Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

uschabińskiej

uschabińskiej

Jasło, Polska

Firma LIGRA Grzegotrz Schabiński to firma rodzinna prowadząca od 10 lat restauracje oraz hotele na terenie Jasła, Krynicy Zdroju oraz w bieszczadach.
Grzegorz jako główny filar firmy zajmuje się organizacją pracy natomiast żona Katarzyna wspiera męża w jego działaniach dobrą radą i doświadczeniem związanym z technologią żywienia - zawodowo zajmuje się w firmie Gran-Pik Liwocz produkcją lizaków i cukierków na sklalę przemysłową.
Oboje brali udział w Kuchennych Rewolucjach Magdy Gessler, które pozwoliły nabrać "wiatru w żagle" i rozszerzyć horyzonty.
http://bit.ly/2ekvemE

Napisz wiadomość do Projektodawcy

21365 PLN z 98000 PLN

46 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 05.01.2017 18:06

Muzeum Lizaka

O projekcie

SPONSOR STRATEGICZNY:

PATRON MEDIALNY:

Media o Twoim projekcie:

„Muzeum Lizaka” prowadzi zbiórkę na PolakPotrafi.pl

gospodarkapodkarpacka.pl | 2016-11-25

JASŁO. Muzea smaku to jeden z najlepszych sposobów na promocję turystyczną regionu.

NASZYM CELEM JEST STWORZENIE SŁODKIEGO MUZEUM

przemyskie.info | 2016-11-23

Takiego Muzeum LIZAKA nie ma jeszcze w Polsce !!!!To słodkie miejsce ma być siedzibą dziedzictwa cukiernictwa. Szerzenie i pogłębianie wiedzy o składnikach, sposobach, walorach spożywania a samo tworzenie własnego lizaka ma być połączone z zabawą i radością. Na potrzeby Muzeum Lizaka zagospodarujemy cały obiekt o powierzchni prawie 500m2. Osoba zwiedzająca najpierw pozna historię słodyczy i rodzaje składników. Będzie mogła dotknąć, powąchać, posmakować, zobaczyć na jakich maszynach były i są wytwarzane. Dowie się jak lizaki-cukierki wyglądały dawniej a jak dziś... a na koniec zrobi swojego lizaka.