Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Marcin Ozygała

Marcin Ozygała

Żywiec, Polska

Marcin Ozygała , mam 39 lat, Jestem tatą 17 letniej, wspaniałej Córci Julii . Pracuję jako trener rozwoju osobistego i zapasów st.klasyczny .
Interesuję się motoryzacją,sportem,zdrowiem i naturą.
Miłośnik polskich gór, zdrowego,sportowego stylu życia, Audi Quattro S2 Awant.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

149 PLN z 8000 PLN

4 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.09.2018.

NAJBEZPIECZNIEJSZY KASK ŚWIATA.

O projekcie

 

W wypadku motocyklowym z urazami głowy zginął mój kolega, 4 miesiące po tym miał wypadek na nartach Michael Schumacher, również urazy głowy. Zacząłem myśleć, jak lepiej zabezpieczyć głowę człowieka podczas wypadku.

Chciałbym, aby kaski motocyklowe i narciarskie zamiast styropianu, który słabo się sprawdza, miały nową powietrzną osłonę ochronną z warstwą elastycznych elementów pneumatycznych i zaworkami przeciążeniowymi, które pochłaniją siłę uderzenia i wstrząsy głowy. Aby trafiły do miłośników jazdy na motocyklach , nartach i dla tych, którym ochrona głowy jest potrzebna. 

KOSZTA    

Stworzenie egzemplaża w drukarce 3D, badania pod względem wytrzymałości materiału to koszt minimum 7000 zł . Umożliwi mi to dotarcie do rodzimego producenta i przybliży do współpracy w produkcji bezpiecznych, polskich kasków. Koszty podróży około 1000 zł. Nawet ,jeżeli nie dojdzie do współpracy z producentem, sam postaram się wdrożyć  osłonę ochronną do kasków, po uzyskaniu lepszego wsparcia finansowego.

KIM JESTEM ?

Trener Zapasów i rozwoju osobistego.

Mam na imię Marcin lat 39. Pochodzę z Łukowa lecz z zamiłowania do gór zamieszkałem w Żywcu. Jestem tatą wspaniałej 17 letniej Córci Julii. Lubię zdrowy,sportowy tryb życia, trenowałem 10 lat zapasy st.klasyczny. Prowadzę Dziecięcą Fundację Sportową im.św. Stanisława Kostki, gdzie zajmuję się ćwiczeniami ogólnorozwojowymi dla dzieci i dorosłych, jako instruktor.  Lubię wymyślać Przedmioty przydatne ludziom. Wszystko co robię i fundusze jakie zdobędę, po wprowadzeniu kasków w rynek, zostaną przeznaczone na siedzibę i funkcjonowanie fundacji. Prowadzę bloga motywujący.pl/blog i brupę facebookową motywujacy.pl

Wybrałem portal Polakpotrafi.pl, ponieważ budżet  blisko 25.000 zł jaki już przeznaczyłem na projekt w ciągu 2 lat, wyczerpał się. Z Waszą pomocą chciałbym, aby miłośnicy sportów. którzy używają kasków czuli się dużo bezpieczniej.

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.09.2018 22:10