Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

KS Szymanów Krzysztof Gaweł

KS Szymanów Krzysztof Gaweł

Wrocław

KS Szymanów to klub sportowy zrzeszający miłośników sportów siłowych z bardzo dużymi osiągnięciami (mistrzostwa świata, rekord olimpijski). Nigdy się nie poddajemy i nie odpuszczamy - stale startujemy w nowych zawodach...

Napisz wiadomość do Projektodawcy

260 PLN z 25000 PLN

5 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 22.05.2018 22:10

Nasi Mistrzowie Świata - start w Chinach

O projekcie

Kim jesteśmy?

Każdy z nas jest inny, ale łączy nas wspólna pasja do podrzucania i "wyrywania" dużych ciężarów.Od wielu lat sukcesywnie zdobywamy główne nagrody na mistrzostwach świata. 1, 2, 3 miejsca.

Do tej pory wygrywaliśmy mistrzostwa świata w Nowej Zelandii, Japonii, Anglii i Szwecji.Warto zaznaczyć, że jako ekipa z Polski byliśmy również najlepiej ubraną drużyną w Japonii!!!

 

 

Jaki jest cel zbiórki?

Mistrzostwa świata "Puchar Świata Masters" w Fuzhou w Chinach w grudniu 2018.Po drodze do nich są jeszcze Mistrzostwa Polski w Gdańsku, Mistrzostwa Europy w węgierskim Budapeszcie, mistrzostwa świata w hiszpańskiej Barcelonie.Potrzebujemy solidnych przygotowań - stworzenia dobrego miejsca do ćwiczeń, olimpijskich sztang, odpowiedniego ubioru i obuwia, odżywek, a także możliwości opłacenia startowego, bookingu biletów, hoteli i ubezpieczeń.Swoją wdzięczność okażemy możliwie najwyższymi wynikami oraz godnym reprezentowaniem naszego kraju na arenie międzynarodowej.

Idą za nami nie tylko obietnice, ale również bardzo duże sukcesu - z rekordem olimpijskim włącznie.

 Pomóż nam osiągać nieosiągalne i bądź z nami w tych ważnych momentach, ciesząc się sukcesem.

 

Tak było do tej pory...

 

 

 

Media o Twoim projekcie:

Najsilniejszy policjant w Polsce mieszka... w Sobótce

www.radiowroclaw.pl | 2018-04-28

97 kilogramów w rwaniu, 118 w podrzucie. Taki wynik pozwolił wywalczyć tytuł Mistrza Polski Masters w podnoszeniu ciężarów. Najlepszym w kategorii +105 kg okazał się Grzegorz Doroszczak, policjant z Sobótki...