
+Płyta CD "NOWE BRZMIENIE BIESZCZAD: Angela Gaber+Trio & Matragona & Tołhaje & Widymo" wysłana na adres wspierającego
+ imienne podziękowanie na płycie !!!
+ imienne podziękowanie na facebookowej stronie

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 110 zł lub więcej!

Lekcja indywidualna gry na harfie z Malwiną Zych-Oklejewicz , członkiem zespołu MATRAGONA (ustalenia indywidualne)
+Płyta CD "NOWE BRZMIENIE BIESZCZAD: Angela Gaber+Trio & Matragona & Tołhaje & Widymo" wysłana na adres wspierającego
+ imienne podziękowanie na płycie !!!
+ imienne podziękowanie na facebookowej stronie

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 110 zł lub więcej!

Przejazd bieszczadzką drezyną (baza w Uhercach Mineralnych) dla 4 dorosłych osób
+ Płyta CD "NOWE BRZMIENIE BIESZCZAD: Angela Gaber+Trio & Matragona & Tołhaje & Widymo" wysłana na adres wspierającego
+ imienne podziękowanie na płycie !!!
+ imienne podziękowanie na facebookowej stronie

7 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 115 zł lub więcej!

Lekcja indywidualna z Marianną Jary, założycielką zespołu WIDYMO, dyrygentką chóru cerkiewnego IRMOS, muzykolog (ustalenia indywidualne)
+Płyta CD "NOWE BRZMIENIE BIESZCZAD: Angela Gaber+Trio & Matragona & Tołhaje & Widymo" wysłana na adres wspierającego
+ imienne podziękowanie na płycie !!!
+ imienne podziękowanie na facebookowej stronie

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 120 zł lub więcej!

Lekcja indywidualna gry na lirze korbowej lub oud z Maciejem Harną, założycielem zespołu MATRAGONA (ustalenia indywidualne)
+Płyta CD "NOWE BRZMIENIE BIESZCZAD: Angela Gaber+Trio & Matragona & Tołhaje & Widymo" wysłana na adres wspierającego
+ imienne podziękowanie na płycie !!!
+ imienne podziękowanie na facebookowej stronie

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 130 zł lub więcej!

Lekcja indywidualna z Damianem Kuraszem gitarzystą i współzałożycielem zespołu Tołhaje, współpracującym z takimi współpracującym z wieloma znanymi zespołami polskiej sceny muzycznej. Kompozytorem, aranżerem, producentem muzycznym. (ustalenia indywidualne)
+Płyta CD "NOWE BRZMIENIE BIESZCZAD: Angela Gaber+Trio & Matragona & Tołhaje & Widymo" wysłana na adres wspierającego
+ imienne podziękowanie na płycie !!!
+ imienne podziękowanie na facebookowej stronie

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 150 zł lub więcej!

Zestaw 5 płyt CD "NOWE BRZMIENIE BIESZCZAD: Angela Gaber+Trio & Matragona & Tołhaje & Widymo" wysłanych na adres wspierającego
+ imienne podziękowanie na płycie !!!
+ imienne podziękowanie na facebookowej stronie

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 160 zł lub więcej!

Zestaw 5 płyt CD :
+ Angela Gaber + Trio "Dobre Duchy" (2015)
+ Matragona "Balnicki księżyc" (2012)
+ Tołhaje "Czereda" (2015)
+ Widymo "Chmielne (2013)
+Płyta CD "NOWE BRZMIENIE BIESZCZAD: Angela Gaber+Trio & Matragona & Tołhaje & Widymo" wysłana na adres wspierającego
+ imienne podziękowanie na płycie !!!
+ imienne podziękowanie na facebookowej stronie

12 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 170 zł lub więcej!

