Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Radek Czahajda

Radek Czahajda

Wroclaw, Poland

Jestem aktywistą i naukowcem. Na codzień uczę się zarządzania i szkolę wolontariuszy w całej Polsce. Jednocześnie sam eksperymentuję z nowymi technologiami i innowacyjnymi rozwiązaniami, żeby móc potem dzielić się wnioskami z innymi.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1996 PLN z 5000 PLN

47 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

39%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.01.2018.

Nie wiesz co robić w życiu? #NieZaLamujSie!

O projekcie

Zbliża się rok 2018, a w nim sporo wyzwań. Żeby pomóc Ci sprostać im wszystkim, przygotowaliśmy serię gadżetów i linię bielizny przynoszących szczęście!

Weź ze sobą na rozmowę o pracę, na egzamin, na maturę i #NieZaLamujSie - będzie dobrze!

W zasadzie tyle! Byłoby super, gdyby udało nam się wyprodukować dla Ciebie przynoszące szczęście gadżety z wizerunkiem najlepszej owcy świata. 

Choć perspektywa uruchomienia własnej produkcji Llamas Secret, w której chodzą miliony Polaków roztapia nam serca, jest tylko drogą do zrobienia czegoś, nad czym pracujemy już od 4 lat. Do znalezienia sposobu, żeby każdy młody (i starszy też!) człowiek w Polsce mógł znaleźć zawód, który da mu skrzydła. Zobacz co planujemy zorganizować z pozyskanych w kampanii środków!

Jak tylko uda nam się pozyskać 5 000 złotych - to wystarczy, żeby uruchomić kurs eLearning na temat odkrywania predyspozycji zawodowych. Mamy już gotowe materiały, opracowane przez ekspertów z całej Polski i teraz musimy je tylko "zeLearningować". 

Kolejne 3 000 złotych wystarczy, żeby uzupełnić naszą elektroniczną Bibliotekę Zawodów i przenieść ją na nową stronę. Dowiesz się z niej #JakSiePracuje i #JakZdobycPrace w zawodzie, który znasz tylko z nazwy! Aktualnie biblioteka znajduje się tutaj: www.impossible.org.pl/wybor. Sam widzisz, przyda się jej lekki poliszing, żeby była bardziej użyteczna :)

Fajnie wiedzieć co chcesz robić w życiu, fajnie marzyć i planować, a potem przychodzi Maj, który może zniweczyć wszystkie plany. Żeby nie dopuścić do tego, by matura stała Ci na drodze, przygotowaliśmy program nauki w którym pod okiem korepetytorów możesz uczyć się wspólnie z innymi osobami, które chcą maturę zdać jak najlepiej. 

7 000 złotych uzbierane w jednym mieście wystarczy, żeby zrobić tam Bibliotekę Zawodów na żywo! To miejsce, w którym będziesz mieć możliwość, żeby spotkać reprezentantów zawodu, który Cię interesuje i dowiedzieć się z pierwszej ręki na czym polega ich praca.

Dobra, mamy więcej pomysłów, jak napisanie poradników dotyczących wyboru kariery, które wylądują w każdej bibliotece w Polsce, opracowanie niezależnego rankingu uczelni według kryteriów istotnych dla przyszłych studentów, organizacja obozów intensywnej nauki do matury w kwietniu i bali maturalnych w czerwcu, ale strach nam nawet marzyć, że uda się je zrealizować. Jeśli zbierzemy więcej niż się spodziewamy, to skonsultujemy z Tobą kolejne działania. Za ostatnie 200 złotych kupimy strój lamy, żeby jeszcze bardziej było nas widać :D

 

Zobacz co dostaniesz wspierając nasz projekt:

Zestaw wlepek na każdą okazję. Przypomną Ci, że nie ma tego złego, nie ma dramatu i nie można się ZaLamywać!

Kwintesencja szyku i stylu. Idealne na imprezę, do pracy, na ślub, na egzamin, na studniówkę i do hasania po domu w czasie wolnym. 

Podobno trzeba taką mieć na studniówce, żeby szczęście nie opuściło Cię na maturze. Szczęściu warto pomagać, dlatego podwiązki połączone z szykownym, złotym pinem dadzą Ci gwarancję sukcesu na maturze! Wybór jest ogromny, dlatego ostateczny wygląd naszych podwiązek wybierzesz Ty! 

Do przypięcia na marynarkę, bluzkę, do plecaka, lub piórnika. Świetnie sprawdzają się też, do przebijania balonów. Pan Lama będzie w kolorze brązowym, a Pani Lama w złotym. 

A oto stadko, które za tym wszystkim stoi. Daj nam znać co myślisz o naszej akcji!

Jest nas ósemka, do tej pory, w ostatnich czterech latach, pomogliśmy ponad 60 tys. młodych ludzi odnaleźć zawód, który da im skrzydła. Wywodzimy się z różnych organizacji studenckich i pozarządowych. Choć sami nie mamy zbyt dużego wykształcenia w zakresie doradztwa zawodowego, w realizacji działań korzystamy z pomocy ekspertów, których w projekt zaangażowanych jest już sporo ponad 100. Motywuje nas potrzeba robienia czegoś więcej niż praca i studia, chęć rozwiązania problemu, który dotyczył wielu z nas i na który nie ma jeszcze rozwiązania. W tym roku jesteśmy wyjątkowo blisko, by stworzyć rozwiązania, które będą dostępne już na zawsze i ostatecznie rozwiążą, ale do tego potrzeba środków. Środków na zakup przestrzeni na serwerze, stworzenie nowej strony internetowej, rezerwację sal, promocję naszej akcji w mediach społecznościowych, żeby każdy, kto jej potrzebuje mógł się o niej dowiedzieć. Kanały bezpłatne, niestety, stają się coraz trudniejsze w użyciu. 

Dowiedz się więcej o naszych działaniach ze strony projektu:

www.impossible.org.pl/wybor

i z naszego profilu facebook:

www.facebook.com/wybor.kariery.

Kiedy mogę się spodziewać zamówionej nagrody?

Chcemy, żeby wszystkie nagrody zamówione na studniówkę dotarły do Was przed nią, dlatego produkcja zacznie się jeszcze zanim skończy się kampania - jak tylko przekroczymy 5 000 złotych. Pierwsze zamówienia wyślemy już 10 stycznia, aby dotarły na studniówki 12 i 13 stycznia. Kolejne według Waszego harmonogramu imprez. Wszystkie nagrody zostaną wysłane do Was końca stycznia :)

 

Pracuję w korporacji i jestem szczęśliwym człowiekiem, coś ten Wasz film nie halo!

Przez film chcieliśmy pokazać historię osoby, która pracowała w niewłaściwym dla siebie miejscu, bez względu na to jakim by nie było. Są tacy, którzy stresu i wyzwań potrzebują jak porannej kawy i tacy, którzy źle go znoszą. Z naszych doświadczeń i badań wynika, że najczęściej ludzie porywają się na pracę zbyt dla siebie stresującą, lub zbyt monotonną, co stanowi czynnik niezadowolenia - jest więc wiele osób, które utożsamią się z sytuacją z filmu.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.01.2018 22:10