Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Mamy Chwile

Mamy Chwile

Gliwice, Polska

Cześć! Tu ekipa 3 kobiet-mam pełnych mocy! Mamy 2 super wiadomości. Po pierwsze tworzymy coś, co zmieni czas ciąży i rodzenie się w nowej roli: mamy we wspaniałą i pogodną przygodę. Po drugie Ty też możesz Nas wesprzeć i być tego częścią! Właśnie ruszamy z naszym projektem na Polak Potrafi, więcej informacji tu: Projekt Narodziny Mamy

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3756 PLN z 3500 PLN

74 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

107%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.06.2018.

Narodziny Mamy- bezpłatne relaksacje dla Kobiet w ciąży

O projekcie

Cześć!

Tu ekipa kobiet-mam pełnych Mocy! Mamy 2 super wiadomości.  Po pierwsze tworzymy coś, co zmieni czas ciąży we wspaniałą i pogodną przygodę. Po drugie Ty też możesz Nas wesprzeć i być tego częścią!

 

Narodziny Mamy - relaksacje i wizualizacje to zestaw nagrań audio.

Chcemy by był dostępny bezpłatnie dla każdej kobiety w ciąży! I dla pełnoetatowych Mam też!

 

To przełomowy projekt. Towarzysz w czasie 2 serc i 2 dusz w jednym ciele. Mądry, ciepły, pełen światła i odważny jak jego Słuchaczki.

 

Nagrania audio będą wzmacniać poczucie wartości przyszłych mam, uodparniać je na stres i pokazywać różnorodne metody relaksacyjne. Chcemy, by ten projekt w mądry, ciekawy i atrakcyjny sposób pomógł im rozwijać się w nowej roli: Mamy. W zgodzie ze sobą i swoimi zmieniającymi się potrzebami.

 

 propozycje projektu płyty i książeczki

 • Nagramy w profesjonalnym studio 11 utworów: relaksacji i wizualizacji dla kobiet w ciąży (ścieżka dźwiękowa: gitara, piano, wokal)
 • Utwory przejdą przez profesjonalny mastering w studio, by stworzyć spójną całość z charakterem
 • Stworzymy podstronę internetową, gdzie bezpłatnie będą dostępne sesje audio (dzięki wsparciu informatyka-magika)
 • Stworzymy mini-książeczkę e-book do ściągnięcia również ze strony (praca magika-grafika)
 • Stworzymy i nagramy kolejne relaksacje, tym razem już dla "pełnoetatowych" Mam. Same wiemy, jak bardzo potrzebujemy tych 5 minut tylko dla siebie! jeśli zbierzemy dodatkowe fundusze :)
 • Spersonalizujemy część utworów dla kobiet w ciąży. Relaksacje będą z Twoim imieniem! 30-ści najpopularniejszych imion żeńskich jeśli zbierzemy dodatkowe fundusze :)
 • Stworzymy i przeprowadzimy bezpłatne warsztaty dla Mam: Uważna Mama jeśli zbierzemy dodatkowe fundusze :)

 • Posłuchaj próbki tych cudownych nagrań!
 • A teraz wyobraź sobie: Siedzisz zrelaksowana w swoim ulubionym miejscu w domowym zaciszu, otula Cię ciepła muzyka, prowadzi wspaniały głos i wszystko kierowane jest właśnie do Ciebie !!

 

 

Mamy Chwile to inicjatywa społeczna, którą współtworzą Mamy dla Mam. To miejsce pełne pasji, życia i inspiracji - pełne Ciebie! 

 

Poznajmy się bliżej -> KLIKNIJ: Mamy Chwile

Wszyscy wiemy, jak rodzi się Dziecko, ale czy wiecie jak rodzi się Mama? 

 

Dlatego powstał projekt Narodziny Mamy. Każda Kobieta, kiedy ma zostać Mamą przygotowuje się do narodzin Dziecka. Ale czy tak naprawdę przygotowuje się do swoich własnych narodzin w nowej roli? 

 

Dlatego przychodzimy z pomocą! Narodziny Mamy - stworzony przez Nas i we współpracy ze specjalistami (m.in.: certyfikowany coach, muzyk zawodowy, psycholog i terapeuta psychosomato analityczny).

 

Narodziny Mamy mają MOC..

to sposób na to, żeby przygotować się do nowej roli. To  ok 2 h przepięknej muzyki, świetnego i mądrego tekstu i cudownej relaksacji, którą możesz poczuć
i dzięki temu przygotować się do tego wspaniałego czasu.

Narodziny Mamy to relaks...

