Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Michal Koziolek

Michal Koziolek

Wrocław

Od dziecka jestem fanem motoryzacji i rysowania. We Wrocławiu prowadzę swoją szkołę rysunku.Od zawsze starałem się łączyć pasje z pracą. Swoje rysunki i malowidła robiłem dla wielu znanych firm, a także pracowałem jako rysownik w Dubaju. W tym roku udało mi się zrealizować jedno z większych marzeń, stworzyłem własne auto, reaktywację Syreny. Teraz chcę iść za ciosem, dać nowe życie Warszawie

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Obejmij patronat nad tym projektem!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy:


299 Wspierający

121% Postęp

12114 PLN z 10000 PLN

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania, model "wszystko albo nic", zbiórka będzie aktywna do 02.05.2013

Nowa Warszawa - stworzenie nadwozia auta

O projekcie

 

Pomysł stworzenia następcy samochodu Warszawa, ma nie tylko na celu wskrzeszenie legendy, ale również zaprezentowanie tego, jak mogłaby wyglądać Warszawa na XXI w., oczywiście zachowując charakterystyczne przetłoczenia i cechy poprzednika. Auto będzie napędzane silnikiem o pojemnosci 6.0 V12, albo 5.0 V8 , a całość samochodu będzie wykończona bardzo luksusowo, żeby i nasza wersja w przyszłości mogła zasłużyć na miano Legendy.

Projekt w tej chwili jest już na bardzo rozwiniętym etapie. Udało nam sie pozyskać firmy odpowiadajace za:

- Felgi i Opony 22'' firma Lexani

- Lakiery i lakiernia -Novol

- zabezpieczenie lakieru - Tenzi

- car detailing - Urban i We're 4 detailing

- wykończenie wnętrza skóra

- stworzenie wnetrza

- tworzenie metalowych detali

- oleje smary - Petrobaza

Wiele firm pomaga nam też, zeby projekt rozwijał się z każdym dniem:

e-prototypy, 3Rstudio, Giganto.pl,  drukarnia KEA, Galeria Indigo

Udało nam sie także uzyskać pieniadze na zakup podwozia, silnika i nowych częsci do samochodu : zawieszenie, hamulce etc.

 

Pieniadze, o które się staramy pozwola nam na rozpoczęcie prac nad prototypowym nadwoziem, które bedzie w pełni funkcjonalne i całkowicie bezpieczne,a gotowy prototyp będzie zarejstrowanym autem. Cel nie jest prosty, przed nami jeszcze wiele, godzin, dni i miesiecy cięzkiej pracy. Jednak wierzym, że razem uda się nam. Pokażmy, że my Polacy jesteśmy w stanie znów razem tworzyć wielkie rzeczy. Wskrzesimy Polska motoryzacje, chociaż w tym małym stopniu.

 

Poniżej przedstawiam, kilka zdjęć modelu auta. Model oczywiście ma tylko przedstawić bryłe samochodu. Dlatego cały projekt jest jeszcze do poprawek kosmetycznych detali.

Polecam też śledzenie na bierzaco postępów w pracach na www.facebook.com/NewWarsaw

 

New Warsaw 1

New Warsaw 2

New Warsaw 3

New Warsaw rys1

Poniżej przedstawiamy poprzedni samochód, przy którym pracowałem od samego poczatku powstania projektu.

 

Syrena

 

Syrena Wnętrze

 

 

 

Media o Twoim projekcie:

Powrót legendy polskiej motoryzacji – oto zdjęcia modelu nowej Warszawy

forsal.pl | 2014-01-09

6 stycznia we wrocławskim warsztacie zaprezentowano styropianowy model „New Warsaw”, który ma nawiązywać do legendarnego auta Warszawa.
Styropianowy model jest częścią większego projektu „New Warsaw – Wratislavia”, który ma na celu przywrócenie legendy polskiej motoryzacji – auta Warszawa. Pomysłodawcą projektu jest Michał Koziołek, do którego dołączyli Michał Puchalski i Adam Mally, studenci Wrocławskiej Architektury, Łukasz Myszyński student Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych, Dawid Ozga, Jacek Śniadecki, Jacek Bodziony i Zbigniew Żelazny.

299

Wspierających

12114.05 zł

Z całkowitej kwoty 10000 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt zostanie ufundowany 02.05.2013

Wesprzyj projekt

Wpłać 1 zł lub więcej!

Indywidualne podziękowania mailowe

1 Wspierający
 

Wpłać 4 zł lub więcej!

Odręczny szkic New Warsaw z indywidualnymi podziękowaniami na szkicu, wysłany na e-mail.

