Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Radomił Rajs

Radomił Rajs

Pisz

Nazywam się Radomił Rajs, mam 18-ście lat i mieszkam w miejscowości Pisz w Warmińsko-Mazurskim. Jestem uczniem klasy maturalnej na profilu filmowo-teatralnym co bezpośrednio wiąże się z moim zamiłowaniem do projektów filmowych i ogólnie pojętego dziennikarstwa. Swoją przygodę z yoyo zacząłęm około 6-7 lat temu, od tamtej pory ten sport towarzyszy mi w każdej wolnej chwili.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1615 PLN z 1500 PLN

18 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

107%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.03.2015.

Wyjazd i fotorelacja z Mistrzostw Europy YoYo

O projekcie

 

 

O sobie

Nazywam się Radomił Rajs, mam 18-ście lat i mieszkam w miejscowości Pisz w Warmińsko-Mazurskim. Jestem uczniem klasy maturalnej na profilu filmowo-teatralnym co bezpośrednio wiąże się z moim zamiłowaniem do projektów filmowych i ogólnie pojętego dziennikarstwa. Swoją przygodę z yoyo zacząłęm około 6-7 lat temu, od tamtej pory ten sport towarzyszy mi w każdej wolnej chwili. Wierzę że ten projekt pozwoli mi zrealizować wszystkie cele które sobie założyłem.

 

O celach

Moim głównym celem jest udział w zawodach o tytuł Mistrza Europy 2015.

Chciałbym również stworzyć fotorelację od momentu wyjazdu z mojej rodzinnej miejscowości, przez cały okres trwania zawodów aż do ich zakończenia. Wraz z opisami, krótkimi klipami i jednym dłuższym projektem podsumowującym całe wydarzenie. Zależy mi na tym aby pokazać szerszemu gronu odbiorców jak wyglądają i na czym polegają takie zawody. 

 

Kolejne progi i cele

- 600 zł - koszty transportu 

- 250 zł - Rejestracja w zawodach 

- 250 zł - zakwaterowanie 

- 150 zł - gadżety które posłużą za nagrody 

Gdy osiągniemy kwotę 2200 zł (140% kwoty podstawowej) będę mógł wypożyczyć profesjonalny sprzęt do przeprowadzenia fotorelacji i nagrania klipów.

- 3300 zł (220% kwoty podstawowej) umożliwi mi pojechania z odpowiednim sprzętem i z osobą która pomoże mi realizować nagrania.

- 4500 zł (300%) pozwoli na pojechanie wraz z dwuosobową ekipą filmową! Profesjonalny sprzęt (Blackmagic Production Camera 4k oraz dron do nagrywania z powietrza) pozwoli zrobić film krótkometrażowy promujący yoyo oraz zawody.

Dodatkowo chcemy zrealizować serię klipów już w samych dniu zawodów przybliżając sylwetki najlepszych zawodników w Europie.

Wszystko w najlepszej oprawie audio-wizualnej!

 

Kilka słów o samych zawodach

YOYO jest dynamicznie rozwijającą się dyscypliną, która ma wielu pasjonatów na całym świecie. 

Sama "społeczność yoyowa" jest pełna ciekawych osobistości które wkładają w tą pasję całe serce. A mistrzostwa Europy to najlepsza okazja do poznania wielu z nich, i znalezienia się w samym centrum najważniejszych dla tego sportu wydarzeń. Pierwszy raz odbywają się w Polsce, i w organizację tego eventu wiele osób wkłada ogrom energii, która przekłada się na najwyższy standard tych zawodów.

Liczę na waszą pomoc i wsparcie! To dla mnie ogromna szansa rozwoju i promocji własnych umiejętności!

W razie powodzenia projektu wszystkie nagrody oraz udostępnienie materiałów zajmie około miesiąc


Najczęściej zadawane mi pytania:

Czym w ogóle jest yoyo? 

Obecnie jest to już sport. Polega on na wykonywaniu tricków na scenie. Swoich kombinacji w połączeniu z muzyką, tworząc swego rodzaju performance- jest to oceniane przez wyszkolonych sędziów. 

Yoyo kręci się na łożysku kulkowym, umożliwia to wykonywanie skomplikowanych ewolucji. 

Skąd u Ciebie ta pasja? 

Przypadkiem znaleziony filmik w internecie okazał się na tyle dużą siłą napędową że trwa to już 7 lat. 

Ile czasu dziennie poświęcasz na trenowanie? 

Przed zawodami jak najwięcej się da, a na co dzień to również jak najwięcej się da! A poważniej mówiąc - wyznaczyłem sobie że cały miesiąc przed zawodami 2.5 godziny treningu dziennie. Z muzyką oczywiście! 

Na więcej pytań z chęcią odpowiem gdy tylko takie się pojawią! Zadawajcie je w komentarzach, będę z nimi na bieżąco.

Jestem również chętny na propozycję wzięcia udziału w różnych eventach (występ z muzyką, 5-10 minut), zorganizowania akademi yoyo, i wszelką promocje tego sportu. 

 

Napisz do mnie, jestem chętny na współpracę!
radomilrajs@gmail.com

 
 

 

 

 

Wspierają nas: 

 

 

 

 

                      

 

 

 

 

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.03.2015 18:06