Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Michal

Michal

Chorzów

Mam na imię Michał. Moją największą pasją jest muzyka. Chciałbym bardzo zrealizować swoje marzenie, którym jest nagranie piosenki w studio muzycznym.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

28 PLN z 756 PLN

1 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 25.05.2019 22:10

Nagranie piosenek w profesjonalnym studio muzuczynym

O projekcie

Hej wszystkim.

Chciałbym Was zachęcić do wsparcia mojego projektu jakim jest nagranie trzech coverów w profesjonalnym studio muzycznym, ponieważ realizuje się w swojej pasji jaką jest śpiewanie. Nagranie tych numerów sprawi, że spełnie swoje marzenie oraz będę mógł się pokazać szerszej publiczności. Muzyka w moim życiu odgrywa bardzo ważną rolę, bo dzięki niej otworzyłem się na świat i ludzi, przełamałem swoją nieśmiałość, wstyd oraz wszystkie blokady jakie były w mojej głowie. Nadal chcę iść z muzyką w parze, ale w życiu każdego muzyka przychodzi czas kiedy pragnie wyjść z inicjatywą do większej ilości ludzi, a taką możliwość da mi nagranie audio i wideo w studio muzycznym. Na chwilę obecną śpiewam w zespole #Prowokalni, tutaj się rozwijam i nabieram doświadczenia muzycznego jak i scenicznego już od kilku lat.

Swoje marzenie chciałbym zrealizować w studio #MAQ_Records z siedzibą w Wojkowicach (#opinie). Godzina w studio kosztuje 84zł NETTO, a praca przy jednej piosence to średnio 2-3h (252zł). Koszt nagrania trzech piosenek wyniesie 756zł. Projekt ten chciałbym zrealizować w czerwcu tego roku (2019), bo właśnie w tym miesiącu mam urodziny i miło by było potraktować to jako prezent urodzinowy.

Każdy z nas na co dzień otacza się muzyką, bo umila nam życie, poprawia nastrój, odpręża nas i sprawia, że czas płynie szybciej i milej. Dzięki Twojej pomocy może i ja będę mógł "leczyć" w ten sposób dusze innych. Jeśli zechcesz mnie wesprzeć będę bardzo wdzięczny. Pomaganie jest fajne, a karma zawsze wraca :) Dziś pomagasz Ty - jutro ja.

Dla najbardziej zaangażowanych będzie czekać nagroda w postaci własnoręcznie napisanego podziękowanie w formie listowej, zaproszenie na czerwcowy koncert z zespołem na żywo (Chorzów) oraz wysyłka płyty wraz z nagraniami audio/wideo ze studia.

Jest też nagroda LIMITOWANA w postaci pięknego kubka (8szt dla pierwszych wspierających kwotą 100zł) zaprojektowanego przeze mnie z podziękowaniem za wsparcie + reszta nagród wyżej wymienionych. Wszystkie nagrody zostaną przyznane po zakończeniu projektu.

 

Tutaj możecie posłuchać moich umiejętności i ocenić czy warto wspierać mój rozwój :)

https://uploadfile.pl/pokaz/1699861---17jy.html
https://uploadfile.pl/pokaz/1699855---zbbu.html