Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Ecorower - naturalnie nakręceni

Ecorower - naturalnie nakręceni

Głowno

Nasza fundacja zajmuje się realizacją lokalnych projektów społecznych na rzecz ochrony środowiska. Zajmujemy się mi.: prowadzeniem warsztatów dla dzieci i młodzieży, malowaniem eco-murali, edukacją i promocją ochrony środowiska.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2326 PLN z 6000 PLN

25 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 02.11.2019 22:10

Mural 'Drzewo życia' w Głownie - malujemy nasze miasto

O projekcie

Drodzy wspierający,

Mamy przyjemność zaprezentować nowy unikatowy projekt muralu "Drzewo Życia", który powstanie w samym centrum miasta Głowno. Ściana znajduje się przy ul. Wąskiej, między Placem Wolności a parkiem Armii Krajowej.


Wizualizacja projektu

Autorką projektu jest utalentowana absolwentka Akademi Sztuk Pięknych w Łodzi Paulina Nawrot. Podczas tworzenia projektu inspirowała się herbem miasta, dębem na Placu Wolności oraz walorami przyrodniczymi miasta. Artystka wykonała już w swojej karierze kilka wielkoformatowych murali, które zostały wyróżnione jako jedne z najpiękniejszych w Łodzi.


Mural autorstwa Pauliny Nawrot "Oblicza piękna"


Mural przy ulicy Pomorskiej w Łodzi

Dzięki Państwu w Głownie może powstać równie piękne dzieło. Wspierając nasz projekt możecie stać się mecenasami muralu i znaleźć się na tablicy upamiętniającą naszą współpracę.

Wizualizacja ściany i projektu (zdjęcia Dawid Kajzer)

Dla wspierających nasz projekt przygotowaliśmy sygnowane ołówki, długopisy i zestawy kredek oraz dyplomy i możliwość umieszczenia na tablicy upamiętniającej naszą współpracę.

 

 

Organizatorem jest

Ecorower Fundacja
ul. Św. Barbary 23
95-015 Głowno
NIP:7331347468
KRS: 0000462437

tel. 665 015 955
e-mail. napisz@ecorower.pl

Mural wykonany zostanie w październiku/ listopadzie 2019 roku. Całkowity koszt wykonania muralu wynosi 17 tyś. zł