Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Daniel Ostrowski

Daniel Ostrowski

Rzeszów

Nazywam się Daniel Ostrowski. Od kilkunastu lat pracuje w branży gastronomicznej. Jestem członkiem reprezentacji Polski w BBQ należącej do Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni.
Pracuje w Steak House w Rzeszowie gdzie zajmuje się przygotowywaniem potraw w oparciu na metodzie BBQ.
prywatnie jestem Żonaty i mam czteroletnia córeczkę Maje.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3570 PLN z 10000 PLN

22 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

35%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 16.09.2019.

Reprezentowanie Polski na mistrzostwach BBQ w USA

O projekcie

Nazywam się Daniel Ostrowski. Mieszkam w Rzeszowie. Jestem 38-letnim kucharzem, od kilkunastu lat działającym w branży gastronomicznej, członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni. Od początku swojej pracy związany jestem z firmą Gastronomicon Sp. z o.o. właścicielem marki BBQ Polska. Dzięki współpracy z tą firmą miałem możliwość szkolić się z metody bbq (grillowania) oraz uczyć pracy i przygotowywania dań za pomocą smokerów. W tym czasie, razem z zespołem BBQ Polska brałem udział w takich konkursach jak:

— Mistrzostwa Polski w Żninie (zdobywając tam przez dwa lata tytuł Mistrzów Polski),

— Mistrzostwa Europy, odbywające się w Dolinie Charlotty (zdobywając trzecie miejsce w kategori: Kurczak),

— Konkurs Winter Extreme South Tyrol BBQ Contest (zajmując piąte miejsce).

 

W tym roku Ogołnopolskie Stowarzyszenie Szefów Kuchni i Cukierni otworzył przede mną możliwość wyjazdu na Mistrzostwa BBQ do Stanów Zjednoczonych, wraz z siedmioma doskonałymi kucharzami reprezentowanie Polski na arenie międzynarodowej w tym prestiżowym konkursie. Konkurs odbywa się we wrześniu w mieście Perry na Florydzie.

 

Wyjazd ten w całości pokrywany jest ze środków własnych, sporą część udało mi już zgromadzić. Niestety jest to kwota niewystarczająca. W związku z tym  zwracam się do Państwa o pomoc. Każda wpłacona kwota przybliży mnie do spełnienia jednego ze swoich największych marzeń, a w zamian odwdzięczę się szczyptą swojej wiedzy i umiejętności.

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 16.09.2019 22:10