Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Stowarzyszenie Miłośników Egiptu „Herhor”

Stowarzyszenie Miłośników Egiptu „Herhor”

Warszawa, Polska

Stowarzyszenie Miłośników Egiptu „Herhor” zawiązało się w 2000 r. z inicjatywy dużej grupy osób wspierających działania Misji Skalnej w Deir el-Bahari. Prezesem Stowarzyszenia jest egiptolog prof. dr hab. Andrzej Niwiński. Swą nazwę Stowarzyszenie zawdzięcza hipotezie, że Misja Skalna w swoich badaniach jest na tropie grobowca arcykapłana i króla Herhora z końca XX dynastii, którego postać jest w Polsce dobrze znana dzięki uczynieniu z niej jednego z bohaterów powieści „Faraon” Bolesława Prusa. Od 2005 r. Stowarzyszenie ma status Organizacji Pożytku Publicznego.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

25332 PLN z 20000 PLN

148 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

126%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.01.2019.

Badania polskiej Misji Skalnej w Egipcie

Jedziemy do Egiptu. Dzięki Wam!

Dodano 15.01.2019, godz. 10:59

 

Szanowni Państwo!

Dziękujemy za wsparcie finansowe oraz wszelką pomoc, której udzieliliście naszej misji archeologicznej, żeby mogła kontynuować badania w Egipcie.

Zebraliśmy o jedną czwartą więcej pieniędzy, niż oczekiwaliśmy. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie Państwa osobiste zaangażowanie i wiara w sukces Misji Skalnej.

Już za trzy dni kilkoro uczestników misji dotrze do Egiptu, pozostali dołączą do nich około dwóch tygodni później. Prace terenowe w Deir el-Bahari powinny rozpocząć się, jak zaplanowaliśmy, w pierwszej połowie lutego i będą trwać prawie do końca marca. Będziemy o nich informować na bieżąco, a na skrzynki mejlowe sponsorów trafi również nasz misyjny newsletter.

Zgodnie z obietnicą wysyłkę nagród (książki, zdjęcia, czasopisma) będziemy realizować po powrocie do Polski.

Przesyłamy pozdrowienia w imieniu całej ekipy Misji Skalnej!

#MisjaSkalna

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.01.2019 22:10