Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Daniel Petryczkiewicz

Daniel Petryczkiewicz

Warsaw, Poland

https://www.danielpetryczkiewiczphotography.com

Napisz wiadomość do Projektodawcy

12457 PLN z 20000 PLN

113 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 18.09.2019 22:10

#NoBeautyInPlastic - wernisaż i wystawa fotografii

This project is also available in english version. Click here to change language

O projekcie

Wstęp

"Zużycie tworzyw sztucznych do produkcji opakowań w Polsce stale wzrasta. W latach 2013 – 2017 liczba ta zwiększyła się o 20 proc. i wyniosła 1,12 mln ton. Plastik kojarzy się nam przede wszystkim z plastikowymi butelkami PET. Ale ich produkcja to jedynie 14 proc. udziału w sektorze opakowań. W Polsce najwięcej plastiku zużywamy do produkcji toreb na zakupy wielokrotnego użytku, folii oraz tacek do żywności." 

 

Projekt fotograficzny #NoBeautyInPlastic to niemy protest. Zafoliowany. Nie wydaje dźwięków ani oddechów. Może zabrzmieć tylko dzięki każdemu z nas, więc jeśli Cię porusza - krzycz!

 

Projek był realizowany od grudnia 2018 (pierwsza część związana była ze smogiem). Ostatnie zdjęcia wykonane zostały w sierpniu 2019.

 

Jeśli jeszcze nie miałaś/eś okazji zobaczyć tych zdjęć to zapraszam na małą probkę:

>>> link do galerii: Galeria Google - #NoBeautyInPlastic

 

 

Cel zbiórki

Zbierane fundusze chcę przeznaczyć na organizację wernisażu oraz wystawy w Hali Koszyki w Warszawie w listopadzie 2019. 

 

Budżet obejmuje: tworzenie materiałów promocyjnych, promocja wernisażu i wystawy, retusz zdjęć, profesjonalny druk zdjęć, oprawa zdjęć, organizacja wernisażu - prowadzenie, poczęstunek dla gości, materiały promocyjne w czasie wydarzenia. 

 

Chciałbym aby wydarzenie to było spotkaniem i dskusją na temat roli sztuki w promowaniu pro-ekologicznych zachowań. 

 

Jeśłi po organizacji wystawy postaną pieniądze w budżecie, zostaną one przeznaczone na tworzenie kolejnego zaangażowanego społecznie projektu który już mam w głowie. 

 

Kim jestem?

Jestem fotografem sportowym i lifestylowym. W jakimś momencie stwierdziłem, że czas stworzyć coś, co nie będzie tylko ładnymi, komercyjnymi zdjęciami ale będzie niosło ze sobą jakąś misję i wartość. Temat, kóry mnie poruszył osobiście i który siedział mi w głowie od długiego czasu to właśnie zaniczyszczenie środowiska i kryzys klimatyczny. Stąd pokawił się pomysł #NoBeautyInPlastic

 

Dlaczego crowdfunding?

Temat dotyczy ekologii. Uważam, że to nasza wspólna sprawa i wspólnie - właśnie w duchu crowdfundingu powinniśmy ją załatwić. Bo mówimy o naszej wspólnej przyszłości oraz przyszłości naszych dzieci. Ja mówię też "sprawdzam", bo łatwo jest kliknąć lajka na FB na zdjęciu ale trudniej sobie odmówić czegoś i poświęcić pieniądze na wsparcie projektu zaangażowanego społecznie.

 

Gdzie znajdziesz więcej informacji?

Zapraszam serdecznie na moje media społecznościowe oraz stronę www na których piszę o swoich projektach oraz zobaczysz moje inne prace:

WWW: Moja strona WWW

Facebook: Facebook fanpage

Instagram: Profil na Instagramie

 

Termin realizacji wysyłki nagród:

Będę starał się wyprodukować nagrody w terminie do tygodnia po zakończeniu zbiórki. 

Jeśłi będzie taka wola to chętnie podpiszę prace w trakcie wernisażu.