Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Maltańska Służba Medyczna oddział Kęty

Maltańska Służba Medyczna oddział Kęty

Kęty, Polska

Nasz oddział został powołany do życia 11 stycznia 2011r.
Podstawową formą działalności Maltańskiej Służby Medycznej jest przedmedyczne i medyczne zabezpieczanie dużych zgromadzeń ludzkich, a przede wszystkim zawodów sportowych, koncertów, kongresów, pielgrzymek i uroczystości religijnych, jak również imprez kulturalnych aż po pomoc socjalną, która nie jest nam obca w wielu płaszczyznach. Prowadzimy kursy Pierwszej Pomocy Przedmedycznej i pokazy Pierwszej Pomocy dla wszystkich grup wiekowych.
Dodatkowo przeprowadzamy szkolenia wewnętrzne, co pozawala nam pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności aby lepiej wykorzystywać je w praktyce służąc potrzebującym.
Jesteśmy twórcami Maltańsko - Strażackich Manewrów Ratowniczych podczas, których szkolą się ludzie nie tylko z Polski ale i z zagranicy.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2076 PLN z 15000 PLN

38 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

13%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.06.2016.

Manewry Ratownicze

Dzień Pierwszy Mija!!!

Dodano 10.05.2016, godz. 21:33

Kochani pierwszy dzień życia naszego projektu mija. Nie jest źle, można powiedzieć jest super. Jeśli sobie podzielimy zakładaną kwotę na czas trwania projektu to było by wspaniale jakbyśmy każdego dnia osiągali taki wynik. Wszystkim dzisiejszym ofiarodawcom serdecznie dziękujemy i zachęcamy bądźcie z nami przez kolejne 49 dni i trzymajcie razem z nami kciuki.
Pozdrawiam Serdecznie Ola

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.06.2016 09:09