Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Małgorzata Taraszkiewicz

Małgorzata Taraszkiewicz

Warszawa

Psycholog edukacyjny, wykładowca, neurometodyk, pisarz (ponad 60 pozycji). Prezes Europejskiego Stowarzyszenia Psychologów i Pedagogów Szkolnych. Wydaje od 2017 bezpłatne czasopismo "Mam Dziecko w Szkole". W przeszłości: nauczyciel akademicki, red. nacz. wydawnictwa, koordynator kilku międzynarodowych programów edukacyjnych. Autorka testów psychometrycznych do diagnozy potrzeb edukacyjnych INDYWIDUALNI.PL i pakietu rozwojowego dla przedszkoli i szkół NeuroBox.pl Zajmuje się kreowaniem i wdrażaniem programów edukacyjnych na rzecz rozwijania potencjału ludzkiego i budowania modelu szkoły 21 wieku. Moim celem jest dokonanie rewolucji w edukacji, dostosowanie szkoły do potrzeb dzieci i świata XXI wieku. Wierzę, że się uda ;)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1995 PLN z 40000 PLN

21 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.05.2019.

Ministerstwo Dobrej Edukacji

RSS

Kto chce pojechać do Singapuru albo Waszyngtonu? Dodano 29.03.2019, godz. 22:04

10 nauczycieli z Polski może pojechać do Singapuru, Waszyngtonu albo Helsinek na Forum Edukacyjne i pokazać co potrafi!  A co to jest Ministerstwo Dobrej Edukacji? O tym i innych sprawach i zabawnych paradoksach we WTOREK 2 kwietnia o g. 20 zapisz sie na bezpłartny webinar ADRES TUTAJ

Dziękujemy wszystkim! Dodano 28.03.2019, godz. 10:36

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają ten NASZ projekt! Bo projekt jest NASZ WSPÓLNY. To wielka gra o teraźniejszość i przyszłość naszych dzieci, o ich dobre losy i fajną przyszłość! Trzymajcie kciuki za powodzenie! Bez Was nie damy rady :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.05.2019 22:10