Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Filip Miazek

Filip Miazek

Poznań, Polska

Jestem studentem Automatyki i Robotyki na trzecim roku, uwielbiam nabywać nowe umiejętności i poznawać ludzi. Moim celem jest stawanie się coraz bardziej kreatywnym z każdym nowym dniem.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

21281 PLN z 6000 PLN

230 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

354%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.04.2017.

Nowatorski longboard elektryczny z panelami słonecznymi

O projekcie

 Zerknij na moją stronę na facebooku, żeby być na bieżąco:

https://www.facebook.com/SolarBoard

Ostatni dzień!

Kilka słów ode mnie dla Was (12.04.17):

 

 Cześć!

Masz przeczucie, że najbliższe lata to czas energii odnawialnej i pojazdów elektrycznych? Ja też, dlatego połączyłem te dwie rzeczy! Przedstawiam Wam pierwszego takiego elektrycznego longboarda z panelami słonecznymi!

Właśnie taka deska (a nawet lepsza) może być Twoja!

Zerknij na moją stronę na facebooku, żeby być na bieżąco:
https://www.facebook.com/SolarBoard

Przez ostatnie dwa miesiące powoli budowałem prototypową deskę z wbudowanymi wewnątrz panelami słonecznymi, które umożliwiają ciągłe ładowanie deski - oszczędzają tym samym czas, energię i pieniądze! Jest to innowacyjny pomysł, na całym świecie nie ma produkowanych desek tego typu. Niestety przez brak funduszy nie mogłem sobie pozwolić na kupowanie elementów, których chciałem (najczęściej korzystałem z tanich zamienników lub części używanych), przez co deska ma swoje wady. Postanowiłem to zmienić! Chciałbym uzbierać kwotę, która pozwoli mi na zakup części do stworzenia dwóch w pełni profesjonalnych elektrycznych longboardów. Jeżeli projekt się uda to jeden z nich będę mógł wykorzystać do promocji mojego produktu, a drugi trafi do osoby, która wpłaciła najwięcej. Nie musi być to nawet duża suma pieniędzy, może przelewając 200zł zyskasz deskę wartą ponad 3000zł!

Informacje o najwyższych wpłatach będę aktualizował na bieżąco w aktualnościach (nie dotyczy to trzech najdroższych nagród).

Deska w stu procentach jest stworzona przeze mnie, elementy, na które zbieram pieniądze to:

Do tego jeszcze takie rzeczy jak: deski, pleksa, klej, lakier, farby, śrubki, papiery ścierne, ostrza, aluminium, kable, koła zębate, pasek klinowy, mikroprocesory itd...

Czas na konkrety! Specyfikacja:

Jest to pierwszy elektryczny longboard, z takimi osiągami, w takiej cenie!
Dodatkowo: czas ładowania do pełna to tylko 2h, a maksymalna waga użytkownika przekracza 110kg! Nie trzeba martwić się o panele, ponieważ są one bezpiecznie zamknięte wewnątrz deski, to co widzisz to tylko przezroczysta pleksa chroniąca je przed naciskiem.

Pomysłów na udoskonalenie longboardu jest mnóstwo - tworząc coś pierwszy raz pojawiały się problemy, których rozwiązania przychodziły do głowy dopiero po czasie, kolejna budowa przyniesie produkt lepszy pod każdym względem (zmniejszona waga i zwiekszona praktyczność, ulepszony pilot z wyświetlaczem, czujniki stanu baterii wraz z zabezpieczeniami, wyższy komfort jazdy).

Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Napisz do mnie, odpowiem jak najszybciej :)
Mój facebook: facebook.com/filip.miazek.9
Email: kasta.board@gmail.com

Sprawdź co o desce sądzi Kuba Klawiter:

Z drukarki 3D zeszły już pierwsze breloki! Zmienić kolor, dodać griptape i będą gotowe do wysyłki - on może być też Twój!

Każda złotówka ponad ustaloną kwotę to pomoc w stworzeniu całej marki (z profesjonalnym logo, stroną internetową, opatentowanymi znakami towarowymi itd.), profesjonalnych filmów promujących deskę i reklamy na szeroką skalę!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.04.2017 23:11