Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

CookieM

CookieM

Poznań

Mam na imię Miłosz, mam 21 lat i jestem studentem II roku na Politechnice Poznańskiej. Od ponad 2 lat tworzę muzykę, a przez ostatni rok skupiłem się na muzyce o grach.

W spełnianiu swoich pasji pomaga mi moja odwieczna miłość: Gitara elektryczna.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

505 PLN z 900 PLN

34 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

56%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.05.2013.

Muzyczny Alfabet LoLa

O projekcie

Mam na imię Miłosz i jestem twórcą w  serwisie YouTube. Od ponad 2 lat zajmuje się tworzeniem muzyki, a od roku udostępniam ją w tym serwisie. Zajmuje się specyficznym gatunkiem, a mianowicie: Muzyką o grach, głównie League of Legends. Moje materiały na YouTube posiadają już ponad milion odsłon.

Projekt "Muzyczny Alfabet LoLa" jest próbą spełnienia moich najskrytszych marzeń - wydania płyty. Na krążku znajdzie się 12 utworów, które możecie znaleźć na moim kanale YouTube: http://www.youtube.com/RapGry

Ponadto płyta zawierać będzie utwory bonusowe, których nikt jeszcze nie słyszał. Dodatkowo do płyty dołaczony bedzie materiał wideo, zawierajacy poszczególne procesy jej powstawania, od nagrywania muzyki w studio, poprzez projektowanie okładek, po odebranie płyt z tłoczni.

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.05.2013 00:12