Grafika ludowa – drzeworyt z bieszczadzkiej serii autorstwa Bartosza Rejmaka- artysty grafika, plakacisty
+Płyta CD "NOWE BRZMIENIE BIESZCZAD: Angela Gaber+Trio & Matragona & Tołhaje & Widymo" wysłana na adres wspierającego
+ imienne podziękowanie na płycie !!!
+ imienne podziękowanie na facebookowej stronie

4 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 199 zł lub więcej!

Samochodowa wycieczka z przewodnikiem Doliną Sanu po obiektach sakralnych na szlaku Architektury Drewnianej
+Płyta CD "NOWE BRZMIENIE BIESZCZAD: Angela Gaber+Trio & Matragona & Tołhaje & Widymo" wysłana na adres wspierającego
+ imienne podziękowanie na płycie !!!
+ imienne podziękowanie na facebookowej stronie

3 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 600 zł lub więcej!

Zestaw 20 płyt CD "NOWE BRZMIENIE BIESZCZAD: Angela Gaber+Trio & Matragona & Tołhaje & Widymo" wysłanych na adres wspierającego
+ imienne podziękowanie na płycie !!!
+ imienne podziękowanie na facebookowej stronie

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 1500 zł lub więcej!

MECENAT:
Umieszczenie loga darczyńcy na płycie
+ zestaw 20 płyt CD NOWE BRZMIENIE BIESZCZAD: Angela Gaber+Trio & Matragona & Tołhaje & Widymo" wysłana na adres wspierającego
+ imienne podziękowanie na płycie !!!
+ imienne podziękowanie na facebookowej stronie

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 2500 zł lub więcej!

SPONSOR GŁÓWNY:
Umieszczenie loga darczyńcy na płycie
+ zestaw 20 płyt CD NOWE BRZMIENIE BIESZCZAD: Angela Gaber+Trio & Matragona & Tołhaje & Widymo" wysłana na adres wspierającego
+ imienne podziękowanie na płycie !!!
+ imienne podziękowanie na facebookowej stronie
+ zaproszenie na koncert każdego zespołu
+ kawa lub szampan z muzykami

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 5000 zł lub więcej!

ZŁOTY SPONSOR:
Umieszczenie loga darczyńcy na płycie
+ zestaw 50 płyt CD NOWE BRZMIENIE BIESZCZAD: Angela Gaber+Trio & Matragona & Tołhaje & Widymo" wysłane na adres wspierającego
+ imienne podziękowanie na płycie !!!
+ imienne podziękowanie na facebookowej stronie
+ zaproszenie na koncert każdego zespołu
+ kawa lub szampan z muzykami

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 9900 zł lub więcej!

ZŁOTY WYDAWCA:
+ FESTIWAL „NOWE BRZMIENIE BIESZCZAD” czyli 4 koncerty wszystkich zespołów, które znajdują się na składance!
+ Umieszczenie loga darczyńcy na płycie
+ zestaw 50 płyt CD NOWE BRZMIENIE BIESZCZAD: Angela Gaber+Trio & Matragona & Tołhaje & Widymo" wysłane na adres wspierającego
+ imienne podziękowanie na płycie !!!
+ imienne podziękowanie na facebookowej stronie
+ zaproszenie na koncert każdego zespołu
+ szampan z muzykami

0 Wspierających

O projektodawcy

Nowe Brzmienie Bieszczad

Nowe Brzmienie Bieszczad

Sanok, Polska

Nowe Brzmienie Bieszczad to muzyczna składanka i kwintesencja bieszczadzkiej sceny muzycznej. Składają się na nią utwory doświadczonych i znanych na scenie folkowej zespołów muzycznych: Angela Gaber + Trio, Matragona, Tołhaje i Widymo. Każdy z tych zespołów od wielu lat reprezentuje muzycznie Bieszczady w Polsce i za granicą.Mają na swoim koncie pewne sukcesy, ale jeszcze wielu nie miało szansy ich usłyszeć.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Obejmij patronat nad tym projektem!

Chcesz sygnować projekt swoją marką lub nazwiskiem? Zgłoś się już teraz!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy: