Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Ania i Krzysztof Kobusowie

Ania i Krzysztof Kobusowie

Warszawa, Polska

Anna i Krzysztof Kobusowie. Piszą, fotografują, prowadzą warsztaty dla dzieci i multimedialne prezentacje od przedszkola do seniora.

Są autorami wielu książek. Nie kolekcjonują nagród, ale cieszą się, gdy ich praca jest doceniona (Namibia – Travelery 2011 National Geographic, Chorwacja – Złote Pióro, Tunezja – Złoty Jaśmin, nagroda Magellana, nagrody za „Podróżowniki”).

Rodzice Michasia i Stasia, z którymi wspólnie odkrywają Polskę i świat.
Prowadzą strony malypodroznik.pl i travelphoto.pl.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

24424 PLN z 20000 PLN

264 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

122%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.10.2018.

„NAMIBIA. Przez pustynię i busz” - nowa książka!

PROOFY i OZALIDY

Dodano 18.09.2018, godz. 19:35

Ciekawy tytuł prawda? Dla nas magiczny!

Ozalidy to książka złożona w drukarni i przepuszczona przez taki próbny wydruk. Kolory się nie muszą zgadzać i jakość druku, ale dostajemy do ręki książkę złożoną tak jak drukarnia ją sobie wyobraża. Dotychczas praca była na ekranie komputera teraz mamy okazję mieć efekt naszej pracy na PAPIERZE!

Co sprawdzamy? Po prostu czytamy, sprawdzamy nr strony, tytuły rozdziałów itd….  itp…

Proofy to domena Krzysztofa bo to on obrabia zdjęcia i proof to dowód kolorowo na białym jak zdjęcie będzie wyglądać w druku. Czy nie będzie za ciemne, za jasne, czy kolory będą OK.

Do zrobienia proofa wybieramy najtrudniejsze zdjęcia. Nie muszą być całe, wystarczy wycinek by zobaczyć jak będzie wyglądać. A jakie zdjęcia są trudne? Te z dużą ilością czerni, z nasyconymi kolorami np. spektakularny zachód słońca, portrety, zdjęcia złote w klimacie. Jak widzicie nie jest źle, a gdyby coś trzeba było poprawić to właśnie teraz mamy na to szansę!

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.10.2018 22:10