Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Kinga Matusiak

Kinga Matusiak

Gdynia

Właścicielka i twórca marki ClipClip. Menager. Laureatka Design Alive Aword's 2013 w kategorii Kreator. Blogerka, autorka książki, marketingowiec.

"Tylko z pomocą silnych, możemy dopomóc słabym"

Kontakt: 507-808-878

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7700 PLN z 30000 PLN

109 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

25%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.03.2014.

Niepełnosprawność z medalem w tle

O projekcie

Kamil Szadkowski w wyniku pobicia zapadł w kilkutygodniową śpiączkę. Miał dwa wstrząsy septyczne, krwotok wewnętrzny i zanik móżdżku, przez co boryka się z problemami neurologicznymi. Porusza się dzięki balkonikowi. Według lekarzy miał być warzywem, ale we wrześniu na przekór wszystkim rokowaniom został złotym medalistą w I Pucharze Polski WFF WBBF w Kulturystyce i Fitnessie, w kategorii Niepełnosprawni. Tu narodziły się marzenia by osiągnąć jeszcze więcej.

 Puchar Polski WFF WBBF

 
Determinacja i wewnętrzna siła jaką ma w sobie Kamil, motywuje setki osób do zastanowienia sie nad własnym życiem, celami i pragnieniami - bo skoro Kamil może - to tak naprawdę każdy może!

 

Przed Kamilem miesiące przygotowań. Ścisłej diety, treningów, walka ze słabościami. Codziennie można śledzić jego dokonania - Kamil samodzielnie prowadzi swoja facebookowa stronę na której doradza innym. Jego postawa udowadnia, że gdy w grę wchodzą własne marzenia nic nie może stanąć na przeszkodzie - tym bardziej niepełnosprawność.

 

Kamil Szadkowski

 

Kolejne złote medale są w jego zasięgu, jedynym problemem są pieniądze - Kamil utrzymuje się z zasiłku, który wynosi 400 złotych, pomagają mu znajomi i przypadkowe osoby. Chciałby wyjechać i wziąć udział w dwóch imprezach: 26 kwietnia odbędą się Mistrzostwa Polski w Tczewie, a 3 maja Mistrzostwa Europy w Estonii. Już dziś dzielnie się do nich przygotowuje. Dzięki Wam, jego marzenie może stać się rzeczywistością, bo udział w zawodach wymaga poświęcenia się treningom w 100%. Środki zebrane poprzez akcję zostaną przeznaczone przede wszystkim na odpowiednią żywność, bilety, noclegi oraz opiekę lekarską i rehabilitacje. Z 30 tysięcy zebranch na projekt - po odliczeniu wszystkich kosztów (prowizja serwisu, wysyłka nagród) Kamilowi zostanie około 20 tysięcy, co pomnożone przez 10 miesięcy 2014 roku, daje średnio 2 tysiace na miesiac - nie jest to zatem kwota wygórowana.

 

Krasowski.pl/Sesja Kamil Szadkowski 

 

 

 

 

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/lekarze-mowili-ze-bede-warzywem-zdobyl-zloty-medal-w-kulturystyce,378392.html

http://blog.szczecin.eu/lifestyle/nic-z-niego-nie-bedzie-niech-go-pani-zostawi-mowili-kiedy-lezal-w-szpitalu-bez-ruchu-ale-on-postanowil-inaczej/

 

Nagrody

Nagroda w postaci kompletu ClipClipa na wasze sznurówki

  • Imprezy w 2014 roku, w których Kamil zamierza wystapić:   - 26 kwietnia Mistrzostwa Polski w Tczewie - 3 maja Mistrzostwa Europy w Estonii - 16-18 maja Bodypower w UK - 26 wrzesień Grand Prix Gdańsk-eliminacje do MŚ - 4 październik Puchar Litwy - 6-8 październik MŚ Słowacja

 

Spodnie startowe Kamila Szadkowskiego w których wystąpi na Mistrzostwach Polski i Mistrzostwach Europy:

1,2,3,4 - miejsce reklamowe na których pojawi się logotyp badz imię i nazwisko sponsora: 1-2 wymiary 15 cm x 30 cm, 2-4 wymary 15 cm x 15 cm.

 

Partnerem i sponsorem głównym nagród dla darczyńców jest ClipClip Polska.
 
cc
 
 
Partnerem zbiórki w serwisie zakupów grupowych jest Fastdeal.pl
 
 
 
 
fastdeal
 
tvp
rs
 
 
 
 
tv
 
 
 

                                         pure

 

wca

 

Media o Twoim projekcie:

Radio Szczecin Kamil Szadkowski 14.03.2014

kiniula2014.wrzuta.pl | 2014-03-14

Niepełnosprawny kulturysta ze Szczecina potrzebuje wsparcia

www.mmszczecin.pl | 2014-02-13

Kamil Szadkowski, niepełnosprawny kulturysta, złoty medalista w I Pucharze Polski WFF WBBF w Kulturystyce i Fitnessie utrzymuje się z 400 zł zasiłku. Aby dalej odnosić sukcesy, potrzebuje finansowej pomocy.

Według lekarzy miał być "warzywem"...

kingamatusiak.natemat.pl | 2014-02-07

Skatowany pod jednym ze szczecińskich klubów Kamil Szadkowski, leżał 6 tygodni w śpiączce. Przeszedł dwa wstrząsy septyczne, krwotok wewnętrzny, usunięto mu nerkę. Dziś boryka się z problemami neurologicznymi (w tym z brakiem móżdżku), porusza się o balkoniku, ma problemy z koordynacją, niewyraźnie mówi, dostaje drgawek...

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.03.2014 18:06