Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Stowarzyszenie Lepszy Świat

Stowarzyszenie Lepszy Świat

Poznań

Stowarzyszenie “Lepszy Świat” działa w Poznaniu już od 11 lat. Zajmuje się pomocą społeczną, edukacją i promocją wolontariatu. Wspiera oddolne inicjatywy i angażuje społeczność lokalną do działania. Promuje międzynarodową i społeczną solidarność, prawa człowieka i zrównoważony rozwój.

Więcej informacji na: www.lepszyswiat.org.pl

Napisz wiadomość do Projektodawcy

102172 PLN z 100000 PLN

782 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.10.2015.

Budujemy szkołę w Nepalu

Kulturalne wsparcie dla Nepalu

Dodano 02.09.2015, godz. 22:39

Do grona osób, które popierają nasze działania, promują je i trzymają za nas kciuki dołączyły kolejne. Tym razem sporo wsparcia muzycznego:

1.Dagadana- Daga i Dana jako reprezentantki całego zespołu bardzo kreatywnie podeszły do tematu - polecamy uwadze filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=drnEwmXuiSI

2. Voo Voo - Zespół legenda, zespół z ogromną klasą i otwartym sercem. Od Panów do pozyskania są projektowe cegły z autografami całego zespołu.

3. Strachy na Lachy - Energia bijąca od Panów jest niesamowita. :)
Zespół Strachy na Lachy przekazał dla darczyńców portalu Polak Potrafi specjalną nagrodę - cegłę z logiem akcji \"Budujemy szkołę w Nepalu\" wraz z autografami członków zespołu.

Miło nam, że tyle dobrych słów i tyle gestów wsparcia dookoła nas.

Wy też możecie nas wesprzeć np. mówiąc znajomym o akcji, wrzucając informacje np. na FB. To dla nas bardzo ważne, bo czasu coraz mniej a czasu coraz mniej.

Namaste!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.10.2015 11:11