Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Orientaliści z Żeroma

Orientaliści z Żeroma

Jelenia Góra

Jesteśmy grupą uczniów liceum i gimnazjum ZSO nr 1 w Jeleniej Górze, której udało się zakwalifikować na Szkolne Mistrzostwa Świata w Biegach na Orientacje w Turcji. To już drugi raz kiedy wywalczyliśmy możliwość reprezentowania naszej szkoły i miasta w MŚ.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3876 PLN z 3500 PLN

59 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

110%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.04.2015.

Mistrzostwa Świata ISF w Biegu na Orientację

O projekcie

O nas:

Jesteśmy grupą uczniów liceum i gimnazjum ZSO nr 1 w Jeleniej Górze, której udało się zakwalifikować na Szkolne Mistrzostwa Świata w Biegach na Orientacje w Turcji. To już drugi raz kiedy wywalczyliśmy możliwość reprezentowania naszej szkoły i miasta w Mistrzostwach Świata. Zamiast spożywać BNO(Browar na Okrągło) aktywnie spedzamy czas trenując Biegi na Orientacje ;)

Zawodnicy:

Sztafeta starsza: Marcel Domagała, Amadeusz Stankiewicz, Maciej Gudowski, Kornel Szymański, Marcel Lebiedziejewski

Sztafeta młodsza: Bruno Pawłowicz, Grzegorz Żukiewicz, Kacper Lach, Wojciech Kruk, Wiktor Lebiedziejewski

Nasz cel:

Naszym celem jest zebranie środków na wyjazd na Szkolne Mistrzostwa Świata ISF w Biegu na Orientacje w Turcji. Pomimo dofinansowania ze strony naszych sponsorów nie udało nam się zebrać kwoty potrzebnej na wyjazd do miejscowości Antalya.

Nasze sukcesy na poprzednich Mistrzostwach Świata w Portugalii:

Wyjazd do Portugalii był dla nas wielkim wydarzeniem. Odnieśliśmy duży sukces: 6 miejsce w kategorii indywidualnej, 3 miejsce naszej młodszej sztafety. W końcowej klasyfikacji drużynowej po biegu długodystansowym zajęliśmy dziewiąte miejsce w kategorii M2 i czternaste miejsce w kategorii M1 na dwadzieścia dwa startujące państwa. Sama impreza dostarczyła nam wielu emocji i niezapomnianych przygód. Organizatorzy zadabali o wszystko: program kulturalny, integrację między uczestnikami i cudowną ceremonię otwarcia i zakończenia.

 

Czym jest BNO ?

BNO czyli Biegi na Orientację to dyscyplina w której zawodnik posługując się mapą i kompasem ma za zadanie w jak najkrótszym czasie przebiec określoną trasę wyznaczoną w terenie przez punkty kontrolne.Przebieg pomiędzy punktami kontrolnymi jest dowolny i właśnie wybór wariantu przebiegu stanowi istotę biegu na orientację.Warunkiem sklasyfikowania zawodnika jest potwierdzenie w zadanej kolejności wszystkich punktów kontrolnych.

Wyposażenie orientalisty:

 

Znajdziecie nas także na facebooku:

https://www.facebook.com/OrientalisciZerom

 

 

 

Media o Twoim projekcie:

Biegi na orientację. Orientaliści z "Żeroma" wezmą udział w mistrzostwach świata

szklarskaporeba.naszemiasto.pl | 2015-04-08

Biegi na orientację. Grupa licealistów i gimnazjalistów z jeleniogórskiego „Żeroma” po raz drugi będzie reprezentować szkołę, miasto i kraj na Szkolnych Mistrzostwach Świata w Biegach na Orientację, które w tym roku odbędą się w tureckiej Antalyi i potrwają od 18 do 25 kwietnia.

Ostatnie dni do mistrzostw świata

www.nj24.pl | 2015-04-04

Grupa uczniów z liceum i gimnazjum ZSO nr 1 w Jeleniej Górze zakwalifikowała się na Szkolne Mistrzostwa Świata w Biegach na Orientację w Turcji. Już drugi raz wywalczyli możliwość reprezentowania szkoły i miasta, Polski w Mistrzostwach Świata.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.04.2015 18:06