Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Ania i Krzysztof Kobusowie

Ania i Krzysztof Kobusowie

Warszawa, Polska

Anna i Krzysztof Kobusowie. Piszą, fotografują, prowadzą warsztaty dla dzieci i multimedialne prezentacje od przedszkola do seniora.

Są autorami wielu książek. Nie kolekcjonują nagród, ale cieszą się, gdy ich praca jest doceniona (Namibia – Travelery 2011 National Geographic, Chorwacja – Złote Pióro, Tunezja – Złoty Jaśmin, nagroda Magellana, nagrody za „Podróżowniki”).

Rodzice Michasia i Stasia, z którymi wspólnie odkrywają Polskę i świat.
Prowadzą strony malypodroznik.pl i travelphoto.pl.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

24424 PLN z 20000 PLN

264 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

122%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.10.2018.

„NAMIBIA. Przez pustynię i busz” - nowa książka!

212 - 20988! Wzruszenie wielkie...

Dodano 20.09.2018, godz. 23:07

No co ja mogę... Łezka w oku się zakręciła! Projekt wydania nowej książki o Namibii na Polak Potrafi przekroczył magiczną granicę... Czy się cieszymy? TAK! Bardzo!

Wierzyliśmy w Was i pamiętajcie, że Was nie zawiedziemy! Mieć w dzisiejszych czasach już ponad 210 Współwydawców uważamy za wielki sukces! Ale jeszcze mamy ponad 20 dni... Prawie zebraliśmy na fakturę z drukarni. Kiedyś postanowiliśmy, że za redakcję, skład zapłacimy sami by... lepiej się postarać... Jak za coś płacisz to na tym ci zależy, starasz się... proste...

Najlepsza CENA i najlepsza okazja do zakupu jest właśnie na Polak Potrafi! Nie czekajcie na normalną sprzedaż! Bądźcie na liście WSPÓŁWYDAWCÓW! Dajcie znać tym, którzy się wahają! Teraz jest to już PEWNE! Książka będzie!

Ten czas na Polak Potrafi spowodował też sporo zmian w samej książce. Będzie zdecydowanie lepsza i ciekawsza niż planowaliśmy! Zamiast 300 zdjęć będzie ponad 450!!!

Bardzo,... BARDZO... Wam wszystkim dziękujemy! Ci którzy kupią książkę po wydaniu będą naszymi kochanymi CZYTELNIKAMI, ale każdy kto jeszcze nas wspomoże na Polak Potrafi będzie WSPÓŁWYDAWCĄ, a to brzmi DUMNIE!

Na co jeszcze zbieramy?

- kwotę kosztów druku podaliśmy zaniżoną , nie chcemy być pazerni i uzależniać wszystkiego od zbiórki. Jak widzicie prace trwały tak czy owak. Najwyżej wzięlibyśmy kredyt.
- Polak Potrafi ma prowizję - jest to WSPANIAŁA platforma i po prostu za ich pracę należy się adekwatne wynagrodzenie
- skład książki - pewnie byśmy zrobili sami, ale ze względu na szacunek dla czytelników wolimy zatrudnić fachowca... Justyna za chwałę nie nakarmi cudownego synka Karola
REDAKCJA - no... jeżeli myślicie, że jako zawodowcy, od słowa nawet, piszecie bezbłędnie pod każdym względem (ortografia, fakty, styl,...) to się grubo mylicie! Ten wpis przepuszczony przez (sorki za taki poufalizm) Górnasiów czyli http://redaktornia.com/ wyglądałby o niebo lepiej. Ale piszę sam od serca!

Więc?
Zbieramy dalej i zapraszamy Was do zostania WSPÓŁWYDAWCAMI! Teraz już nic nie musi Was powstrzymywać! Dobra cena, autograf i/lub nagrody do książki są dla Was jeszcze przez 20 dni!

Tak, czy inaczej... Bardzo dziękuję! W swoim Ani i naszych synów imieniu!

Krzysztof

Dodano: 21.09.2018, 17:20
Ola Mierzchała
Ola Mierzchała
Extra! Już nie mogę się doczekać 😍

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.10.2018 22:10