Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Milczenie Owiec

Milczenie Owiec

Gdańsk, Polska

Melodyjna mieszanka rocka, hard rocka, grunge i elementów rocka progresywnego. Teksty mówiące nie zawsze wprost o ciemniejszych stronach ludzkiej natury. W 2005 roku zespół wydał debiutancki album „Twarze” nakładem EMI Music. Po kilkuletniej przerwie powrócili z oficjalnymi singlami zapowiadającymi nowy album: „Bunt”, „Przyjdą tu” oraz „Ćma”, zrealizowanymi w ramach współpracy z wytwórnią MJM Music PL. Wydawnictwo planowane jest na początek 2016 roku.


POLUB nas na Facebooku: http://facebook.com/milczenieowiec
SUBSKRYBUJ nasz kanał na YouTube: http://goo.gl/IwJDPb
OBSERWUJ nas na Twitterze: http://twitter.com/milczenieowiec
SPRAWDŹ naszą oficjalną stronę: http://milczenieowiec.com

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6171 PLN z 6000 PLN

66 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.01.2016.

Pomagam Milczeniu Owiec nakręcić teledysk na nową płytę

Mamy większość!

Dodano 07.01.2016, godz. 12:30

... ale zanim rozwiniemy tę myśl chcielibyśmy Wam życzyć sukcesów w 2016 roku! Realizujcie swoje marzenia i otaczajcie się dobrymi ludźmi!

Na ten moment przekroczyliśmy 53% z całego budżetu, mamy jeszcze niespełna 20 dni. Musi się udać! Jeżeli chodzi o postęp prac przygotowawczych to możemy zdradzić, że mamy już wybrane dwa miejsca, w których chcielibyśmy zorganizować plany. Jedno plenerowe, leśne i klimatyczne, a drugie - funkcjonująca stara cegielnia z duszą artystyczną! Robi się ciekawie, ale póki co nie możemy zdradzać więcej szczegółów... ;-)

Dziękujemy wszystkim za wsparcie!

Pozdrawiamy!
MO

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.01.2016 21:09