Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

robert_smoldzino

robert_smoldzino

Żelazo

Jestem optymistą (czasem niepoprawnym) i ufam Ludziom. Pierwsze jest zaraźliwe a drugie wraca...
Kiedyś PM w korporacji. Dziś rolnik i organizator różnych przedsięwzięć, nierzadko prospołecznych, prywatnie szczęśliwy ojciec czwórki Dzieciaków.
Zorganizowałem kilkadziesiąt wypraw krajoznawczych, żeglarskich i nurkowych.
Ubóstwiam drewno i umiem (chyba) w nim \\\"dłubać\\\". Od kilku lat wyznaję autonomiczne domy i je buduję. W obecnym mieszkam kilka lat, wcześniejszym żeglowaliśmy ponad dwa...
Prowadzę wraz z Małżonką przyzagrodowe pole namiotowe Baza Pod Lasem.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5040 PLN z 5000 PLN

36 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.02.2017.

Pływająca scena

O projekcie

Pływająca scena Trójmiasta

Przyłącz się do nas i wspólnie stwórzmy pierwszą trójmiejską scenę na wodzie. Chcemy organizować darmowe koncerty w różnych miejscach gdzie da się dopłynąć wodą do publiczności zebranej na brzegu.

Mamy statek a jego pokład to wymarzone miejsce do organizacji takiego przedsięwzięcia!!! Trzeba go tylko wyposażyć w sprzęt nagłaśniający...

W Trójmieście jest całe mnóstwo zdolnych wykonawców, którzy występują na ulicach, w bramach czy tunelach - stwórzmy im lepsze warunki i stałe miejsce promocji - wspierajmy młode talenty!

Motorowiec Alfred:Siedemdziesiąt lat temu zbudowany aktualnie jest przebudowywany i przygotowywany w Ustce do sezonu 2017, który spędzi w Trójmieście. Jest jednostką zbudowaną z dębiny, waży ponad 30 ton i mierzy prawie 15 metrów długości. Jego płaski pokład o powierzchni 32metrów kwadratowych jest idealnym miejscem do spełniania roli pływającej sceny.O mnie:

      Z wodą związany jestem od dziecka. Zbudowałem kilkanaście różnych łódek i żeglowałem na nich tu i tam...
      Z muzyką również związany jestem od maleńkości i mimo, że nie "praktykuję" wykonawczo zbyt często to regularnie organizuję różnej skali eventy muzyczne. 
      Uwielbiam crowdfounding, bo pozwala budować relacje w oparciu o zaufanie,    którego we współczesnym świecie tak bardzo brakuje. Lubię też drewniane statki, bo ich kadłuby wymagają rozległej wiedzy szkutniczej i ciesielskiej a ta niestety odchodzi wraz ze starymi fachowcami.
      Alfred jako "duża rzecz" wymaga licznego teamu. Nasz zespół to łącznie kilkanaście osób z dość wszechstronnym, jako grupa, przygotowaniem plus niezliczona rzesza wolontariuszy ze świata, których od kilku lat "wykorzystujemy" w pracach na zaprzyjaźnionych, starych jednostkach.

Budżet:

Kwota progowa czyli 5000 pozwoli wyposażyć Alfreda w podstawowy zestaw nagłaśniający (mikser ze wzmacniaczem, kolumny, statywy, mikrofony, kable). Nie wszystko pewnie będzie nowe ale zaprzyjaźniony akustyk złoży nam  sensowny set.

Jeśli uzbieramy więcej sprzęt ten będzie lepszy. Gdyby udało się przekroczyć 8000 to stworzymy też porządne oświetlenie.

Naszym marzeniem jest przekroczenie 12000 złotych - wtedy moglibyśmy wyposażyć Alfreda w sprzęt umożliwiający koncerty streamowac w internecie. Zostawałyby tam na zawsze a każdy mógłby sobie do nich wrócić w dowolnym momencie. My mielibyśmy pamiątkę a młodzi Muzycy budowaliby swoje portfolio.


Patronat medialny:Nagrody:

Nagrody "wysyłane" zrealizujemy możliwie szybko po zakończeniu zbiórki, te związane z wodą będą do wykorzystania w sezonie. Pozostałe do ustalenia. Ale nie martwcie się! Nie wygasną jeśli nie macie czasu w tym roku...

Pocztówkę kolorowankę z Alfredem otrzyma KAŻDY Wspierający, wyślemy ją jeszcze w trakcie trwania projektu, abście mogli wziąć udział w naszej akcji!

Zdjęcie pokolorowanej pocztówki prosimy udostępniać na naszym profilu na FB w komentarzu pod filmem. Wybierzemy jedną z wersji i odwzorujemy jej kolorystykę na Alfredzie!


Nagrody "eventowe" są do wybrania do roku 2020 więc zupełnie nie musicie się spieszyć.

Nasze nagrody:

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.02.2017 18:06