Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Radek Salamon

Radek Salamon

Czerwionka-Leszczyny

Radek Salamon trener klasy II oraz Uefa B zajmujący się szkoleniem dzieci w Młodzieżowym Klubie Sportowym Czerwionka Leszczyny.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3006 PLN z 2500 PLN

57 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 03.01.2016 18:06

MKS MOSiR na zimowym obozie sportowym

O projekcie

Pięćdziesięcioro dzieciaków, połączonych pasją do piłki nożnej, a teraz także wspólnym celem, pragnie wyjechać na zimowy obóz! MKS MOSiR
Czerwionka-Leszczyny - to właśnie tu wychowujemy przez sport i właśnie teraz potrzebujemy Twojego wsparcia.CEL PROJEKTU

Celem projektu jest zapewnienie, możliwie jak największej ilości dzieci (w wieku 11-15lat) wyjazdu na zimowy obóz, który odbędzie się w ośrodku Banderoza-Głuchołazy, podczas ferii zimowych w dniach 20-28luty. Utalentowane dzieci trenujące w naszym klubie, pochodzą z rodzin z różną sytuacją finansową, dlatego nie wszystkich stać na pokrycie całej kwoty związanej z obozem. Mimo to, chcemy pojechać razem, dlatego zebrana kwota, zostanie przeznaczona na dofinansowanie dla rodzin znajdujących się w trudniejszej sytuacji finansowej. Wychowujemy przez sport, dlatego nie chcemy dzielić naszych podopiecznych. Dzięki Tobie, możemy pojechać wspólnie. 

 

O NAS
Pięćdziesięcioro dzieciaków zamieszkujący teren całej gminy i miasta Czerwionki-Leszczyn, to zgrana paczka, która bawi się piłką nożną. Spotykamy się na zajęciach sportowych 3-5 razy w tygodniu. Daleko nam do papierosów, alkoholu i innych używek bo wiemy dokąd zmierzamy i co chcemy osiągnąć. Jak to w sporcie, wygrywamy i przegrywamy, ale zawsze jesteśmy razem. 

Na zdjęciu być może przyszli reprezentanci Polski w składzie: Kamil Kwoska, Bartek Fereniec, Kamil Buchcik, Patryk Machnik, Dawid Budny, Patyk Langer, Kacper Birlicki, Paweł Bukarew, Dawid Paszek, Jan Wygaś, Adrian Nieradzik, Makary Ściseł, Sebastian Baszak, Patryk Górka, Kacper Górka, Mateusz Pawlak, Dominika Karpowicz, Jacek Papiernik, Igor Buchta, Przemek Włodarczyk, Kacper Pawłowski, Daniel Baron, Dominik Birlicki, Wiktor Górczewski, Bartek Błoński, Radosław Salamon (Trener), Sławomir Paluch (Trener) oraz gościnnie zawodnicy Górnika Zabrze Adam Danch, Błażej Augustyn, Rafał Kosznik, Łukasz Madej.

 

BUDŻET PROJEKTU

Sporo pieniędzy zebraliśmy, lecz to nie wystarczy, by wszyscy mogli pojechać. Budżet 2500zł zapewni nam możliwość dofinansowania wyjazdu dla 10 uczestników. Każda dodatkowo zebrana kwota, zostanie przeznaczona na dofinansowanie zakupu sprzętu sportowego.

 Liczymy na Twoją "złotówkę"!  Przygotowaliśmy ciekawą ofertę nagród dla darczyńców, którzy zdecydują się wesprzeć nasz projekt.

 NAGRODY PRZYGOTUJEMY BEZPOŚREDNIO PO ZREALIZOWANIU PROJEKTU

 

Sprawdź, co u nas słychać:

http://mosir-czerwionka2001.futbolowo.pl/ strona internetowa 

https://www.facebook.com/mksmosirczl/ klubowy fanpage

https://www.facebook.com/PilkarskiTrening/?ref=hl fanpage Piłkarski Trening

 

 

AMBASADORZY

Artur "KORNIK" Sowiński- 
mistrz federacji KSW w wadze (-66 kg)

 Artur Sowiński zawodnik federacji KSW urodził się 26 marca 1987 roku. Jako chłopiec trenował piłkę nożną, jednak nie odnosił w tej dyscyplinie większych sukcesów. Sportami walki zainteresował się będąc w liceum, gdy w internecie natknął się na walki swego późniejszego idola Mirko Cro Copa Filipovicza. Mieszkający w Radzionkowie Artur udał się miejscowego klubu karate kyokushin, by pod okiem Adama Szydło rozpocząć swoją przygodę z sztukami walki.

Kiedy po maturze Artur zaczął studiować wychowanie fizyczne na Katowickim AWFie, rozpoczął także na treningi ju jitsu w Katowickim AZSie. Tam pod opieką Agnieszki Ruzik i Pawła Wąsiela odniósł pierwsze poważne sukcesy sportowe. Gdy na początku 2007 roku Tomasz Bronder otwiera "Silesian Cage Club" Artur wiedział, że to sekcja której szukał.

   28 listopada 2015 na KSW 33 w Krakowie zdobył pas mistrzowski wagi piórkowej wypunktowując na dystansie trzech rund reprezentującego Japonię, Brazylijczyka Klebera Koike Erbsta. Kornik wspiera nasz projekt i przygotował spejalną nagrodę - rękawice z autografem!! 

 

Mateusz Matras – zawodnik Pogoni Szczecin


Pochodzący z Ornontowic i jednocześnie wychowanek tamtejszego Gwarka. W sezonie 2010/2011 trafił do Gliwickiego Piasta, z którym wywalczył awans do ekstraklasy, a w kolejnym sezonie miejsce premiowane grą w europejskich pucharach. W drużynie Piasta rozegrał łącznie ponad 100 spotkań. Ma za sobą również występy w reprezentacji Polski u-20 i u -21. Aktualnie jest kluczowym zawodnikiem Pogoni Szczecin. A teraz także ambasadorem naszego projektu!!
"Wspieram i jestem przekonany, że warto inwestować w zdolną młodzież z Czerwionki-Leszczyn. Zachęcam do wsparcia pozostałych, dzięki któremu pomożemy wyjechać im, wspólnie na zimowy obóz piłkarski "