Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

fundacja IDEA - INNOWACJA DLA EDUKACJI I AKTYWNOŚCI

fundacja IDEA - INNOWACJA DLA EDUKACJI I AKTYWNOŚCI

Gdańsk

Fundacja powstała w dniu 06.06.2011 r. Celami Statutowymi Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc i wsparcie społeczne, szczególnie kierowana do dzieci, młodzieży i rodzin zagrożonych marginalizacją oraz programy stypendialne dla dzieci uzdolnionych, których nie stać na poszerzanie swoich horyzontów.

Wszystkie nasze działania ukierunkowane są na animację środowiskową i szeroko rozumianą pomoc rodzinom potrzebującym, dlatego też postanowiliśmy działać pod własnym nazwiskiem i wraz z przyjaciółmi założyliśmy Fundację IDEA – Innowacja Dla Integracji i Aktywności by lepiej i sprawniej realizować wszelkie pomysły, w których podmiotem jest dobro i rozwój dziecka oraz aktywizacja środowiskowa. Głównie pomoc kierowana jest w stronę dzieci z terenów wiejskich i miejskich, którzy nie mają możliwości ani nakładów by rozwijać swoje zdolności i zainteresowania.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1201 PLN z 6000 PLN

33 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

20%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.06.2014.

Modernizacja placu zabaw.

O projekcie

Fundaca IDEA – Innowacja Dla Edukacji i Aktywności zwraca się z prośbą o wsparcie finansowe projektu rozbudowy i modernizacji jedynego placu zabaw i miejsca spotkań rodziców oraz dzieci w Gdańsku Klukowie przy Szkole Podstawowej nr 82. 

Teren Szkoły Podstawowej nr 82 jest jedynym w promieniu kilkunastu kilometrów, darmowym miejscem spotkań mieszkańców – dzieci i dorosłych. Szkoła posiada malutki plac zabaw, który wymaga generalnego remontu ze względu na zły stan techniczny.

Wychodząc na przeciw potrzebom mieszkańców Gdańska – Klukowa, Szkoła Podstawowa nr 82 wraz z Radą Rodziców i z Fundacją IDEA opracowała nowy plan zagospodarowania placu zabaw. W założeniu nowy plac zabaw ma być bezpieczniejszy – ogrodzony ze wszystkich stron oraz otwarty dla wszystkich mieszkańców, nawet po godzinach otwarcia szkoły oraz w dniach wolnych od zajęć.

 
Organizacja tego typu przedsięwzięcia wymaga jednak  środków finansowych, których szkoła jako jednostka budżetowa Miasta Gdańska nie jest w stanie w pełnym wymiarze zabezpieczyć. Prognozowany koszt całego przedsięwzięcia wynosi 28551,00 zł, kwota ta zawiera wkład własny wyceniony na wysokość 5396,72 zł. Stąd nasza prośba o wsparcie i umożliwienie nam tym samym realizacji projektu, który jest zdecydowanie potrzebny w tym konkretnym środowisku lokalnym.

Co zawiera kwota 6 tysięcy?

Przeniesienie i zmodernizowanie dotychczas użytkowanych sprzętów oraz zakup:
1.    Huśtawka 2-osobowe siedziska oponowe – szt. 1. Wartość brutto 2189,40 zł
2.    Skosbox- urządzenie sportowe – szt. 1. Wartość brutto 1156,20 zł
3.    Ławka z oparciem – szt. 2. Wartość brutto 984,00 zł

Jeśli uda nam się osiągnąć kwotę wyższą niż 6 tysięcy, to w planach mamy rozbudowę (czyli zakup dodatkowych sprzętów) oraz ogrodzenie nowego placu zabaw.

 

Pamiętajcie:

 TO ZALEZY TYLKO OD WAS!!
 

Jesteśmy tutaj:

Fundacja IDEA

Fundacja IDEA FB

Szkoła Podstawowa nr 82 w Gdańsku

Rada Rodziców przy SP 82 w Gdańsku

 

Media o Twoim projekcie:

Chcą rozbudować plac zabaw w Gdańsku Klukowie przy SP nr 82. Zbierają fundusze [ZDJĘCIA]

gdansk.naszemiasto.pl | 2014-05-21

Plac zabaw przy SP nr 82 w Gdańsku Klukowie jest jedynym miejscem spotkań rodziców i dzieci w tej części miasta. Fundacja IDEA zbiera fundusze na rozbudowę i modernizację placu.

Modernizacja placu zabaw

klukowo.com | 2014-05-18

Rada Rodziców wraz z Fundacją IDEA i dyrektorem SP 82 starają się pozyskać środki finansowe na modernizację placu zabaw przy szkole.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.06.2014 18:06