Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Maltańska Służba Medyczna oddział Kęty

Maltańska Służba Medyczna oddział Kęty

Kęty, Polska

Nasz oddział został powołany do życia 11 stycznia 2011r.
Podstawową formą działalności Maltańskiej Służby Medycznej jest przedmedyczne i medyczne zabezpieczanie dużych zgromadzeń ludzkich, a przede wszystkim zawodów sportowych, koncertów, kongresów, pielgrzymek i uroczystości religijnych, jak również imprez kulturalnych aż po pomoc socjalną, która nie jest nam obca w wielu płaszczyznach. Prowadzimy kursy Pierwszej Pomocy Przedmedycznej i pokazy Pierwszej Pomocy dla wszystkich grup wiekowych.
Dodatkowo przeprowadzamy szkolenia wewnętrzne, co pozawala nam pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności aby lepiej wykorzystywać je w praktyce służąc potrzebującym.
Jesteśmy twórcami Maltańsko - Strażackich Manewrów Ratowniczych podczas, których szkolą się ludzie nie tylko z Polski ale i z zagranicy.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2076 PLN z 15000 PLN

38 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

13%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.06.2016.

Manewry Ratownicze

Zakończenie

Dodano 28.06.2016, godz. 12:07

Witamy Was
Zbliżamy się do końca chcieliśmy serdecznie podziękować tym co nam zaufali i postanowili nas wesprzeć. Jest to nasza pierwsza tego typu zbiórka i mam nadzieję, że nie ostatnia. Tym razem się nie powiodło ale wierzymy, że jeśli postanowimy w przyszłości na coś zebrać środki to będziecie z nami.
Dziękujemy wszystkim którzy pracowali przy projekcie za czas poświęcony i wsparcie. Wszystkich zainteresowanych losami Manewrów zapraszam na naszą stronę internetową i na FB
Jeszce raz Dziękujemy i Pozdrawiamy

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.06.2016 09:09