Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Tomasz Walkiewicz

Tomasz Walkiewicz

Drawsko Pomorskie

Nazywam się Tomasz Walkiewicz. Wraz z młodzieżą działamy w Drawsku Pomorskim na Orliku. Mamy założone stowarzyszenie KS Orliczek. Wychodzimy z założenia że można żyć ciekawiej będąc aktywnym. Działamy w obszarach sport, edukacja, turystyka, gry i zabawy, wolontariat.

Mam 31 lat jestem wychowawcą w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym oraz Animatorem Sportu na obiekcie Moje Boisko Orlik 2012 w Drawsku Pomorskim.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2057 PLN z 2000 PLN

7 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 26.10.2018 22:10

Łączy nas Legia - II

O projekcie

 

PROJEKT DLA DZIECI I MŁODZIEŻY PROMUJĄCY WARSZAWSKĄ LEGIĘ!

Nazywam się Tomasz Walkiewicz. Jestem kibicem Legii Warszawa oraz działaczem społecznym w Drawsku Pomorskim i regionie. W przeszłości zorganizowałem kilkanaście podobnych wyjazdów dla dzieci i młodzieży

z pomocą kibiców, sponsorów i różnych instytucji.

 

 

     Chcemy zorganizować wyjazd na mecz Legii Warszwa  dla dzieci i młodzieży z domu dziecka, Młodzieżowego Osodka Wychowawczego w Rzepczynie  oraz osób z mniejszymi szansami. Część osób sama sfinansuje swój wyjazd, a reszta będzie miała opłaconą podróż z zebranych środków.  Uzbieranie ok. 100zł jest równoważne ze sfinansowaniem wyjazdu dla 1 osoby z mniejszymi szansami.

 

 

Celem projektu jest

Promocja najlepszego klubu piłkarskiego Legii Warszawa,

Propagowanie zasad fair play,

Nauczanie kulturalnego dopingowania

Promowanie aktywności fizycznej i  spędzania czasu na świeżym powietrzu z rówieśnikami,

 

 

Koszt wyjazdu jednej osoby to ok. 100zł

 

 

 

Chcemy uzbierać przez portal polak potrafi 2000zł.  Dzięki temu 20 uczestników będzie mogła pojechać na mecz za darmo (będą to oczywiście najaktywniejsi użytkownicy naszego orlika oraz wychowankowie domów dziecka, ośrodków, opiekunowie itp.)