Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

piotrekswiatkowski

piotrekswiatkowski

Dziennikarz, pisarz i copywriter Piotr Świątkowski. Urodziłem się z klawiaturą w dłoni. Piszę artykuły, książki, reportaże, scenariusze i teksty na strony firmowe. Doradzam w budowie lejków sprzedażowych. Uczę dziennikarstwa.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3145 PLN z 7800 PLN

21 Wspierający

17 dni do zakończenia

40%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 03.02.2021.

Nakarm Goryla - kurs dziennikarstwa online

O projekcie

Nie mieścisz się w klatce?

Nakarm swojego wewnętrznego goryla!

1. Wielu ludzi chciałoby zrezygnować z gatunku homo sapiens na rzecz gorilla z rodziny Hominidea.

2. Goryle robią to, co chcą (w przeciwieństwie do ludzi), nie podrzucają świń (w przeciwieństwie do ludzi) i nie małpują (w przeciwieństwie do ludzi). Potrafią być sobą, chociaż leją się między sobą. Głos ich za to jest donośny.

3. Na początku listopada ryknął we mnie mój goryl i spytał, co chciałbym robić przez kolejne 40 lat życia. Odpowiedź była błyskawiczna - dzielić się swoimi umiejętnościami z ludźmi, którzy mają w sobie goryla.

4. To tak w wielkim skrócie, gdybyście pytali, o co chodzi.

5. Jest pełno kursów dziennikarskich, ale mój NAKARM GORYLA jest jedyny taki na świecie. Bez teorii, lania wody. Opowiadam w nim tylko to, co przetestowałem na własnej skórze.

6. Teraz będzie najważniejsze: W KURSIE ZAJMUJĘ SIĘ WARSZTATEM. Zero ględzenia o sztuce radiowej i misji do spełnienia. Po prostu rzemiosło.

8. Gorylem się jest, człowiekiem bywa, a dziennikarzem można zostać. Czy jakoś tak.

9. Strona kursu jest gotowa: www.nakarmgoryla.pl. Dziękuje dobrym ludziom za rekomendacje i słowa wsparcia, które opublikowałem na stronie szkolenia.

10. Zbieram pieniądze na reklamę projektu.

11. Powyższe napisałem dzięki panu Lechowi Dyblikowi, który zadzwonił i powiedział, że powinienem napisać wprost, o co mi chodzi.

12. No to napisałem!

 

Kim jestem? 

Nazywam się Piotr Świątkowski. Jestem dziennikarzem, reporterem i pisarzem z Poznania. Od kilku lat jeżdżę po wielkopolskich szkołach, prosząc uczniów o przekazywanie darów dla Polaków na Wileńszczyźnie. Opowiadam o historii Polski. Często słyszę: "szkoda, że nie jest pan nauczycielem".

Chcę dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem

Ostatnio realizuję program "Buda z klasą", w którym rozmawiam z uczniami. Wielu z nich mówi, że marzy o pracy w mediach. W świecie youtuberów, podcasterów i blogerów wiedza dziennikarska jest bardzo potrzebna. Młodzi chcą spędzać fajnie czas, ucząc się nowych umiejętności. Nie wszyscy chcą studiować dziennikarstwo. Nie wszystkich stać na wydanie kilku tysięcy złotych czesnego na studia podyplomowe w prywatnych szkołach.

Nieustannie konsultuje mój kurs 

Rozmawiałem z Anią Narożną, uczennicą LO nr 4 w Poznaniu i Szymonem Majchrzakiem kierującym redakcją publicystyki Radia Afera. Powiedzieli, że internetowy kurs dziennikarstwa z prawdziwego zdarzenia będzie strzałem w dziesiątkę. Są moimi konsultantami.

Chcę dotrzeć do dużej grupy odbiorców

Potrzebuję pieniędzy tylko i wyłącznie na reklamę na Facebooku i Google. Kwota 7800 tysięcy złotych pozwoliłaby mi ruszyć z kopyta. Kurs przygotowuje sam. Opłaciłem domenę nakarmgoryla.pl, wykupiłem platformę do zrobienia strony i konto na portalu e-learnigowym, który dźwignie szkolenie. 

Zainwestowanie 650 zł miesięcznie na reklamę w 2021 roku pozwoli mi robić to, co kocham oraz uzyskać rentowność firmy.

Moje doświadczenie zawodowe: Radio Afera, Biuro Obsługi Radiowej (88,4 FM, Blue FM), Radio Merkury, RMF FM, Miesięcznik "W Drodze", Radio Poznań.

 

W mediach robiłem wszystko - od pracy w newsroomie po reżyserię słuchowisk.

Napisałem 3 książki

- "Szpieg, który wiedział za mało. Tajemnice kontrwywiadu PRL" (z Jarosławem Burchardtem),
- "Polakom i psom wstęp wzbroniony. Niemiecka okupacja w Kraju Warty" (nominacja w konkursie "Książka historyczna roku"),
- "Sprawa Floriana Kniotka", (nominacja w konkursie im. Józefa Łukaszewicza Biblioteki Raczyńskich w Poznaniu).

Wejdź na stronę kursu: nakarmgoryla.pl i przeczytaj o kursie i ludziach, którzy wierzą we mnie i w mój pomysł.

Czuję, że stworzyłem coś własnego, niepowtarzalnego, coś w co wierzę.

Pomożesz?

Dziękuję!

Piotr Świątkowski

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 03.02.2021 20:08