9 miesięcy ciąży to okres pełen pytań, wyzwań, stresu. Proponujemy Ci, żebyś zrelaksowała się właśnie z Nami.

Dlaczego crowdfunding? Chcemy żeby te materiały trafiły do jak największej liczby kobiet! Wymyśliłyśmy, że podzielimy się tym projektem za darmoszkę! Stąd ta oddolna inicjatywa.

 

Jeśli czujesz, że to jest właśnie TO, czego potrzebujesz Ty sama czy też inne Kobiety w ciąży w Polsce - witaj na pokładzie! Niniejszym nadajemy Ci miano Przyjaciółki/ Przyjaciela Narodzin Mamy i prosimy o wsparcie finansowe na zrealizowanie projektu.

 

Narodziny Mamy to 10 utworów (ponad 111 minut nagrań). Wyjątkową właściwością tego projektu jest fakt, iż utwory dotykają zarówno kwestii  relaksacji jak i wizualizacji czy realizacji planów przyszłęj Mamy. Można ich słuchać w dowolnej kolejności i kiedy tylko przyjdzie na to ochota.

 

Część 1. Czas ciąży - 6 sesji audio, 74 min 40s + mini-książeczka

Część 2. Czas narodzin - 4 sesje audio, 36 min 30s

 

Wesprzyj Nasz projekt! Bez Ciebie nie damy rady!

 

 

 Społeczność Mamy Chwile

 

  

Alicja Rudnicka, Szpilki po godzinach 

Nagrania audio „Narodziny Mamy” to doskonały prezent dla przyszłej mamy niezależnie od tego na jakim etapie ciąży się znajduje. Słucham nagrań, dzięki którym mam chwilę dla siebie i moment na budowanie relacji z nowym członkiem naszej rodziny. Normalnie nie znalazłabym na to czasu. Mając w domu 2-letnie dziecko, ciężko jest chwilę ciszy i spokoju, ale teraz mam motywację. Wiem, że dzięki tym nagraniom, mogę się zrelaksować i odetchnąć chociaż na chwilę od codziennych obowiązków. Gorąco polecam jako prezent dla każdej przyszłej mamy! 

 

Madzia i Brzuszek Gratuluję pomysłu. Świetnie wykonane. Dziękuję za przyjemne chwile. Ja i Brzuszek naprawdę złapaliśmy oddech.

 

Izka, poleca z całego <3 Słucham nagrań w słuchawkach, w ulubionym miejscu domu, wolnym od dźwięków z otoczenia, z zamkniętymi oczami. Pierwszy raz w ogóle słucham płyty z muzyką relaksacyjną. Wiedziałam, że taka muzyka istnieje, ale myślałam, że nie jest dla mnie. Teraz wiem, jak bardzo się myliłam i żałuję, że w pierwszej ciąży nie miałam możliwości skorzystać z takiej formy relaksu. Dodatkowo muzyka wzmacnia przyswajanie pozytywnych i budujących stwierdzeń znajdujących się w nagraniach audio.

 

Mateusz wujo z mocą! Świetny pomysł na prezent. Zwłaszcza przy trzecim Dziecku. Ciocia ma teraz chwile dla siebie, by złapać oddech wśród krzątaniny domowej!

 

Dorota z płytą na porodówce! Właśnie skończyłam słuchać. Super. Bardzo mi sie podoba. Teksty bardzo fajnie i ładnie czytane, muzyka relaksująca. Wezmę sobie “czas narodzin” na porodówkę.

 

Moja profesjonalna opinia (jestem zawodowym psychologiem) jest równie przychylna.
Znam wiele relaksacji plus sama robię dużo relaksacji pacjentom, więc to, które ma nagranie jest naprawdę fajne i dobrze ułożone.

 

Monika i jej niezwykły czas Narodziny Mamy otrzymałam, będąc w 6-tym miesiącu ciąży. Pomiędzy pracą, codziennym biegiem, nie miałam czasu dla siebie. Jednak pewnego dnia usiadłam, zamknęłam oczy i włączyłam płytę… Było to dla mnie niesamowite doświadczenie, nareszcie mogłam się odprężyć, pomyśleć… Ale przede wszystkim zaczęłam inaczej patrzeć na ten wspaniały okres, w którym się znajdowałam. Dzięki cennym wskazówkom, wsłuchując się we własny organizm, nauczyłam się, jak naprawdę poczuć Moje Maleństwo. Za każdym razem, gdy słuchałam tej płyty, był to dla NAS niezwykły czas… czas, który mieliśmy tylko dla siebie. Z perspektywy czasu dostrzegam, jak cenny on był, gdyż pozwolił nam na wypracowanie pewnej więzi…więzi, która jest potrzebna każdej matce i dzieciątku… Mam nadzieję, że każda mama w tym wspaniałym okresie życia natrafi na tę płytę, bądź dostanie ją w prezencie Pozdrawiam w oczekiwaniu na kolejne części…:)

    

 Postanowiłyśmy, że projekt Narodziny Mamy będzie dostępny bezpłatnie dla wszystkich zainteresowanych! Chcemy, by jak najwięcej przyszłych Mam skorzystało z jego wyjątkowej mocy!

