Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

fundacja IDEA - INNOWACJA DLA EDUKACJI I AKTYWNOŚCI

fundacja IDEA - INNOWACJA DLA EDUKACJI I AKTYWNOŚCI

Gdańsk

Fundacja powstała w dniu 06.06.2011 r. Celami Statutowymi Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc i wsparcie społeczne, szczególnie kierowana do dzieci, młodzieży i rodzin zagrożonych marginalizacją oraz programy stypendialne dla dzieci uzdolnionych, których nie stać na poszerzanie swoich horyzontów.

Wszystkie nasze działania ukierunkowane są na animację środowiskową i szeroko rozumianą pomoc rodzinom potrzebującym, dlatego też postanowiliśmy działać pod własnym nazwiskiem i wraz z przyjaciółmi założyliśmy Fundację IDEA – Innowacja Dla Integracji i Aktywności by lepiej i sprawniej realizować wszelkie pomysły, w których podmiotem jest dobro i rozwój dziecka oraz aktywizacja środowiskowa. Głównie pomoc kierowana jest w stronę dzieci z terenów wiejskich i miejskich, którzy nie mają możliwości ani nakładów by rozwijać swoje zdolności i zainteresowania.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1201 PLN z 6000 PLN

33 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

20%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.06.2014.

Modernizacja placu zabaw.

Warto nas wesprzeć - coś się już dzieje!

Dodano 19.05.2014, godz. 23:13

Informacje od Rady Rodziców:

Pod koniec marca przystąpiliśmy do prac ziemnych na terenie, który został przeznaczony pod nowy plac zabaw.

Firma ZUP MARCO JAN PONIEWIERSKI udostępniła nam bezpłatnie koparkę, dzięki której usunięto zbędne elementy metalowe i wyrównano wał ziemi. Ziemię rozplantowano po całym terenie. Następnie całość terenu została zabronowana – przygotowana do zasiania trawy. Za tę usługę zapłaciliśmy (traktor). Następnie posialiśmy trawę (część ufundowała Iza Szymak, resztę zakupi szkoła).

Część terenu została wyrównana i wygrabiona również przez rodziców naszej szkoły.
Teren prac został ogrodzony taśmą.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.06.2014 18:06