Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

mm.cudak

mm.cudak

Nazywam się Marcin. Jestem 34 letnim muzykiem z Katowic. Moją wielką pasą jest gra na gitarze i komponowanie muzyki.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

290 PLN z 3000 PLN

5 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

9%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 11.05.2019.

Nagranie demo i zrealizowanie teledysku

O projekcie

Dzień dobry.

Chciałem państwa gorąco zaprosić do wsparcia mojej kampanii, w której zbieram pieniądze na nagranie dema i teledysku do swoich dwóch kompozycji muzycznych. Kwota wsparcia będzie przeznaczona na wynajęcie profesjonalnych muzyków oraz opłaty za sesję w studiu nagraniowym. 

Kwota 3000 zł będzie się dzielić na następujące koszta:

- 1000 zł na wynajęcie profesjonalnych muzyków : perkusistę, basistę i klawiszowca

- 1000 zł na sesję nagraniową w studio

- 1000 zł na teledysk do jednego z utworów

Kilka informacji o mnie : Gitarą zainteresowałem się około 16 roku życia. Ukończyłem I stopień szkoły muzycznej, w której uczyłem się teorii i praktyki pod okiem znakomitych śląskich muzyków. Po kilku latach ćwiczeń zacząłem komponować własną muzykę. 

W 2013 roku moja kompozycja została wyróżniona w konkursie Z jedynką Polskie Radio. W ramach nagrody moja sylwetka artystyczna była prezentowana na antenie Polskiego Radia.

Wszystkich moich dotychczasowych nagrań możecie państwo posłuchać pod adresem:

https://www.youtube.com/channel/UCtedrCZHIo9zl0fNDG2r0CA/videos

Po wielu latach współpracy z kilkoma zespołami i lokalnymi artystami, postanowiłem w końcu zrealizować swoje marzenie. A jest nim właśnie nagranie dema moich dwóch utworów pt. "My composition 1 i 2", które są dostępne pod linkami:

https://soundcloud.com/rotten30/my-composition-project-1

https://soundcloud.com/rotten30/my-composition-project-2

Bardzo proszę o wsparcie mojego projektu. W ramach zadoścuczynienia przewidziałem kilka fajnych nagród. Za kwotę 100 zł możecie państwo liczyć na godzinną lekcję gry na gitarze poprzez skype, w której pokaże kilka skutecznych ćwiczeń na gitarę. Jeżeli zdecydujecię się państwo wesprzeć mnie mniejszymi kwotami, to również możecie liczyć na fajne nagrody,np. za kwotę 50 zł wysyłam na swój koszt demo z autografami wszystkich muzyków biorących udział w realizacji. Natomiast za kwotę 20 zł obiecuję nie pobierać od danej osoby opłaty za bilet na mój występ, który będę organizować w przypadku pozytywnego zakończenia, m.in tej kampanii.

Proszę o wsparcie.

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 11.05.2019 22:10