Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fundacja im. Andrzeja Cudzicha

Fundacja im. Andrzeja Cudzicha

Kraków, Polska

Fundacja, będąca pomnikiem upamiętniającym postać Andrzeja Cudzicha, wybitnego kontrabasisty jazzowego, powstała w celu wspierania młodych talentów oraz popularyzowania wartościowej kultury.

ANDRZEJ CUDZICH (1960-2003) – kontrabasista, lider, kompozytor zaliczany do grona najwybitniejszych kontrabasistów jazzowych. Lider formacji „Andrzej Cudzich Quartet” oraz „AmenBand”. Od 1984 w plebiscycie miesięcznika „Jazz Forum” najczęściej wybierany kontrabasista roku. Więcej na: www.andrzej.art.pl oraz www.facebook.com/andrzejcudzich

Poprzez działalność Fundacji pomagamy młodym artystom zaistnieć na profesjonalnych scenach, w wyjazdach na zagraniczne stypendia, czy też - tworząc projekty pomostowe - ułatwiając im kontakty z muzykami wielkiego formatu. Naszym głównym celem jest też promocja wartościowej kultury.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3417 PLN z 35000 PLN

10 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

9%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 31.10.2015.

Zabłyśnij w Noc Światła i włącz się w Reaktywację!

O projekcie

 

Zabłyśnij w Noc Światła i włącz się w Reaktywację!

 

Noc Światła to idea, która już istnieje na całym świecie – chcemy przyłączyć się do niej i w profesjonalny sposób pokazać, że Światło jest w nas! Chodzi o fantastyczną zabawę, która nie budzi lęku, ale NADZIEJĘ! Reaktywacja to życie na MAXA! Chcemy połączyć reaktywacyjny styl życia, myślenie, działanie z przesłaniem Nocy Świtała! Chcemy, aby absolutnie każdy mógł w PEŁNI i NAPRAWDĘ Żyć! 

https://ocs-pl.oktawave.com/v1/AUTH_8363fea8-5014-410c-a9b1-5773007ed17b/img/projekty/74bf696fea4de73b081bbddb002808a5.jpg

Potrzebujemy Twojej pomocy, abyś uczestniczył, wsparł i zaprosił innych do działania, aby Noc Światła była spektakularnym sukcesem nas wszystkich. Także TWOIM! A wiemy, że tak właśnie będzie począwszy od 31.10.2015 r. co roku w Krakowie!

 

Dążymy do tego, by „miażdżyć system”, wychodzić poza schemat, pokazać podczas intermedialnego spotkania, że nie chcemy skupiać się na tym, co dzieli, ale co łączy! Każdy znajdzie coś dla siebie: będzie koncert, grupy taneczne, efekty dźwiękowe, strefa ciszy i oczywiście gra…światłem! Będą też pomarańczowe okulary zmieniające sposób patrzenia i przestrzeń na poważne rozważania oraz rozmowy. Organizujemy także wystawę i bal dla dzieci! Wszystko w totalnym nurcie przełamania schematu.

 

Chcemy, aby było nas w Krakowie naprawdę sporo! Zabierzcie ze sobą Rodziny, Znajomych. W następnym roku planujemy przenieść imprezę na www.icekrakow.pla już dziś mamy rezerwację w Arenie Kraków na Krakowską Noc Światła 2017! :-) To nie jest jednorazowy zryw, ale styl życia! Dlatego bez Twojej pomocy nie damy rady profesjonalnie Zabłysnąć. Nad całą akcją patronat objął bp. Grzegorz Ryś, który jest żywym dowodem na to, że otwarte serce i wspaniała zabawa idą ze sobą w parze! Rozkład jazdy znajdziesz tutaj: http://www.kns.info.pl/#!krakowska-noc--wiat-a/c1t44

Na Noc Światła nie ma biletów. Zaproszenie jest dla każdego (poniżej w imieniu Zespołu AmenBand#Reaktywacja zaprasza Samuel z Tatą - Mikołajem Budniakiem, głównym pomysłodawcą Krakowskiej Nocy Światła, Prezesem Fundacji im. Andrzeja Cudzicha oraz liderem Zespołu AmenBand#Reaktywacja), więc kto chce i jest na TAK – zapraszamy do pozytywnego dzielenia się tym, co mamy najlepszego. Dobrze wiemy, że słowa bez pokrycia w czynach to tylko wydychane powietrze, więc… DO DZIEŁA! Pomożecie? :-)

 Kim jesteśmy? Czyli słów kilka o głównych organizatorach

Fundacja im. Andrzeja Cudzicha - zajmujemy się wspieraniem wartośœciowej kultury - wartościowej zarówno w formie, jak i przekazie - dlatego też włączyliśmy się w ogólnoświatową ideę Nocy Światła. Chcemy promować kulturę i sztukę ukazującą, że istnieje coś więcej niż tylko tu i teraz! My tylko organizujemy Noc Światła, ale tworzycie ją WY!

AmenBand#Reaktywacja – jesteśmy młodą generacją artystów, która pragnie zmieniać świat poprzez sztukę. Chcemy przebudzenia z letargu. Dążymy do prawdziwej Reaktywacji!

 

Reaktywacja – o co w tym chodzi?
- o reaktywowanie 
i kontynuowanie idei zespołu AmenBand,
- o lansowanie stylu życia opartego na wartościach,
- o promowanie wartościowej sztuki,
- o nieziemską ZABAWĘ!
 

