Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Mobinet Games

Mobinet Games

Poznań

Mobinet Games: Tworzymy grę Młody Trump

Napisz wiadomość do Projektodawcy

0 PLN z 32000 PLN

0 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 21.09.2019.

Młody Trump: Gra na PC & Smartfony

This project is also available in english version. Click here to change language.

O projekcie

 

 

Jeśli zawsze chcieliście zmierzyć się z problemami, jakie miał przed sobą przyszły czterdziesty piąty Prezydent USA i znakomity biznesmen, teraz macie okazję. „Młody Trump: Człowiek Który Uczyni Amerykę Wielką” to pierwsza gra przedstawiająca młodość Donalda Trumpa i kultywująca pamięć człowieka, którego dewizą jest America First – Po Pierwsze, Ameryka. Gra będzie dostępna w języku polskim i angielskim.

 

Młody Donald Trump


Ponieważ najważniejsze jest dla nas zachowanie wiedzy i pamięci o czynach Donalda Trumpa, po utworzeniu gra będzie dostępna za darmo, dla wszystkich – ponieważ będziemy dystrybuować ją w oryginalnym modelu, który nazwaliśmy Prayware. Ale najpierw, potrzebujemy waszej pomocy aby ukończyć ten projekt!

 

Jak będzie wyglądać gra?

Gra będzie stworzona w popularnym stylu Visual Novel, pozwalając na dokonanie licznych wyborów jakie stały przed późniejszym POTUS (President of the United States), będącym teraz w wieku dwudziestu kilku lat. Poznasz historię młodego Donalda Trumpa, porozmawiasz z ludźmi z czasów burzliwych lat Ameryki lat 60. i odtworzysz historię dramatycznych przemian społecznych i ekonomicznych, które zbudowały dzisiejsze Stany Zjednoczone.

 


Jako błyskotliwy student oraz sprytny młody przedsiębiorca, pomagaj innym dokonać dobrych wyborów w życiu oraz zmierz się z licznymi wyborami etycznymi jakie życie przed tobą postawi. To twója historia i to ty ją będziesz tworzyć. Pamiętaj, że wszystkie wybory będą miały konsekwencje w przyszłości!

 


Jesteśmy pewni, że spodoba się wam grafika w stylu anime – a przede wszystkim, że jej lubiany charakter trafi do wszystkich. Nasz Donald Trump nie będzie pomnikiem ze spiżu, ale człowiekiem z krwi i kości, mającym własne wątpliwości oraz rozterki. Bycie dwudziestolatkiem formuje całe przyszłe życie – a Trump miał przed sobą wówczas wiele ważnych wyborów!

 

 

Kiedy toczy się akcja gry?

 Akcja gry zaczyna się w roku 1966 (i w kolejnych latach), gdy Trump dostaje się do prestiżowej Wharton School Uniwersytetu Pensylwania, pracując ciężko nad rodzinnym biznesem i nad swoim wykształceniem – otrzymując w końcu ‘najwyższe z możliwych stopni’ jak przyznał w wywiadzie dla czasopisma New York. Jego przyjazne nastawienie oraz znakomite zdolności organizacyjne są także tematem gry.

 


Jego ciężka praca oraz studia sprawiły, że szybko stał się wschodzącą gwiazdą świata finansów.Ale przede wszystkim zawsze pozostał serdecznym człowiekiem który ma mnóstwo przyjaciół –  w tym dziewczyn.

 

 

 

Co by było gdyby? Sześć różnych zakończeń

Zobacz alternatywną historie i odkryj co mogłoby się stać, gdyby przyszły POTUS nie wybrał ścieżki która zawiodła go do wielkości w biznesie i w polityce.

 

Trump był także zainteresowany wojskiem, i uczęszczał do szkoły z internatem New York Military Academy. Co by się stało, gdyby wybrał karierę w armii, zamiast zostać liderem na rynkach finansowych.

 

 

Jego “The Art of the Deal” opublikowana w 1987 roku zajmowała pierwsze miejsce przez 13 tygodni na liście bestsellerów New York Times i jest teraz uważana za klasyczną pozycję i obowiązkową lekturę w szkołach kształcących przedsiębiorców. Jak wiele mógłby osiągnąć, gdyby stał się cenionym pisarzem i podążył ścieżką mentora i doradcy, może nawet wybierając karierę akademicką?

 

W życiu Trumpa jest wiele punktów zwrotnych – to znakomity materiał na grę. Gra będzie zawierała sześć różnych zakończeń, zależnych od twoich wyborów. Wyeksploruj wszystkie możliwości i zabaw się wyborami!

 


 

 

Soundtrack

 

Obowiązkowa, każda dobra gra musi mieć inspirującą ścieżkę dźwiękową. „Młody Trump” będzie posiadać soundtrack z 12 ścieżkami w muzycznym stylu Trumpwave.

Czym on jest? To dynamiczna muzyka elektroniczna z inspirowanego latami 80’ gatunku synthwave, zawierająca elementy znakomitych i inspirujących przemówień Donalda Trumpa. Zapewniamy was – to będzie dobre i spodoba się każdemu. Pierwszego utworu możecie wysłuchać poniżej.

 

 

 

Prayware – „Módl się i graj”

Chcemy, aby każdy mógł zagrać za darmo po opracowaniu gry i po jej crowdfundingu. Dzięki temu wszyscy będą mogli dowiedzieć się więcej o osiągnięciach młodego Donalda Trumpa, przyczyniając się do podniesienia historycznej wiedzy o 45. Prezydencie Stanów Zjednoczonych.

