Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Maltańska Służba Medyczna oddział Kęty

Maltańska Służba Medyczna oddział Kęty

Kęty, Polska

Nasz oddział został powołany do życia 11 stycznia 2011r.
Podstawową formą działalności Maltańskiej Służby Medycznej jest przedmedyczne i medyczne zabezpieczanie dużych zgromadzeń ludzkich, a przede wszystkim zawodów sportowych, koncertów, kongresów, pielgrzymek i uroczystości religijnych, jak również imprez kulturalnych aż po pomoc socjalną, która nie jest nam obca w wielu płaszczyznach. Prowadzimy kursy Pierwszej Pomocy Przedmedycznej i pokazy Pierwszej Pomocy dla wszystkich grup wiekowych.
Dodatkowo przeprowadzamy szkolenia wewnętrzne, co pozawala nam pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności aby lepiej wykorzystywać je w praktyce służąc potrzebującym.
Jesteśmy twórcami Maltańsko - Strażackich Manewrów Ratowniczych podczas, których szkolą się ludzie nie tylko z Polski ale i z zagranicy.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2076 PLN z 15000 PLN

38 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

13%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.06.2016.

Manewry Ratownicze

Witajcie!

Dodano 17.05.2016, godz. 10:30

Kolejny już siódmy dzień z życia naszego projektu mamy uzbieramy prawie tysiąc zł. Dziękujemy bardzo tym co postanowili nas wesprzeć. Prosimy tych niezdecydowanych o wsparcie i zapewniamy, ich że ten gest dobroci w naszą stronę nie zostanie zmarnowany.
Uwierzcie w nas to dla nas wielka szansa! Liczymy na Was wszystkich i każdego z osobna.

Pozdrawiam serdecznie Ola

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.06.2016 09:09