Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Tomek Mackiewicz

Tomek Mackiewicz

Warszawa

Urodzony 13go, wychowanek Działoszyna.. Młodość spędziłem nad rzeka warta, średni wiek w Częstochowie. Z tamtąd uciekałem w świat. W 90tych włóczylem się stopem po europie i robiłem, co się dało. Po kilku latach tułaczki zamieszkałem na mazurach gdzie spędziłem 4ry lata, błądząc po lasach i żeglując gdzie tylko się dało. Tam tez zbudowałem własny jachcik. Przez jakiś czas mieszkałem w Irlandii gdzie rozwinęła się we mnie pasja do wspinania, która trwa do dziś. W 2008 roku przeszliśmy z Markiem Klonowskim Jukon i kawał Alaski. Od czterech lat próbuje wejść na Nanga Parbat 8126, zimą.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

45170 PLN z 30000 PLN

488 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

150%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.10.2014.

Nanga Parbat Winter 2014/15

100%

Dodano 25.09.2014, godz. 16:54

Kochani. Zrobiliście swoje, reszta w moich rękach. Bardzo dziękuję Wam za wsparcie, właściwie to nie wiem co napisać. Jestem pod wielkim wrażeniem Waszego zaangażowania, które wprost przerosło moje oczekiwania. Wierze z całego serce że Nanga Parbat puści tej zimy, a wasza wiara również mocno promieniuje na moją postawę wobec tej góry. Wspaniałe jest to że ten kawałek skały i lodu zintegrował całkiem sporą grupę społeczną .. Góra może podzielić, ale też połączyć, to drugie jest dla mnie najwspanialszym osiągnięciem nas wszystkich tutaj. Trzymajmy się razem, pomagajmy w realizacji ambitnych planów, nie podawajmy się, walczmy do końca, dajemy tym samym dowód na istnienie pewnych wartości poza materialnych. Zebraliśmy tu 30tysięcy, to po odliczeniu kosztów związanych z wysyłką, oraz organizacją nagród, z pewnością powinno wystarczyć na organizacje wyjazdu, założenie bazy, stworzenie całego zaplecza, które jest tak istotne by osiągnąć cel.. Moje doświadczenia z poprzednich lat pozwalają mi redukować koszty do minimum :), umiejętność dosyć istotna nieskromnie dodam :) .. Jak wspominałem w poprzednich aktualnościach, jeśli uzbieramy tu większą kwotę, wykorzystam ją zgodnie z założeniami wymienionymi w progach. Podarki dla dzieci, czy wioski Syr które z pewnością pozwolą zostawić po Polakach pozytywne wspomnienie, na korzyść również tych z nas którzy w przyszłości zapragnęli by odwiedzić temte rewiry. Moment przekazania podarków oczywiście zarejestruje na materiale filmowym który następnie udostępnie w sieci. Serdecznie Wam wszystkim dziękuję. Tomek

Dodano: 25.09.2014, 17:37
  kaczoresek
kaczoresek
Tak jest ! No to teraz wszystko w Twoich rękach, Tomaszu. ^^

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.10.2014 18:06