Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Integralia

Integralia

Poznań, Polska

Festiwal organizowany w Poznaniu przez Radę Uczelnianą Samorządu Studenckiego AWF i Parlament Studencki UEP.

Zupełnie inny niż wszystkie, łączący sport, hip-hop oraz stand-up!
W zeszłym roku odbyła się pierwsza edycja, która odniosła wielki sukces - pojawiło się 8.000 ludzi!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5367 PLN z 15000 PLN

56 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

35%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.04.2017.

Największa w Polsce plenerowa scena Stand-up!

O projekcie

 

Pozostało mało czasu do tego, żeby w Poznaniu powstała największa w Polsce plenerowa scena Stand-up! Prosimy Was o wsparcie, ponieważ chcemy stworzyć coś niepowtarzalnego! Każda złotówka jest dla nas na wagę złota!

Tworzymy największą w Polsce plenerową scenę Stand-up.

Jedyną taką w kraju. Coś czego jeszcze nie było. Chcemy stworzyć miejsce, gdzie zaprezentują się najwięksi i najlepsi stand-up’erzy, aby zarażać swoim humorem innych. Pokażmy razem, że studenci potrafią zrobić coś wielkiego - unikatowy projekt, który zostanie zapamiętany na długo i na stałe wpisze się w tradycję polskiego stand-upu. Aby tego dokonać potrzebujemy Waszej pomocy – wspólnie możemy stworzyć historię. Wesprzyjcie nas i zróbmy to razem!

 

 

Stand-up łączy śmiechem, więc dołącz do nas, daj uśmiech i wspieraj!

 

 

 

FESTIWAL INTEGRALIA

 

 

Integralia to nowa i jedna z największych bezpłatnych plenerowych imprez w Poznaniu. Organizowana przez dwie współdziałające ze sobą organizacje: Radę Uczelnianą Samorządu Studenckiego AWF oraz Parlament Studencki UEP. W zeszłym roku odbyła się pierwsza edycja, na której frekwencja przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Razem z nami integrowało się ponad 8 tysięcy ludzi. Festiwal trwał przez cały dzień - rozpoczęliśmy od zmagań sportowych, a skończyliśmy na wielkim koncercie Zeusa oraz Soboty. Wszystko wzbogacone animacjami i konkursami w czasie trwania imprezy.

 

 

W tym roku idziemy o krok dalej - oprócz największej w Polsce plenerowej sceny stand-up, tworzymy unikalny bieg terenowy połączony z ogromnymi, dmuchanymi torami wipe out, znanymi z telewizyjnych programów rozrywkowych. Oba tory będą również elementem animacji Integraliów.

 

 

Po części stand-upowej odbędą się koncerty gwiazd hip-hopowych, a kto zagra - ogłosimy już niedługo!

 

 

 

 

STAND-UP

 

 

Popularność tej formy rozrywki wciąż rośnie i chcemy być częścią tworzenia i promowania polskiego stand-up’u. Bilety na wydarzenia rozchodzą się w ciągu kilku dni w tysiącach sztuk, a o tej formie rozrywki dopiero będzie głośno! Wspólnie sprawimy, że Poznań stanie ramię w ramię z miastami organizującymi największe festiwale w Polsce. Jeden dzień, mnóstwo artystów, wuchta wrażeń, a wszystko wzbogacone o kreatywne animacje i muzyczne koncerty. Gwarantujemy mocną dawkę śmiechu i profesjonalnej organizacji. Jesteśmy z dwóch odmiennych uczelni, chcemy połączyć różne środowiska i po raz kolejny udowodnić, że nasza współpraca daje unikatowe efekty!

 

 

STAND-UEP

 

 

 

 

W tym roku odbyła się druga edycja organizowanego przez nas "Stand-UEP". Jest to jeden z pierwszych stand-upów organizowanych stricte dla studentów. Wydarzenie to zrzeszyło setki osób, które razem z nami oglądały występy takich gwiazd polskiego stand-upu jak Michał Leja czy Paweł Chałupka. Dodatkowo podczas obu edycji odbyły się konkursy open mic, w których udział mogli wziąć studenci poznańskich uczelni. Wydarzenie to pokazało nam jak wielką popularność ma stand-up wśród studentów.

 

 

O NAS

 

 

 

 

Mieszanka sportowców z ekonomistami. Połączyła nas pasja i dlatego postawiliśmy sobie za cel, aby tę pasję szerzyć również wśród Was! Zbieramy środki, które pozwolą urzeczywistnić nasz projekt. W maju 2016r. odbyła się pierwsza edycja Integraliów, dnia pełnego rozgrywek sportowych i wieczornych koncertów największych gwiazd hip-hopu - w tym roku idziemy o krok dalej i dokładamy do tego plenerową scenę stand-up comedy.

 

W tym roku głównymi koordynatorami projektu są:

 

  • Mateusz Bukato (UEP, Zarządzanie, student III roku studiów licencjackich)
  • Aleksandra Hiszczyńska (AWF, Wychowanie fizyczne, studentka I roku studiów magisterskich)
  • Marcin Szewczyk (UEP, Zarządzanie, student II roku studiów licencjackich)

 

 

Za 5 lat chcemy być czołowym polskim festiwalem i przebić popularnością te najbardziej znane. Chcemy być częścią stand-up’owej historii w Polsce i wspólnie ją rozwijać.

Pomóżcie nam zrealizować nasze marzenia, które staną się Waszą rzeczywistością!

 

 

NA CO ZBIERAMY?

 

 

Wszystkie środki zebrane na zbiórce zostaną przekazane na wynagrodzenia komików, którzy pojawią się na naszej scenie plenerowej. Im więcej środków zbierzemy, tym więcej gwiazd wystąpi na naszym festiwalu. Wszystko zależy od Was!


Sami nie pobieramy z tego żadnych profitów finansowych.

 

INTEGRALIA by UEP&AWF

 

 

Chcemy więcej, chcemy głośniej, chcemy bardziej!

 

KONTAKT

https://www.facebook.com/integraliapoznan/

integralia.poznan@gmail.com

+48 604 332 462 - Marcin Szewczyk

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.04.2017 23:11