 • Nagranie w profesjonalnym studio (gitara, piano, wokal)
 • Mastering nagrań w studio
 • Praca grafika (mini-książeczka e-book)
 • Podstrona internetowa z szybkim przesyłem, gdzie dostępne będą nagrania audio  (praca magika-informatyka)
 • ------------------------------------------------------------------------->>> Pułap: 3500 pln
 • Stworzymy i nagramy kolejne relaksacje, tym razem już dla "pełnoetatowych" Mam. (jeśli zbierzemy dodatkowe fundusze :)
 • ------------------------------------------------------------------------->>> Pułap: 5200 pln
 • Spersonalizowanie części utworów dla kobiet w ciąży. Relaksacje będą z Twoim imieniem!: 30-ści najpopularniejszych imion żeńskich (praca magika-informatyka) (jeśli zbierzemy dodatkowe fundusze :)
 • ------------------------------------------------------------------------->>> Pułap: 6900 pln
 • Stworzymy i przeprowadzimy bezpłatne warsztaty dla Mam: Uważna Mama jeśli zbierzemy dodatkowe fundusze :) Marzenia - te duże i te trochę większe!
 • ------------------------------------------------------------------------->>> Pułap: 8500 pln

 Pomóż nam rozjaśnić Kobietom w ciąży wszechświat możliwości! Za każdą wpłatę wyślemy Ci ogromną, dziękczynną moc relaksu, a do tego świetne nagrody!

 

Wybierz, czy wolisz pilotażowy pakiet z zestawem relaksacyjnych płyt, spersonalizowane nagrania imienne, ciekawe warsztaty stacjonarne lub online, sesję coachingową z mocą, torbę inspiracji czy może sesję foto?!

 

Wybierz nagrodę, wpłać kwotę i wiedz, że właśnie w tym momencie tworzysz
z nami
 NARODZINY MAMY 

 

 

 

 

 

 

 

Wspierają Nas:

       

*** Termin realizacji i dostarczenie nagród planujemy do końca sierpnia 2018

Media o Twoim projekcie:

Warsztaty Mama wraca do pracy

superbajtel.pl | 2018-06-04

Jak pogodzić życie prywatne z zawodowym? Na to pytanie postarają się odpowiedzieć organizatorzy warsztatów, które odbędą się w środę, 6 czerwca

Gliwiczanki zapraszają na piknik z okazji Dnia Matki i Dziecka. Już w najbliższą środę

dzisiajwgliwicach.pl | 2018-05-29

– W czasie pikniku będziemy się nie tylko wspólnie świetnie bawić, śmiać, wspierać, ale również mieć okazję do udziału sesji relaksacyjnej 🙂 – zapowiadają organizatorki Relaksacyjnego Pikniku z okazji Dnia Matki i Dziecka.

Narodziny Mamy – relaksacje dla kobiet

www.dobra-mama.pl | 2018-05-25

Tu ekipa kobiet – mam pełnych mocy! Mamy 2 super wiadomości. Po pierwsze: tworzymy coś, co zmieni czas ciąży we wspaniałą i pogodną przygodę. Po drugie: Ty też możesz Nas wesprzeć i być tego częścią!

Projekt relaksacji i wizualizacji dla kobiet w ciąży – Narodziny Mamy

mamopracuj.pl | 2018-05-22

Narodziny Mamy to projekt stworzony dla mam przez inne mamy.

Narodziny Mamy

dziecisawazne.pl | 2018-05-18

Tym razem mamy coś specjalnego dla przyszłych mam – 2 płyty audio z sesjami relaksacyjnymi i wizualizacjami dla kobiet w ciąży z muzyką relaksacyjną w tle.

-Cześć! Tu ekipa kobiet-mam pełnych mocy! Gliwiczanki zapraszają na spotkania

dzisiajwgliwicach.pl | 2018-05-09

Właśnie tak witają się trzy gliwiczanki – Natalia, Roksana i Natalia – przyjaciółki, które postanowiły stworzyć coś, co zmieni czas ciąży we wspaniałą i pogodną przygodę.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.06.2018 22:10