Okulary wiary? One są symbolem #reaktywacji, czymś wspólnym dla nas wszystkich - idealnie różnych!

https://ocs-pl.oktawave.com/v1/AUTH_8363fea8-5014-410c-a9b1-5773007ed17b/img/projekty/01917f6af8ffbdfe9ade4bde232e5a0c.jpg

Kiedy? 31.10.2015

Gdzie? Kraków: kościół św. Katarzyny (ul. Augustiańska 7), kościół św. Józefa (ul. Zamoyskiego 2) - WAŻNE! Nie musisz wierzyć, aby przyjść! 

Skąd takie koszta? Większość robimy własnymi siłami, dzięki partnerom kwota ta zmniejszyła się o ponad połowe! Największe koszta to - w kolejności:
- oświetlenie całego obiektu, a także gra świateł czyli jak można przekazywać emocje wyłącznie za pomocą światła
- nagłośnienie
- technika sceniczna
- rejestracja widowiska
- koszty dojazdu artystów

Na co zbieramy? Wszystkie zebrane fundusze wyłącznie pokrywają koszty imprezy m.in.: światła (w końcu Noc Światła i to jest ogromny koszt, aby odpowiednio i profesjonalnie oświetlić miejsce, szczególnie podczas koncertu!), nagłośnienia (bo będzie MEGA koncert!), wystawy, dojazdu artystów do Krakowa (UWAGA! Pojawi się dwóch uczestników Must Be The Music). Koszt takiej imprezy to około 77 tys. zł, ale dzięki naszym partnerom i przyjaciołom mamy prezenty/nagrody dla Was, mamy miejsce za free, genialni ludzie robią bal dla dzieci, zaś wiele wspaniałych osób służy swoją wiedzą za darmo, mamy także promocyjne audycje w radio i świetnej jakości druk (kolportaż we własnym zakresie - dziękujemy naszym przyjaciołom! Co gdyby nie Wy!). Robimy co możemy aby 31.10.2015 r. było MEGA! Potrzebujemy Waszej pomocy, aby Noc Światła była spektakularnym wydarzeniem! Jeśli Wasza szczodrość pozwoli nam zgromadzić jakieś dodatkowe fundusze, w całości wpłacimy je jako zadatek, rezerwując kolejne sale, na kolejne edycje Nocy Światła! Bo jak błyszczeć, to nie jeden raz!
Dziękujemy z serca Partnerom!

 

 

 Jesteśmy wdzięczni za każdego, dlatego przewidzieliśmy SuperNagrody :-)

Pomarańczowe okulary zmieniające sposób patrzenia będące nieodłącznym rekwizytem zespołu AmenBand#Reaktywacja:

Płyta AmenBand#Reaktywacja, która jest także cegiełką na Światowe Dni Młodzieży 2016 w Krakowie:

Udział w koncercie z poziomu scany, czyli pierwsze miejsca przy scenie specjalnie dla Ciebie:

 

Specjalnie stworzone przez BogactwoRozwoju.pl na okoliczność Krakowskiej Nocy Światła produkty:

 Grupa Bogactwa Rozwoju – „Złączeni w światłości” (por. 1J 1, 7)

Grupa osób złączonych w światłości, rozpalonych w Noc Światła. Złączonych aby wspólnie i nawzajem podtrzymywać w sobie piękne światło. Rozpalać na nowo kiedy przygasa. Grupa rzuca światło na życie każdego z uczestników, aby nic nie pozostało w ciemności. Wspólnie kroczyć dobrą drogą aby nasza radość była pełna. Więcej info tutaj: http://bogactworozwoju.pl/Zlaczeni_w_Swiatlosci

Spotkanie rozwojowe – „Jesteś światłem świata” (por. Mt 5, 14)

Rozpalony w Noc Światła nie chowaj się w ukryciu ani pod korcem. Stań w świetle. Sam stań się światłem świata aby Twój blask widzieli wszyscy. Pozbądź się wszelkiej ciemności, którą kryjesz w sobie. Zdobądź światło życia. Odrzuć uczynki ciemności, a nałóż zbroję światła. Poznaj owoce światłości i zacznij sam wydawać dobre owoce światłości. Więcej info tutaj: http://bogactworozwoju.pl/Jestes_Swiatlem_Swiata

Program rozwojowy – „Wypłyń na głębię

Weź ster swojego życia we własne ręce. Zacznij kształtować swoje dobre życie, takie jakie pragniesz wieść. Podczas programu poznasz co cię blokuje i co wiąże Twoje życie. Poznasz doskonałe metody podejmowania trafnych decyzji. Ponieważ te moment, w których podejmujesz decyzje sprawiają, że obierasz zły albo dobry kurs Twojej drogi życiowej. Więcej info tutaj:  http://bogactworozwoju.pl/Wyplyn_na_Glebie

Potrzebujemy Twojej pomocy, abyś uczestniczył, wsparł i zaprosił innych do działania, aby Noc Światła była spektakularnym sukcesem nas wszystkich. A wierzymy, że tak właśnie będzie począwszy od 31.10.2015 r. co roku w Krakowie!
Bądźmy tam RAZEM :-)
Do zobaczenia! 

 

Więcej info: www.kns.info.pl

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 31.10.2015 18:06