Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Daniel Petryczkiewicz

Daniel Petryczkiewicz

Warsaw, Poland

https://www.danielpetryczkiewiczphotography.com

Napisz wiadomość do Projektodawcy

12457 PLN z 20000 PLN

113 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

62%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 18.09.2019.

#NoBeautyInPlastic - wernisaż i wystawa fotografii

This project is also available in english version. Click here to change language.

O projekcie

Wstęp

"Zużycie tworzyw sztucznych do produkcji opakowań w Polsce stale wzrasta. W latach 2013 – 2017 liczba ta zwiększyła się o 20 proc. i wyniosła 1,12 mln ton. Plastik kojarzy się nam przede wszystkim z plastikowymi butelkami PET. Ale ich produkcja to jedynie 14 proc. udziału w sektorze opakowań. W Polsce najwięcej plastiku zużywamy do produkcji toreb na zakupy wielokrotnego użytku, folii oraz tacek do żywności." 

 

Projekt fotograficzny #NoBeautyInPlastic to niemy protest. Zafoliowany. Nie wydaje dźwięków ani oddechów. Może zabrzmieć tylko dzięki każdemu z nas, więc jeśli Cię porusza - krzycz!

 

Projek był realizowany od grudnia 2018 (pierwsza część związana była ze smogiem). Ostatnie zdjęcia wykonane zostały w sierpniu 2019.

 

Jeśli jeszcze nie miałaś/eś okazji zobaczyć tych zdjęć to zapraszam na małą probkę:

>>> link do galerii: Galeria Google - #NoBeautyInPlastic

 

 

Cel zbiórki

Zbierane fundusze chcę przeznaczyć na organizację wernisażu oraz wystawy w Hali Koszyki w Warszawie w listopadzie 2019. 

 

Budżet obejmuje: tworzenie materiałów promocyjnych, promocja wernisażu i wystawy, retusz zdjęć, profesjonalny druk zdjęć, oprawa zdjęć, organizacja wernisażu - prowadzenie, poczęstunek dla gości, materiały promocyjne w czasie wydarzenia. 

 

Chciałbym aby wydarzenie to było spotkaniem i dskusją na temat roli sztuki w promowaniu pro-ekologicznych zachowań. 

 

Jeśłi po organizacji wystawy postaną pieniądze w budżecie, zostaną one przeznaczone na tworzenie kolejnego zaangażowanego społecznie projektu który już mam w głowie. 

 

Kim jestem?

Jestem fotografem sportowym i lifestylowym. W jakimś momencie stwierdziłem, że czas stworzyć coś, co nie będzie tylko ładnymi, komercyjnymi zdjęciami ale będzie niosło ze sobą jakąś misję i wartość. Temat, kóry mnie poruszył osobiście i który siedział mi w głowie od długiego czasu to właśnie zaniczyszczenie środowiska i kryzys klimatyczny. Stąd pokawił się pomysł #NoBeautyInPlastic

 

Dlaczego crowdfunding?

Temat dotyczy ekologii. Uważam, że to nasza wspólna sprawa i wspólnie - właśnie w duchu crowdfundingu powinniśmy ją załatwić. Bo mówimy o naszej wspólnej przyszłości oraz przyszłości naszych dzieci. Ja mówię też "sprawdzam", bo łatwo jest kliknąć lajka na FB na zdjęciu ale trudniej sobie odmówić czegoś i poświęcić pieniądze na wsparcie projektu zaangażowanego społecznie.

 

Gdzie znajdziesz więcej informacji?

Zapraszam serdecznie na moje media społecznościowe oraz stronę www na których piszę o swoich projektach oraz zobaczysz moje inne prace:

WWW: Moja strona WWW

Facebook: Facebook fanpage

Instagram: Profil na Instagramie

 

Termin realizacji wysyłki nagród:

Będę starał się wyprodukować nagrody w terminie do tygodnia po zakończeniu zbiórki. 

Jeśłi będzie taka wola to chętnie podpiszę prace w trakcie wernisażu.

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 18.09.2019 22:10