Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

lapinskiandrzej

lapinskiandrzej

Piekary Śląskie, Polska

Jestem nauczycielem angielskiego w Miejskiej Szkole Podstawowej nr 14 w Piekarach Śląskich oraz wychowawcą klasy szóstej. Nasza szkoła we wrześniu 2017 roku będzie świętować 125-lecie istnienia i z tej okazji wpadłem na pomysł, aby ozdobić mur znajdujący się przy wejściu do szkoły muralem dziecka stojącego na książkach, które umożliwiają mu spojrzenie ponad szary mur i zauważenie pięknego świata. Nad muralem znajdzie się napis "dzielimy się wiedzą już od 125 lat". W celu urzeczywistnienia tego pomysłu potrzebujemy 4000zł na wynajęcie artysty, który ten mural stworzy. Wszedłem już w porozumienie z Urzędem Miasta w Piekarach Śląskich, który zobowiązał się ze środków własnych otynkować mur i przygotować go pod malowanie oraz przekazać kubeczki oraz koszulki promujące miasto na nagrody dla ofiarodawców. Wierzę, że uda mi się ten projekt zrealizować do września 2017.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5099 PLN z 4400 PLN

36 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

115%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.05.2017.

Mur na 125-lecie MSP14

O projekcie

Mur na 125-lecie Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 14 w Piekarach Śląskich

We wrześniu 2017 roku nasza szkoła będzie obchodzić 125-lecie.

Z tego powodu chcemy zamienić to:

szary i brzydki mur, który nasi uczniowie muszą oglądać codziennie, wchodząc do szkoły, na to:

mural dający dzieciom nadzieję, że wiedza, którą się z nimi podzielimy, pozwoli im wspiąć się ponad szarą rzeczywistość, którą na co dzień obserwują, mieszkając w jednej z najbiedniejszych dzielnic swojego miasta, i dostrzec piękny świat czekający na nich po drugiej stronie.

Aby do tego doszło potrzebujemy 4000zł na wynajęcie artysty, który na tyle wycenił swoją pracę.

Weszliśmy we współpracę z Urzędem Miasta w Piekarach Śląskich, który zobowiązał się przygotować mur pod malowanie oraz przeznaczył nagrody dla ofiarodawców, którzy m.in. będą mogli wystąpić na antenie Radia Piekary.

Za projekt odpowiedzialni są:

Andrzej Łapiński, nauczyciel angielskiego, pomysłodawca i główny organizator akcji odpowiedzialny za dokumentację oraz założenie projektu.

 

 

Łukasz Pitas, nauczyciel historii, współorganizator akcji odpowiedzialny za promocję projektu oraz kontakty z Urzędem Miasta.

Wybraliśmy crowdfunding ze względu na łatwy i szeroki dostęp do ludzi, którzy podobnie jak my, chcieliby, aby szary świat codzienności naszych dzieci zamienił się w kolorowy świat wartościowego dzieciństwa. Dlatego też nie wahaj się i wesprzyj nasz projekt!

Możecie nas znaleźć na naszych facebookach:

https://www.facebook.com/lapinskiandrzej

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000475805210

oraz na facebooku oraz stronie internetowej naszej szkoły:

https://www.facebook.com/MSP14Piekary/?fref=ts

http://msp14piekary.weebly.com

 

Chcemy przy, Waszej pomocy, zrealizować nasz projekt przed 1 września 2017 roku!

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.05.2017 18:06