Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Nataliya Romaniouk

Nataliya Romaniouk

Poznań

Nazywam się Nataliya Romaniouk. Jestem założycielką Emona Pole Dance Studio. Z pochodzenia jestem pół polką pół bułgarką. Od 7 lat mieszkam w Poznaniu. Odkąd pamiętam zawsze interesowałam się sportem. Spróbowałam też pole dance, sport dzięki któremu stworzyłam szkołę, w której przekazuję ludziom swoją pasję. Nie przestałam się rozwijać, jestem samoukiem z aerial hoop oraz jogi. Obecnie jestem w stanie błogosławionym, ale nie rezygnuję z prowadzenia zajęć ani treningów. Jestem osobą wymagającą wobec moich kursantów, ale wierzę, że dzięki temu wydobędę z nich ukryte talenty.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7296 PLN z 13000 PLN

70 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

56%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 04.06.2020.

Nie pozwólcie nam spaść! - Emona Pole Dance Studio

O projekcie

Witajcie kochani! 

 

Chociaż serce pęka na kawałki, a gula w gardle nie pozwala wypowiedzieć tego na głos, to niestety fakty są takie, że:

''W związku z pandemią koronawirusa i zakazem działalności obiektów sportowych musiałam zamknąć tymczasowo firmę, w której odbywały się zajęcia pole dance, aerial hoop, stretching, zajęcia dla dzieci, joga dla mam i dzieci.''

Przez 4 lata starałam się budować miejsce, które stało się drugim domem nie tylko dla mnie, ale dla wielu osób, które udało mi się zarazić pasją jaką są sporty powietrzne. Emona Pole Dance Studio to moje dziecko, które dopieszczałam przez te 4 lata, to otwarte ramiona dla wszystkich, którzy chcieli spróbować czegoś nowego, to rodzina. 

 

Udało mi się stworzyć miejsce, gdzie kursanci przełamywali własne bariery, gdzie wylewali zmartwienia dnia codzinnego na sali, gdzie uczyli się kochać i doceniać swoje ciało. Udało mi się skupić w jednym miejscu ludzi z kompleksami, ludzi z ambicją, tych nieśmiałych i tych odważnych, tak często bardzo różnych - ludzi, których połączyła pasja. Stworzyli oni Emonę. 

 

Dziś przyszłość Emony stoi pod znakiem zapytania. Nigdy nie spodziewałam się, że dojdzie to takiej sytuacji, gdzie będę musiała prosić o wsparcie innych. Za namową mojej kursantki postanowiłam zwrócić się do Was o pomoc, by móc przetrwać najgorszy okres. 

 

I w całej tej niepewnej sytuacji, pewne jest tylko jedno - zrobię wszystko co w mojej mocy, aby Emona przetrwała! 

 

Projekt zakłada zbiórkę pieniędzy na utrzymanie studia w okresie, gdy nie ma możliwości zarabiania. Chodzi o czynsz oraz media. 

 

Staram się patrzeć optymistycznie w przyszłość, jednak na chwilę obecną muszę zakładać, że zajęcia będą zawieszone na okres ok. 3 miesięcy. 

 

Wszystkie wpłacone kwoty będziemy rozliczać w formie online (w czasie zawieszenia zajęć) oraz zajęć indywidualnych oraz voucherów na zajęcia i warsztaty (kiedy wrócimy do regularnych zajęć). 

 

Mam nadzieję, że z Waszą pomocą Emonie uda się przetrwać ten trudny okres i po wszystkim, z uśmiechem na twarzy wrócimy na salę. 

 

Oby jak najszybciej!

 

 

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 04.06.2020 22:10