Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

MissGod

MissGod

Białystok

Miss God to autorski projekt muzyczny Joanny Zubryckiej, który wymyka się oczywistej klasyfikacji. Artystka łączy nowe brzmienia muzyczne z etno inspiracjami. Śpiewa, komponuje i zajmuje się produkcją muzyczną. Laureatka konkursu Skody i radiowej Trójki oraz "Zrób głośniej" T-Mobile Music. Na swoim koncie ma m.in występ na Openerze, filmPolska Festival w Berlinie czy Electronic Beats w Poznaniu. Podwójna stypendystka Prezydenta Miasta Białystok w kategorii "Młodzi Twórcy", laureatka plebiscytu "Przystanek Młodzi" Gazety Wyborczej

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7604 PLN z 7500 PLN

104 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.03.2014.

Miss God potrafi! Wypływa EPka "Woda"

O projekcie

Kochani,

Miss God chce wybrzmieć głośno i wyraźnie, dotrzeć do odbiorców w całej Polsce, Europie, świecie, a nawet wszechświecie! Chcemy wysłać muzyczny komunikat w postaci nowego mini albumu pt. "Woda". Chcemy by się ukazał w formie cyfrowej i limitowej, kolekcjonerskiej wersji CD. Całość zostanie zrealizowana w Hertz Studio w Białymstoku - jednym z najlepszych studiów w Europie! Dzięki stypendium artystycznemu prezydenta miasta Białegostoku  już pracujemy nad teledyskiem zrobionym metodą astrofotografii, który będzie zapowiadał album. By go wydać potrzebujemy Waszego wsparcia. Oddźwięczymy się staranie przygotowaną muzyką, piosenkami z polskimi tekstami i pięknymi - pod każdym względem - koncertami. Zróbmy to razem. Z góry dziękujemy za wsparcie. Dobro zawsze wraca. Mnóżmy je przez dzielenie się.

Niech kosmos będzie z Wami!

Miss God

Miss God to autorski projekt Joanny Zubryckiej, w którym jako wokalistka, kompozytorka i producentka muzyczna tworzy nowe. Jej muzyka wymyka się oczywistej klasyfikacji, a kierunek, w którym podąża łączy w sobie elementy etno i nowych brzmień. Artystka jest finalistką konkursu Skody i Programu Trzeciego Polskiego Radia oraz konkursu T-Mobile Music „Zrób głośniej”. Jej twórczością zafascynowała się Agnieszka Szydłowska, jedna z jurorek konkursu. Dziennikarka Trójki w wywiadzie dla Skody wyznała: "...znalazłam coś, co mnie rozedrgało, znalazłam w końcu taką muzykę, która sprawiła, że oszalałam...". Muzyka Miss God zrobiła również wrażenie na Piotrze Stelmachu, który zaprosił artystkę do występu na żywo w programie "Offensywa".

Artystka wystąpiła na Heineken Opener Festival 2013, filmPolska Festival w Berlinie, ShortWaves w Poznaniu czy Festiwalu Kultury Niezależnej Underground/Independent w Białymstoku. Fragment występu z Openera:


   Jej muzykę można również usłyszeć w spektaklach teatralnych i innych projektach tj. Południce/Elektronice. Wokalnie wspiera grupę VSHOOD, gościnnie nagrała utwór „Mój świat” z raperem Lukasyno:


    14 lutego 2013 roku, dzięki stypendium „Młodzi Twórcy” Prezydenta Miasta Białegostoku ukazała się debiutancka EPka pt. „Widzę cię”, którą promował poniższy teledysk: Miss God  jest również  finalistką plebiscytu "Przystanek Młodzi 2013" Gazety Wyborczej, a dział muzyczny portalu Interia.pl uznał ją za jeden z najciekawszych, małych debiutów ubiegłego roku (patrz link).

Obecnie, oprócz przygotowania nowej płyty i teledysku metodą astrofotografii, Miss God kończy pracę nad muzyką do spektaklu tanecznego „Le flux”, którego premiera odbędzie się 4 kwietnia w Paryżu.

Podczas występów na żywo towarzyszy jej na klawiaszach: Anna Piekut, a na electronicznym padzie: Daniel Godlewski. Poniżej fragment bisu z ostatniego koncertu:

Miss God można oczywiście znaleźć na FB pod adresem MissGodMusic

Media o Twoim projekcie:

Miss God pokazała, że potrafimy

fakty.bialystok.pl | 2014-03-27

Akcja przeprowadzona przez podlaską artystkę na najpopularniejszym portalu portalu crowdfundigowym w Polsce zakończyła się spektakularnym sukcesem. Dzięki pomocy wiernych fanów, wokalistce, kompozytorce i producentce muzycznej w jednym udało się zebrać środki na wydanie albumu.

Miss God potrafi. Zebrała ponad 7,5 tys. zł na wydanie płyty

www.bialystokonline.pl | 2014-03-26

Pochodzącej z Białegostoku wokalistce, kompozytorce i producentce muzycznej Miss God udało się zebrać ponad 7,5 tys. zł na wydanie minialbumu "Woda". Akcja finansowania społecznościowego trwała na stronie PolakPotrafi.pl.

Miss God potrafi. Zebrała ponad 7,5 tysiąca na swoją płytę

bialystok.gazeta.pl | 2014-03-26

7573,77 zł - dokładnie tyle udało się zebrać Miss God w portalu Polak Potrafi. To oznacza, że jej projekt - wydanie minialbumu "Woda" - zostanie sfinansowany.

Miss God nie zwalnia tempa. Powstaje teledysk i nowa płyta

www.bialystokonline.pl | 2014-03-11

Astrofotografia, podlaski plener i nowa, elektroniczna wersja ludowej piosenki. Białostocka artystka Miss God przygotowuje teledysk, który będzie promował nową płytę.

Miss God: zróbmy to razem

www.t-mobile-music.pl | 2014-03-05

Chce wybrzmieć głośno i wyraźnie, dotrzeć do odbiorców w całej Polsce i na świecie. Ba, nawet we wszechświecie! Miss God potrzebuje tylko waszej pomocy.

wrotapodlasia.pl

www.wrotapodlasia.pl | 2014-02-28

Pochodząca z Białegostoku wokalistka, kompozytorka i producentka muzyczna rozpoczęła akcję finansowania społecznościowego na Polak Potrafi. Celem jest wydanie mini albumu z nie publikowanymi utworami Miss God.

Miss God potrafi! Masz wpływ na wydanie płyty „Woda”

dziendobry.bialystok.pl | 2014-02-28

Pochodząca z Białegostoku wokalistka, kompozytorka i producentka muzyczna rozpoczęła akcję finansowania społecznościowego na Polak Potrafi. Celem jest wydanie mini albumu z nie publikowanymi utworami Miss God.

Miss God potrafi! Masz wpływ na wydanie płyty „Woda”

www.kobiecybialystok.pl | 2014-02-27

Pochodząca z Białegostoku wokalistka, kompozytorka i producentka muzyczna rozpoczęła akcję finansowania społecznościowego na Polak Potrafi. Celem jest wydanie mini albumu z nie publikowanymi utworami Miss God.

Masz wpływ na wydanie nowej płyty białostockiej artystki [WIDEO]

www.bialystokonline.pl | 2014-02-27

Pochodząca z Białegostoku wokalistka, kompozytorka i producentka muzyczna Miss God rozpoczęła akcję finansowania społecznościowego na stronie PolakPotrafi.pl. Celem jest wydanie mini albumu z niepublikowanymi utworami.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.03.2014 18:06