Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Filip Brzeszczyński

Filip Brzeszczyński

Warszawa

Jestem młodym rozwijającym się artystą, który swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 2015 roku. Tworzę rap, który dociera do serc każdego człowieka, ponieważ nie jest to typowy rap, tylko muzyka, w którą wkładam dużo zaangażowania i serca...
Na dany moment współtworzę z dziewczyną, która umiejętnie operuję niesamowitym, anielskim głosem i to właśnie dzięki niej pojawiłem się na tym portalu. Chciałbym wydać z nią album i sprawić, aby świat o nas usłyszał, ale potrzebuję do tego wsparcia finansowego...

Napisz wiadomość do Projektodawcy

800 PLN z 5000 PLN

8 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 18.09.2019 22:10

Nasze muzyczne po co... WYDANIE PŁYTY W DUECIE

O projekcie

Cześć, jesteśmy młodzi, odważni i mamy wielkie plany. Chcemy mieć możliwość podzielenia się z innymi tym co dla nas najcenniejsze, czyli muzyką. Wiemy jakie ONA ma dla ludzi znaczenie. Tworzymy, aby zmieniać świat na lepsze. Jeśli chcesz usłyszeć to co mamy do powiedzenia za pośrednictwem nut i słów wesprzyj nasz projekt.

 

Nazywam się Filip Brzeszczyński, mam 18 lat i od 4 lat zajmuję się muzyką. Poza tym uczęszczam do szkoły filmowej, w której uczę się operowania kamerą by w przyszłości móc  profesjonalnie realizować teledyski.

Projekt tworzę z Anitą Major, ma 19 lat i jest tancerką. Anita jest młodą, ambitną, w pełni zaangażowaną w spełnianie swoich marzeń kobietą. Odkryłem w niej głos, który chcę pokazać światu, dlatego stworzyliśmy razem ten projekt.

 

Nagraliśmy razem jeden numer, który dostał pozytywny odbiór wśród odbiorców. Zainteresowała się nami wytwórnia muzyczna, która dała nam dużą motywację do dalszego działania. Aktualnie jesteśmy w trakcie realizacji drugiej piosenki, której premiera odbędzie się na dniach. Przed nami jeszcze sporo pracy, dlatego potrzebujemy Waszego wsparcia.

 

Budżet na projekt, który chcemy zebrać z Waszą pomocą to 5 tysięcy złotych. Pozwoli on nam na opłacenie studia realizacyjnego oraz zrealizowanie teledysków do pozostałych piosenek.

 

Zapraszam do kontaktu:

Fillo.recordss@gmail.com

 

Dzięki wielkie!

Filip & Anita