Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

MoyaYoga

MoyaYoga

Gdynia

Przyjaźń z jogą została zawiązana w 2009 roku kiedy to zmęczona monotonią życia sięgnęła do książki ‚Yoga dla początkujących`.W tym czasie wraz z partnerem przebywała w Wielkiej Brytanii,poszukując prawdy o sobie.Zmagała się bowiem z wieloma problemami takimi jak rozbita rodzina,śmierć matki,nadwaga,alkoholizm oraz papierosy.Pięć lat współpracy z jogą zmieniło jej nastawienie do życia. Zaczęła poznawać inne wartości,powoli wychodząc z stanu życiowego otępienia.Zmiana diety na witariaństwo,brak używek,dyscyplina i joga otworzyły jej oczy na lepsze jutro.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

326 PLN z 5000 PLN

15 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

6%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.05.2013.

Festiwal Na Zdrowie

O projekcie

                                                              

                                                     Festiwal „Na Zdrowie 2013”
                                                     Zdrowy Ty - Zdrowy świat

Festiwal „Na Zdrowie 2013” jest unikalnym wydarzeniem, świętem człowieka, który poszukuje i pragnie doświadczać. Podczas festiwalu odkrywać będziemy różne praktyki jogi, zdobywać wiedzę na temat odżywiania,ekologii, medytacji, ruchu oraz masaży. Proponujemy Państwu niezapomniany dzień, w którym nauczycie się, jak dbać o siebie i innych, jak sprawić, aby żyć w harmonii z własnym ciałem oraz naturą. Niech poszukiwanie wiedzy i nowych doświadczeń stanowi nasze kolejne wyzwanie.

                                Odżywianie Pozytywne Nastawienie Ruch
 
1. Info na temat festiwalu
Lokalizacja: Zatoka Sztuki – Aleja Franciszka Mamuszki 14, 81-718 Sopot
Data: 29, 30 czerwca 2013 r.
Drzwi otwarte: 10:30
Konsultacje i warsztaty: od 11:00 do 20:00
Stoiska: od 11:00 do 19:00
Impreza taneczna: od 20:00 do 22:00
Cena biletu na cały dzień  wraz z imprezą taneczną: 12 zł
Cena biletu na cały dzień bez imprezy tanecznej: 10 zł
Osoby poniżej 13-tego roku życia wstęp wolny

2. Czym jest festiwal Na zdrowie?
Festiwal „Na Zdrowie 2013” powstał w celu przekazywania wiedzy i doświadczeń z zakresu odżywiania, leczenia, ekologii i ruchu. Gromadzi on osoby, które pragną edukować i promować zdrowy tryb życia. W czasach, w których ludzie nieświadomym działaniem ściągają na siebie choroby, otyłość czy niezadowolenie, profilaktyka staje się kluczem ku lepszemu, zdrowemu życiu. My, ludzie, czujemy, że mamy coś więcej. Mamy inteligencję, która rzekomo prowadzi nas na właściwą ścieżką – to tak jakbyśmy trzymali w ręce mapę. Niestety, często mapy te skalane ówczesnymi mechanizmami globalizmu, popytu, środkami masowego przekazu prowadzą nas w ślepy zaułek. Jedyna droga do przemian to uświadomienie i pokonanie strachu przed wyzwaniami. Festiwal „Na Zdrowie 2013” ma na celu wzbudzić w ludziach potrzebę poszukiwania, reedukowania oraz znajdowania lekarstw na własne smutki. Lepszy Ja, znaczy lepszy świat wokół mnie. Jeśli człowiek sam w sobie odkryje szczęście, które jest wytworem uzależniającym, sprawi, że otoczenie wokół niego będzie również z tego szczęścia korzystało. Festiwal proponuje różne formy klas medytacyjnych i oddechowych, które pozwolą na odświeżenie zmęczonych komórek i pozbycie się stresu. Każda praktyka jogi pomoże w odnalezieniu swojej, indywidualnej drogi. Uczestnicy wydarzenia będą mogli również dowiedzieć się czegoś na temat filozofii jogi, medytacji, ekologii oraz odżywiania. Warsztaty z pewnością zmobilizują każdego do wszczęcia dalszych poszukiwań, dążących do osiągnięcia optymalnego zdrowia i szczęścia.


3. Dla kogo jest festiwal "Na Zdrowie"
Wraz z wejściem w XXI wiek weszliśmy w erę niezdrowego trybu życia. Szpitale stają się przepełnione. Coraz częściej na ulicach możemy zaobserwować otyłych i niezadowolonych z własnego bytu ludzi, którzy nie wiedzą ani jak pomóc sobie samemu, ani gdzie po ową pomoc się udać. Tego typu osoba potrzebuje doradcy i instruktora, posiadającego odpowiednią wiedzę. Właśnie taką kadrę i pomoc pragniemy zaproponować odbiorcom. Korzystając z festiwalu będziecie mogli dobrać odpowiednie dla siebie zestawy ćwiczeń, poradzić się specjalistów żywieniowych i skorzystać z różnych form masażu. Nasz festiwal ma na celu zgromadzić wielu otwartych ludzi, grupy przyjaciół i rodziny w jednym miejscu. Miejscu, gdzie będziemy dzielić się swoimi doświadczeniami i umiejętnościami. Bądź gotowy i świadomy do działania na rzecz siebie i innych!

4. Program
W programie między innymi: joga śmiechu, partner joga, air joga, joga dla zdrowego kręgosłupa, ashtanga, kundalini, reiki, tai chi, medytacje, afro dance, warsztaty facefitness, masaże gongiem oraz wykłady o biointeligencji, o stresie i świadomości, zasadach naturalnego odżywiania, prawdzie i harmonii i wiele, wiele innych.
Zajęcia będą odbywały się symultanicznie w kilku pomieszczeniach.
Szczegółowy program podamy wkrótce.


Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów wynajmu lokalu oraz na reklame promującą festiwal NAZDROWIE.
                                     „Stopy na ziemi, głowa w chmurach, miłość w sercu”

Patroni medialni: Chilli Zet, Vege, Sens, Wp.pl; Trojmiasto.pl, Sophisti.pl


Organizator: Studio Hot Jogi i Masaży„MoyaYoga”                        info@moyayoga.com, www.moyayoga.com
Pr Manager & Produkcja: Magdalena Wierzchowska, info@malaczarnakropka.pl

                                               

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.05.2013 00:12