Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Michal Koziolek

Michal Koziolek

Wrocław

Od dziecka jestem fanem motoryzacji i rysowania. We Wrocławiu prowadzę swoją szkołę rysunku.Od zawsze starałem się łączyć pasje z pracą. Swoje rysunki i malowidła robiłem dla wielu znanych firm, a także pracowałem jako rysownik w Dubaju. W tym roku udało mi się zrealizować jedno z większych marzeń, stworzyłem własne auto, reaktywację Syreny. Teraz chcę iść za ciosem, dać nowe życie Warszawie

Napisz wiadomość do Projektodawcy

12114 PLN z 10000 PLN

299 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

121%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.05.2013.

Nowa Warszawa - stworzenie nadwozia auta

O projekcie

 

Pomysł stworzenia następcy samochodu Warszawa, ma nie tylko na celu wskrzeszenie legendy, ale również zaprezentowanie tego, jak mogłaby wyglądać Warszawa na XXI w., oczywiście zachowując charakterystyczne przetłoczenia i cechy poprzednika. Auto będzie napędzane silnikiem o pojemnosci 6.0 V12, albo 5.0 V8 , a całość samochodu będzie wykończona bardzo luksusowo, żeby i nasza wersja w przyszłości mogła zasłużyć na miano Legendy.

Projekt w tej chwili jest już na bardzo rozwiniętym etapie. Udało nam sie pozyskać firmy odpowiadajace za:

- Felgi i Opony 22'' firma Lexani

- Lakiery i lakiernia -Novol

- zabezpieczenie lakieru - Tenzi

- car detailing - Urban i We're 4 detailing

- wykończenie wnętrza skóra

- stworzenie wnetrza

- tworzenie metalowych detali

- oleje smary - Petrobaza

Wiele firm pomaga nam też, zeby projekt rozwijał się z każdym dniem:

e-prototypy, 3Rstudio, Giganto.pl,  drukarnia KEA, Galeria Indigo

Udało nam sie także uzyskać pieniadze na zakup podwozia, silnika i nowych częsci do samochodu : zawieszenie, hamulce etc.

 

Pieniadze, o które się staramy pozwola nam na rozpoczęcie prac nad prototypowym nadwoziem, które bedzie w pełni funkcjonalne i całkowicie bezpieczne,a gotowy prototyp będzie zarejstrowanym autem. Cel nie jest prosty, przed nami jeszcze wiele, godzin, dni i miesiecy cięzkiej pracy. Jednak wierzym, że razem uda się nam. Pokażmy, że my Polacy jesteśmy w stanie znów razem tworzyć wielkie rzeczy. Wskrzesimy Polska motoryzacje, chociaż w tym małym stopniu.

 

Poniżej przedstawiam, kilka zdjęć modelu auta. Model oczywiście ma tylko przedstawić bryłe samochodu. Dlatego cały projekt jest jeszcze do poprawek kosmetycznych detali.

Polecam też śledzenie na bierzaco postępów w pracach na www.facebook.com/NewWarsaw

 

New Warsaw 1

New Warsaw 2

New Warsaw 3

New Warsaw rys1

Poniżej przedstawiamy poprzedni samochód, przy którym pracowałem od samego poczatku powstania projektu.

 

Syrena

 

Syrena Wnętrze

 

 

 

Media o Twoim projekcie:

Powrót legendy polskiej motoryzacji – oto zdjęcia modelu nowej Warszawy

forsal.pl | 2014-01-09

6 stycznia we wrocławskim warsztacie zaprezentowano styropianowy model „New Warsaw”, który ma nawiązywać do legendarnego auta Warszawa.
Styropianowy model jest częścią większego projektu „New Warsaw – Wratislavia”, który ma na celu przywrócenie legendy polskiej motoryzacji – auta Warszawa. Pomysłodawcą projektu jest Michał Koziołek, do którego dołączyli Michał Puchalski i Adam Mally, studenci Wrocławskiej Architektury, Łukasz Myszyński student Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych, Dawid Ozga, Jacek Śniadecki, Jacek Bodziony i Zbigniew Żelazny.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.05.2013 00:12