Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Marcin Fiedukiewicz

Marcin Fiedukiewicz

Kłodzko

Z zawodu jestem pedagogiem oligofrenopedagogiem, surdopedagogiem terapeutą. Obecnie prowadzę małą firmę, która zajmuje się Arborystyką czyli pielęgnacją i wycinką drzew trudnych. Pracuję metodami alpinistycznymi, to znaczy poruszam się po drzewach za pomocą lin i technik wysokościowych.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1282 PLN z 140000 PLN

9 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.05.2018.

Mobilna ściana wspinaczkowa dostępna dla wszystkich

O projekcie

MOBILNA ŚCIANA WSPINACZKOWA od A do Z wszystko co powinieneś wiedzieć o projekcie który chcę zrealizować

Celem zbiórki jest zakup mobilnej ścianki wspinaczkowej a co za tym pójdzie to wiele szkoleń dla zainteresowanych wspinaniem.

WSPINACZKA - sport bardzo extremalny dający wiele satysfakcji z pokonywania własnych słabości, niezapomniane przeżycia oraz mega dużo adrenaliny to w skrócie na temat tego co chcę osiągnąć. Moim celem jest zara zzenie moją pasją jaknajwiększej liczby ludzi. Jako instruktor wspinaczki maży mi się stworzenie sekcji wspinaczkowych dla różnych grup wiekowych. Bardzo często zachecam ludzi do aktywnego spędzania czasu wolnego. Uważam że wspinaczka jest idealnym sportem do tego typu aktywności. Posiadam wiele atrakcyjnych narzędzi do tworzenia przestrzeni do wspinaczki. Preferuję rekreacyjną wspinaczkę na drzewa - gdzie pokazuję uczestnikom jak bezpiecznie wspinać się na drzewa nie szkodząc im. Pokazuje jak wspaniale można spędzać czas na świeżym powietrzu.

 

Brałem udział przy projektowaniu i budowaniu ścian wspinaczkowych w Polanicy Zdrój

Organizacja miejsca na wspinaczkę pod różną postacią ale zawsze z pomocą linek wspinaczkowych

Jednak w mojej pracy brakuje jednego elementu, o którym tutaj chciałem napisać i chciałem was prosić o pomoc w zrealizowaniu tego projektu. Jak w tytule potrzebuję zakupić mobilną ściankę wspinaczkową. Co to jest i dlaczego aż 140tyś zł. Jest to ściana wspinaczkowa zbudowana z kratownicy na której zamontowana jest  ściana do wspinaczki (materiał żywica epoksydowa). Na tej ścianie są zamontowane chwyty wspinaczkowe po których można się wspinać. Całośc jest zintegrowana z przyczepą. Ściana ma wymiar 7,2m wysokości i posiada trzy drogi wspinaczkowe. To znaczy że w jednym czasie mogą się wspinać na raz trzy osoby.

Dlaczego 140tyś. Sciana jest w pełni zautomatyzowana tzn. za pomocą panelu kontrolnego sama się składa i rozkłąda. Także asekuracja osoby wspinającej odbywa się wpełni zautomatyzowana czyli bez pomocy osób drugich. Można także włączyć elementy asekuracji przez druga osobę wpinająć w odpowiednie miejsca liny wspinaczkowe. Do ściany jest dołączone wiele przydatnych przedmiotów takich jak sprzęt wspinaczkowy uprzęże, kaski. Zegar do mierzenia szybkości wejścia, wiatromierz w celu sprawdzania prędkości wiatru (wymagany przy bezpiecznym wspinaniu, przy określonych warunkach wietrznych należy ściankę złożyć) Całość waży 2 tony i może być ciągnięte przez samochód z hakiem holowniczym o udźwigu minimalnym 2,5 tony. Do tego dołączony jest również pokrowiec (płachta zabezpieczająca ścianę przed zabrudzeniem i różnymi warunkami pogodowymi. Na tej plandece może być wykonane logo firmy oraz inne przydatne informacje).

Mobilna ściana wspinaczkowa może mi pomóc w prowadzeniu zajęć praktycznie w dowolnym miejscu. Mogę prowadzić zajęcia dla dzieci podczas urodzin, na festynach, na wsi czy nawet obok szkoły. Mobilna ściana daje nieograniczone możliwości. Ćwiczenie na takiej ścianie to czysta przyjemność, Można na niej przeprowadzać zawody, wiele konkurencji na trudność przejścia drogi, na szybkość przejścia czy też nauka samej wspinaczki.

 

Nagrody zostaną dostarczone do państwa po zrealizowaniu projektu. Na zajęcia, wypożyczenie ścianki czy też wyjazd z instruktorem w skały czekam na indywidualne zgłoszenia.

W razie pytań proszę o kontakt przez messengera - Marcin Fiedukiewicz

facebook - Marcin Fiedukiewicz

telefon 607 993 942

meilowo: marcinfiedukiewicz@gmail.com

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.05.2018 22:10