Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

musicbreeze

musicbreeze

Wolbrom

musicbreeze.com to pierwszy w Polsce beatshop założony pod koniec 2010r. To miejsce gdzie Producenci mogą prezentować a zarazem sprzedawać swoją twórczość (bity, instrumentale) Artystom.

To newsy przekazywane bezpośrednio, z pierwszej ręki przez Wykonawców i Producentów.

Codziennie tworzone rankingi prezentują aktualnie najlepszych Beatmakerów w BEATBATTLE (bitwy na bity, w których głosują Użytkownicy) oraz najlepiej sprzedających.

musicbreeze.com to także materiały wideo takie jak: beatmaking video, teledyski, zapowiedzi, relacje.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5610 PLN z 5500 PLN

46 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.02.2013.

musicbreeze.com - pierwszy taki portal w Polsce

O projekcie


 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.02.2013 18:06

Newsletter PolakPotrafi.pl

Newsletter
Zapisz się teraz ... a otrzymasz cotygodniowe wiadomości o nowych fascynujących projektach, które będą stawać się rzeczywistością dzięki Tobie na PolakPotrafi.pl

Nasza ekipa

Ta strona używa ciasteczek (cookies), bez nich nie byłoby możliwe wspieranie Projektów.

PolakPotrafi.pl to platforma crowdfundingowa, czyli platforma finansowania społecznościowego. Pomagamy uzyskać finansowanie ciekawych pomysłów i projektów, nie tylko z zakresu sztuki, designu czy filmu, ale także biznesu. PolakPotrafi.pl to platforma, dzięki której sfinansujesz swój pomysł poprzez crowdfunding i crowdsourcing zarazem. Crowdfunding to sposób finansowania różnego rodzaju projektów przy współpracy ze społecznością, natomiast crowdsourcing to wykorzystanie wiedzy i pomysłów społeczności internetowej do rozwijania własnych inicjatyw i idei. Dzięki PolakPotrafi.pl i crowdfundingowi, możesz zebrać środki na swoje wymarzone przedsięwzięcie biznesowe lub artystyczne. Skorzystaj z finansowania społecznościowego i nadaj nowej dynamiki Twojemu ciekawemu pomysłowi lub projektowi. Można powiedzieć, że portal PolakPotrafi.pl to swego rodzaju polski Kickstarter (Kickstarter.com) lub polskie Indiegogo (Indiegogo.com). Oba te portale odniosły ogromny sukces biznesowy na całym świecie. Dzięki ich wsparciu rozwinęło się wiele biznesów, inicjatyw kulturalnych, społecznych i innych. PolakPotrafi.pl - finansuj swój projekt razem ze społecznością!a