Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

BLUE DEEP SHORTS

BLUE DEEP SHORTS

Warszawa

Jesteśmy BLUE DEEP SHORTS - zespołem indierockowym z Warszawy.

Nagraliśmy płytę i staramy się ją wydać - cztery z dziesięciu piosenek dostępne są na https://soundcloud.com/bluedeepshorts

Jest nas czterech - śpiewamy, gramy na gitarach, pianinie, basie i perkusji - w naszych piosenkach słychać również elektronikę.

Gramy ze sobą od 2005 roku.

www.bluedeepshorts.com

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4648 PLN z 4500 PLN

76 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 22.05.2015 20:08

NEON BLUE DEEP SHORTS

O projekcie

NEON "BLUE DEEP SHORTS"

 

 

Nazywamy się BLUE DEEP SHORTS i zbieramy pieniądze na neon!

 

                tomek                        franek                     darek                         antek

O NAS

 

Gramy ze sobą od 2005 roku - dotąd wszystko robiliśmy sami - sami skomponowaliśmy piosenki, urządziliśmy nasze studio, nagraliśmy płytę, zrobiliśmy stronę internetową i całe mnóstwo innych rzeczy.

 

Czterech z dziesięciu piosenek, które chcemy umieścić na naszym debiutanckim albumie możecie posłuchać na naszym profilu soundcloud.

 

Sami zabiegamy również o wydanie naszej płyty w poważnej wytwórni muzycznej - to jest natrudniejsze ze wszystkich zadań i wychodzi na to, że doszliśmy do ściany, której sami nie przeskoczymy.

 

NASZ POMYSŁ

 

Przyszedł nam do głowy pomysł, który może nadać temu wszystkiemu rozpędu - chcemy zrobić neon, który będzie prezentował naszą nazwę i logo. Neon będzie miał 1,5 metra wysokośći i 1,5 metra szerokości - będziemy wieszać go nad sceną podczas naszych koncertów i fotografować go gdzie tylko się da!
Ma on być wykonany przez firmę Neon1 Świat Reklam z Warszawy, a do kompletu konieczna jest jeszcze skrzynia (tzw. case) - na jednej z jej ścian będzie miejsce na podziękowania dla Was - osób, które wesprą nasz projekt. Skrzynię wykonamy sami, natomiast tutaj zbieramy również na matariały.

Wyobraźcie sobie tylko ten widok - każdy od razu wpisuje "blue deep shorts" w google i dociera do naszych piosenek! To jest nasz cel.

 

JESTEŚMY TU BO...

 

Tego pomysłu nie zrealizujemy już sami - zwyczajnie brak nam już pieniędzy. Dlatego jesteśmy tutaj i prosimy Was o wsparcie finansowe. Jeżeli jakmś cudem udałoby się zebrać więcej niż planujemy, nadwyżkę przeznaczymy na realizację naszego pierwszego teledysku (do pierwszej piosenki z naszej płyty). Rozpoczęliśmy już nad nim pracę i plan zakłada, że dzięki niemu trafimy na szczyty list przebojów. W scenariuszu jest też oczywiście miejsce na nasz neon.

Warto żebyście wiedzieli, że różnicę w kwocie, która powstanie po potrąceniu prowizji PolakPotrafi oraz sfinansowaniu Waszych nagród pokrywamy my, więc już teraz rezerwujemy sobie miejsce wsród nazwisk fundatorów na jednej ze ścian skrzyni na neon - więcej szczegółów znajdziecie w opisie nagród!!!

Pełni nadziei,

Darek, Antek, Tomek i Franek.

contact@bluedeepshorts.com

 

 

ZNAJDZIESZ NAS NA:

 

www.bluedeepshorts.com

facebook.com/bluedeepshorts

soundcloud.com/bluedeepshorts

instagram.com/bluedeepshorts

youtube.com/user/bluedeepshorts

twitter.com/bluedeepshorts

metrolyrics.com/bluedeepshorts

PATRONUJĄ NAM:

 

Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i zaszczyt. Musicie wiedzieć, że to właśnie Muzeum Neonów jest główną inspiracją naszych działań - to tam poczuliśmy magię NEONU i obudziło się w na marzenie o NEONIE - pójdźcie i sprawdźcie sami! (http://www.neonmuzeum.org). Warto również dotrzeć do filmu dokumentalnego "Neon", który opowie Wam o historii polskich neonów oraz samego Muzeum Neonów.