 

W zamian za ściągnięcie gry, prosimy graczy, aby pomodlili się w jednej z dobrych intencji jakie znajdą się na stronie - tylko tyle. Oto wybór kilku spośród intencji o które prosimy:

 

- Dobre zdrowie i inspiracja Ducha Świętego, aby Prezydent Trump podejmował dobre decyzje i został wybrany na drugą kadencję,


- Bogactwo i praca dla USA oraz sojuszników,


- Szczelne granice oraz koniec terroryzmu w każdej postaci


- Błogosławieństwo dla Chrześcijan z całego świata, aby Chrześcijaństwo mogło się rozwijać w tych trudnych czasach


- Modlitwa za Świętego Jana Pawła II, Papieża Tysiąclecia


- Wzmocnienie więzów między narodami polskim i amerykańskim.

 

Oczywiście, jeśli zechcesz pomodlić się o coś innego, co uważasz za godny cel, śmiało. Możesz nam także o tym napisać, a umieściemy intencje na stronie gry gra zostanie wypuszczona. Podsumowując, chcemy zebrać środki za pomocą crowdfundingu, stworzyć grę i wypuścić ją za darmo – a właściwie za modlitwę. Po prostu pomódl się, ściągnij grę i graj!

 

A co jeśli nie chcę się modlić – czy mogę ściągnąć grę?

Jeśli jednak, jesteś ateistą (co też jest okay!) i nie chcesz się modlić, będziemy prosili o przekazanie wpłaty na jedną z organizacji charytatywnych które celebrują amerykańskie wartości, na przykład: Catholic Relief Services (pomoc humanitarna), Boy Scouts of America (harcerze), The Navy SEAL Foundation (fundacja weteranów Navy SEALs) albo Polish Legion of American Veterans (polonijna organizacja weteranów). Każda mała kwota się liczy!

Budżet

Spośród 32 000 złotych przeznaczonych na podstawową wersję, wynagrodzenie za grafikę wyniesie 6-7 tysięcy złotych, 8 tysięcy to koszty programistyczne oraz napisanie scenariusza, 4 tysiące przeznaczamy na soundtrack, 4 tysiące na przetłumaczenie gry na język angielski, a około 2 tysięcy na marketing, w tym nagrody wyższych stopni. Pozostała kwota, to podatek jaki będziemy musieli zapłacić oraz prowizja dla serwisu.

Deadline i ramy czasowe implementacji projektu

Gra będzie rozwijana przez 6 miesięcy i ukaże się w lutym 2020. Grywalne demo będzie dostępne już po 3 miesięcach. O wszystkich wydarzeniach i aktualizacjach będziemy informowali w sekcji newsów na stronie zbiórki.


Co więcej, jeśli uda nam się zebrać więcej niż podstawowe $8K (albo 32 000 PLN), odblokować różne dodatki i funkcjonalności – wymienione niżej.

 

Dodatki do odblokowania

O ile 32 000 złotych jest podstawową kwotą niezbędną dla stworzenia grafiki, muzyki, scenariusza, writing i programowania (nie wliczając w to podatków i opłat), Chcielibyśmy zebrać najwięcej środków. Pozwoli nam to na dodanie jeszcze więcej treści i ulepszenie tej niezależnej gry. Oto stretch goale dla tego projektu:


- 40 000 złotych – Wersja mobilna na tablety i telefony z systemem Android. Będziecie mogli zagrać w Młodego Trumpa gdziekolwiek jesteście i nie tylko na stacjonarnym komputerze, ale także na urządzeniach mobilnych. Gra będzie zoptymalizowana pod ten system operacyjny i powinna działać zasadniczo na każdym smartfonie i tablecie.


- 48 000 złotych – Dwa dodatkowe zakończenia, zwiększające liczbę dostępnych zakończeń do ośmiu. Będą bardzo zaskakujące!


- 56 000 złotych – Dwie dodatkowe dziewczyny, z którymi możesz umówić się na randki.


- 70 000 zł  – Wersja w języku hiszpańskim.  Po Chińskim i Angielskim, Hiszpański to obecnie trzeci język używany na świecie, i gracze z Ameryki Łacińskiej także zasługują na to, aby poznać czyny młodego Donalda Tumpa. Pozwoli to na promowanie amerykańskich idei w krajach takich jak Kolumbia, Wenezuela oraz Meksyk. Język nie powinien być murem między narodami!


- 100 000 zł – Tajemniczy cel! Ogłosimy go, gdy zbliżymy się do tej kwoty.

 

 

O nas - Mobinet

Jako firma z Poznania zajmujemy się marketingiem w sieci, analityką internetową i tworzeniem aplikacji, w tym gier dla zagranicznych klientów i mamy w tym ponad pięć lat doświadczenia. Tworzymy aplikacje na systemy Android i Windows i na koncie mamy kilkadziesiąt projektów, współpracując z klientami z Europy, Ameryki i Azji.

 

To pierwsza gra w tym rodzaju. Aby stworzyć „Młodego Trumpa”, chcemy zebrać fundusze które pozwolą pokryć koszty produkcji tego godnego i unikatowego celu który celebruje amerykańskie wartości i przypomina o polsko-amerykańskiej przyjaźni, która trwa od czasów wspólnych bohaterów naszych obydwu narodów: Kościuszki i Pułaskiego.

 

Aby zrealizować ten projekt i wypuścić go dla każdego, potrzebujemy pomocy waszej społeczności. Dziękujemy za wsparcie!Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania: możecie skontaktować się z nami za pomocą serwisu PolakPotrafi.pl lub pisząc na adres biuro@mobinetgames.com.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 21.09.2019 22:10