54 Wspierających
 

Wpłać 6 zł lub więcej!

Zdjęcie z premiery auta wraz z podziękowaniami na zdjęciu wysyłane na maila plus mały szkic samochodu zrobiony odręcznie wysłany na e-mail.

35 Wspierających
 

Wpłać 10 zł lub więcej!

Wpis imienia i nazwiska na pamiątkowej tablicy ustawionej przy aucie podczas prezentacji gotowego projektu

67 Wspierających
 

Wpłać 25 zł lub więcej!

Pamiątkowy wpis na tablicy ustawionej podczas prezentacji za samochodem,a także pakiet naklejek ze szkicem nowej Warszawy.

23 Wspierających
 

Wpłać 50 zł lub więcej!

Pamiątkowy zwycięski projekt Warszawy wysłany pocztą i uwzględnienie Imienia i Nazwiska na tablicy ustawionej za autem podczas prezentacji

45 Wspierających
 

Wpłać 100 zł lub więcej!

Zaproszenie na oficjalną premierową prezentację Auta,a także nagroda nr.3

24 Wspierających
 

Wpłać 200 zł lub więcej!

Cztery lekcje rysunku po trzy godziny z zakresu CarDesign'u. Zajęcia we Wrocławiu. Dodatkowo nagroda nr.3 i zaproszenie na oficjalną premierę auta.

4 Wspierających
 

Wpłać 400 zł lub więcej!

Przedpremierowe zdjęcie auta w dużym formacie z oprawą i imienną dedykacją. Dodatkowo nagroda nr.3 i zaproszenie na prezentację auta. Odbiór zdjęcia na miejscu lub wysyłka pocztą.

6 Wspierających
 

Wpłać 600 zł lub więcej!

Rysunek tworzony na zamówienie ( dowolny, wymarzony pojazd lub auto zwycięzcy). Dodatkowo Zaproszenie na prezentację auta. Odbiór rysunku na miejscu lub wysyłka pocztą.

0 Wspierających
 

Wpłać 1000 zł lub więcej!

Przejazd testowym autem podczas prezentacji. Dodatkowo Zaproszenie na prezentację auta,a także pamiątkowe zdjęcie samochodu wraz z oprawą (wykonane podczas prezentacji, wysyłane po prezentacji pocztą). Plus nagroda nr.4

1 Wspierający
 

Wpłać 2000 zł lub więcej!

Metalowa grawerowana tabliczka z logiem New Warsaw, plus zaproszenie na oficjalną prezentację na Zamku w Kliczkowie i pamiątkowy projekt New Warsaw

0 Wspierających
 
Pozostało: 2

Wpłać 3000 zł lub więcej!

Profesjonalny detailing lakieru samochodu, przeprowadzony przez jedną z najlepszych grup specjalizujących sie w detailingu aut:


"we're 4 detailing".
Dodatkowo zaproszenie na prezentacje auta na Zamku w Kliczkowie i pamiątkowa grawerowana tabliczka z logiem New Warsaw

0 Wspierających
 
Pozostało: 10

Wpłać 4000 zł lub więcej!

Jeden z 15 modeli auta New Warsaw w skali 1:25, w złotym lakierze, na eleganckiej podstawie wykonany przez firmę E-prototypy. Dodatkowo zaproszenie na oficjalną prezentację auta na Zamku w Kliczkowie.

0 Wspierających
 
Pozostało: 5

Wpłać 10000 zł lub więcej!

Logo firmy wyświetlane na stronie internetowej, fanpage'u New Warsaw, od momentu zakończenia zbiórki pieniędzy. Podczas premiery auta i na targach przez pół roku od premierowej prezentacji samochodu. Dodatkowo pamiątkowy model auta w skali 1:25, na eleganckiej podstawie z nazwą firmy wykonany przez firmę E-prototypy i zaproszenie na oficjalną premierę na Zamku w Kliczkowie.

0 Wspierających

O autorze

Michal Koziolek

Michal Koziolek

Wrocław

Od dziecka jestem fanem motoryzacji i rysowania. We Wrocławiu prowadzę swoją szkołę rysunku.Od zawsze starałem się łączyć pasje z pracą. Swoje rysunki i malowidła robiłem dla wielu znanych firm, a także pracowałem jako rysownik w Dubaju. W tym roku udało mi się zrealizować jedno z większych marzeń, stworzyłem własne auto, reaktywację Syreny. Teraz chcę iść za ciosem, dać nowe życie Warszawie

Napisz wiadomość

Zgłoś patronat/mecenat

Aby zostać patronem lub mecenasem tego projektu, wyślij zgłoszenie korzystając z poniższego przycisku.