Owocem naszej współpracy będzie również nasz koncert w Noc Muzeow, sobota 16 maja, w Muzeum Neonow o godzinie 21:00.

 

FOT. PAWEL PRZYBYSZEWSKI

PAWEŁ KRAWCZYK - gitarzysta i kompozytor HEY - ten patronat ma dla nas szczególne znaczenie, ponieważ na etapie aranżacji naszych piosenek mieliśmy zaszczyt współpracować z tak wielką postacią polskiej sceny muzycznej - to się naprawdę wydarzyło!!!. To Paweł Krawczyk stoi za wieloma smaczkami muzycznymi, które nadały naszym piosenkom ostatecznego połysku.

Historia, której wielu może nam zazdrościć...

 

Autorska Szkoła Muzyki Rozrywkowej i Jazzu I i II Stopnia im. Krzysztofa Komedy - http://www.asmr.pl/ - to miejsce wyjątkowe, a dla nas najważniejsze - tam się poznaliśmy! - po prostu, na korytarzu, czysta magia. Cieszymy się ogromnie i dziękujemy Szkole za wsparcie, które otrzymujemy już nie pierwszy raz.

 

Music Addicted, Kaseta Polska, Szafa Muzyczna, Audiowizje, Fundacja na rzecz Autentyczności w Muzyce, Radio Aktywne, Radio Praga, Radio Emiter - ludzie i instytucje z całej Polski - wszędzie tam działają ludzie, którzy nie liczą facebookowych lajków, tylko słuchają muzyki i dzielą się tą, która ich poruszy - wielkie szczęście, że nasze piosenki do nich dotarły.

Znajdziecie ich wszystkich bez problemu. Ich wsparcie działa dla nas (i wielu nam podobnym) codziennie, za co gorąco dziękujemy.

 

Patronije nam CHWILA KLUB!!!

Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i po raz kolejny – kawałek naszej historii. W Chwili graliśmy pierwsze koncerty z naszymi piosenkami i od Chwili dostaliśmy potężnego kopa do dalszych działań – docenili nas od razu i wspierali ciepło.

NAJWAŻNIEJSZE: Wynikiem naszej współpracy będzie impreza w Chwili, na której pokażemy Wam po raz pierwszy NEON i zagramy kilka piosenek – nie będzie biletów, ale żeby wszystko się udało musimy zebrać 100% zakładanej sumy, czyli 4500 zł.

 

 

 

WSPARCIE = NAGRODY

 

W prawym menu znajdziecie nagrody, którymi będziemy nagradzać wspierających - będą to:

 • nasze zdjęcia - w zależności od nagrody w formie cyfrowej lub fizycznej;
 • nasza nieopublikowana piosenka w formie cyfrowej;
 • nasz promo pack - płyta z naszymi czterema piosenkami;
 • kubek BLUE DEEP SHORTS
 • T-Shirt BLUE DEEP SHORTS
 • reszta to sytuacje, kóre się wydarzą:
  - my u Ciebie z neonem;
  - Ty u nas w salce prób;
  - my u Ciebie z neonem i koncertem;

 • nagrodami wspólnymi są:
  - od 25 PLN - miejsce na skrzyni na Twoje imię i nazwisko - mamy nadzieję, żebędzie Was jak najwięcej i zapełnimy podziękowaniami całą ścianę case'u!;
  - od 49 PLN - nasz promopack (drugie wydanie) - płyta z czterema piosenkami w okładce, którą wydrukowaliśmy na potrzeby zaprezentowania naszych piosenek wytwórniom muzycznym (w razie ochoty z autografami).

 DZIĘKUJEMY!

Poniżej możecie zobaczyć wstępny projekt naszej koszulki - więcej szczegółów i wersji kolorystycznych T-Shirtów na początku maja 2015 - planujemy pokazać Wam T-Shirt z jeansową kieszonką oraz indywidualnym numerem seryjnym - szukajcie nas na: https://www.facebook.com/bluedeepshorts

a tak mniej więcej będzie wyglądał kubek BLUE DEEP SHORTS:

DZIĘKUJEMY JESZCZE RAZ!!!