Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

newway.cjo

newway.cjo

Opole

Aleksandra Larysz, Opole - tłumacz, metodyk, nauczyciel języka angielskiego i niemieckiego, mama Julii i Oskara. Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Opolu oraz Uniwersytetu Ruhr Uni Bochum w Niemczech. Pomysłodawca projektu „Niemiecki na Wesoło”, który z pasją realizuje od 2012 roku. Prowadzi kursy językowe dla dzieci oraz szkolenia metodyczne dla nauczycieli.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5639 PLN z 5500 PLN

43 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.10.2016.

Niemiecki na wesoło

O projekcie

Cel projektu

Projekt "Niemiecki na wesoło" powstał w 2012 roku i jest dedykowany dzieciom uczącym się języka niemieckiego. Ponieważ stale wzrasta zapotrzebowanie na materiały dydaktyczne dla najmłodszych pragniemy kontunuować działania i dostarczyć nauczycielom kolejnych narzędzi pracy. Tym razem naszym celem jest wydanie drugiego zeszytu ćwiczeń do języka niemieckiego, który zawiera gotowe karty pracy podzielone na 15 tematów leksykalnych. 

Jak wygląda zeszyt ćwiczeń?

Prace nad zeszytem rozpoczęły się w zeszłym roku. Oprócz opracowań merytorycznych, kartom pracy nadano kolorowy przyjemy dla oka dziecka charakter

Zeszyt zawiera 49 kart pracy pogrupowanych tematycznie wraz z arkuszami naklejek. Zagadnienia związane są z elementarnym słownictwem z języka niemieckiego. Tu przykładowe tematy i grafika:

      

          

 Kto tworzy projekt?

 Na co wydamy zebrane fundusze?

Zebrane pieniądze przeznaczymy na opłacenie niezbędnych końcowych prac graficznych oraz na druk pierwszych 500 sztuk zeszytów ćwiczeń.

Co dalej?

W  przypadku gdy zebrana kwota przekroczy zakładany budżet planujemy:

1. Nagrać kolejną płytę z piosenkami do nauki języka niemieckiego dla najmłodszych, tak jak zrobiliśmy to w pierwszej edycji. 

  2. Będziemy tworzyć kolejne materiały dydaktyczne audio-wizualne.

Dlaczego Crowdfunding?

Idea crowdfundingu to przejrzysta i prosta metoda na zbiórkę funduszy dla amatorskich projektów jakim jest również "Niemiecki na Wesoło". Metoda ta jest równie prosta dla darczyńców. Przekazując nawet najdrobniejszę kwotę przyczynisz się powstania projektu tworzonego z pasji i z serca. A co najważniejsze darczyńca nie zostaje z pustymi rękami - może wybrać cenne nagrody :) 

Dlaczego warto nas wesprzeć?

1. Tworzymy wartościowe materiały do nauki języka niemieckiego:

http://niemieckinawesolo.pl/

2. Wspieramy naukę języka już od najmłodszych lat:

3. Organizujemy szkolenia metodyczne dla nauczycieli:

     

 Kiedy zrealizujemy projekt?

Ponieważ skład zeszytu ćwiczeń łącznie z projektem okładki są już gotowe pozostaje jeszcze ostateczna korekta edytorska oraz drobne poprawki kosmetyczne grafiki, planujemy drukować zeszyt niezwłocznie po zakończeniu zbiórki. Chcemy aby dzieci i nauczyciele mogli korzystać z zeszytu ćwiczeń w nadchodzącym roku szkolnym 206/17.

Wspierają nas

                       

     

Nagrody

              

                     

   

 

Kontakt

www.niemieckinawesolo.pl

biuro@niemieckinawesolo.pl

newway.cjo@gmail.com

https://www.facebook.com/Niemieckinawesolo/ 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.10.2016 10:10